Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:08 30.05.24 
Технически науки
   >> Енергетика
*Кратък преглед

Тема Електротехнически знацинови  
Авторeceo (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 16:00



Може ли някой да ми каже какви са новите ел. знаци за осветителна и ел. инсталация. Аз имам старите означения, но сега има нови. Ако някой може да ми каже и размерите на знаците, че ме чака курсов проект. Благодаря предварително!!!



Тема Re: Електротехнически знацинови [re: eceo]  
Авторkolumb (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 19:38



И да е имало стандарт за обозначенията, да знаеш че вече няма кой да го съблюдава, така че избери си едни знаци, направи си една легенда и си работи без да ти пука за това.



Тема Прав синови [re: kolumb]  
Автор Xoлдън (уморен)
Публикувано23.05.06 19:47



Има стандарти,но за толкова години не се разбра кое е вярното.Иначе в Офис-Визио има добра библиотека.Вярно е платена,но в БГ не съм чул на Били да му плащаме програмите,та си караме по старому.Има безплатна версия за четене на сайта му.Мисля ,че и библиотеката се вижда.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат

Тема Re: Прав си [re: Xoлдън]  
Авторeceo (Нерегистриран)
Публикувано24.05.06 02:07



Съгласен съм с вас, но не знам дали моят доцент ще е на същото мнение. Става въпрос все пак за проект, за коййто трябва да взема подпис.



Тема Уфф!!!нови [re: eceo]  
Автор Xoлдън (уморен)
Публикувано24.05.06 07:49



Има няколко стандарта.Това порових сега ,ама им нямам номерата.Ама номерата не ти вършат работа.Тия гадини от КС ги продават за луди пари.
А освен това доцента кой знае ,коя шайба го върти.
Едно време като следвах беше класика.Правя проект.На консултация ме оплюва,дава тъпи съвети.Нося му го след една седмица без да съм пипнал нищо и ми казва"Ето колега ,това имах предвид"Дай е-мейл да ти пусна част от един справочник,но е по DIN.Иначе справочника е на световен лидер в бранша.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат

Тема Re: Уфф!!!нови [re: Xoлдън]  
Авторeceo (Нерегистриран)
Публикувано24.05.06 22:02



мейла ми e blue_fen84@abv.bg , благодаря ти предварително!!



Тема Re: Уфф!!!нови [re: Xoлдън]  
Автор enj (непознат )
Публикувано02.02.07 14:29



Извинявай има ли проблем и на моя маил да пратиш тези означения,аз се рових насам натам но нишо интересно не откривам.



Тема Re: Уфф!!!нови [re: eceo]  
Автор Xoлдън (нормално уморен)
Публикувано06.02.07 09:58



Бе аз пуснах ли ти справочника,че съм забравил?Колко МВ ти поема пощата,че той е към 14 МВ.


Избийте баламите и тарикатите ще умрат сами.

Тема Re: Уфф!!!нови [re: enj]  
Автор Xoлдън (нормално уморен)
Публикувано06.02.07 10:01



Бе нямам ги.Гадаем си на разните фирми означенията.Иначе има БДС за тях,ама колко са синхронизирани с ЕС не знам.До преди ЕС всяка фирма си приемаше свои и беше пълна боза.


Избийте баламите и тарикатите ще умрат сами.

Тема Re: Уфф!!!нови [re: Xoлдън]  
Автор Djasta-Prasta (Познат)
Публикувано06.02.07 14:23



То е и сега е боза, нали свободен пазар всяка фирма си гледа търговската политика.



Дрън и бръм, всеки ден и нощ.


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.