Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:21 08.06.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Крадат токнови [re: Диaн]  
АвторNERON (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 22:43



DEAN40, VKLU4WAM TE V KLASA NA STENLI.ZADA4ITE ZA DOMA6NO SA ZA RE6AWANE A NE ZA REDAKTIRANE I KOMENTAR!



Тема Re: Крадат токнови [re: NERON]  
Автор Xoлдън (уморен)
Публикувано30.08.06 05:14



Ако се научиш да пишеш на кирилица и да си изключиш капс-лук цена няма да имаш.И с тия даскалски поучения бягай в школото.Диан си е много умно момче.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат

Тема Re: Крадат токнови [re: Xoлдън]  
Авторneron (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 03:09



umen no ne si pi6e doma6noto...............





Тема хм... Нероненови [re: neron]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано31.08.06 08:26



Човече не обичам да се заяждам но защо не се надупиш да мернеш със един мултицет колко ти е АКТИВНОТО съпротивление на климатика, фризера или хладилника, може и на двигателя на пералнята. След това погледни на табелката колко е номиналния ток на уреда и после ще говорим. По памет мисля че бяха 3-5 ома или нещо от сорта. Ако си навит мога да взема 2 литра от домашното (тази годишно произвоство от сини сливи имам и от миналата година ако не пиеш прясна ракия) акумолатора, ти ще направиш салатката и ще вържем акумолатора за климатика ти или за фризера. Май ти си изтървал нещо от електрическите машини ама... айде поне по този начин ще го научиш. Ако не искаш да ме разкарваш може и сам да си закачиш акумолатора към някой уред само не хитрувай да закачиш токоизправител че не е същото.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: хм... Нероненови [re: Диaн]  
Авторneron (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 23:04



ideata ti mi dopada,pia vsi4ko 6tom e isteklo ot kazan , ot men mezeto.



Тема Re: Крадат токнови [re: avalanche]  
Авторtiko (Нерегистриран)
Публикувано03.09.06 08:06



awe ykyl nali si4ki boleri sa zazemeni sha zavariava li 4oveka




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.