Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:00 12.06.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: слънчеви бойлеринови [re: бoби]  
Автор Amorphiss (непознат )
Публикувано02.02.07 12:07



Браво бе "Станчо" ти уби рибата със тоя пост ,все едно каза вземи си един МОСКВИЧ ДВАНАЙСЕТАК по добро няма във автомобилостроенето





Тема Re: слънчеви бойлеринови [re: ямaшитa]  
Авторelsi (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 19:07



elsi_2006@abv.bg



Тема Re: слънчеви бойлеринови [re: ямaшитa]  
Авторyorpen (Нерегистриран)
Публикувано16.04.07 15:29



dajte q taq info za boilerite i kolektorite ako obi4ate...
danchoboy@abv.com



Тема Re: слънчеви бойлеринови [re: Eмo]  
АвторO,Emo (Нерегистриран)
Публикувано16.04.07 22:07



1. електроенерията 145 лв/МWh, месечно със 152.5 кинта се купуват 1051.7 kWh, с които (при разход 65 kWh/m3) се подгряват около 16.2 m3 вода до температура около 60 С, а общо годишно около 194.4 m3 (или 12620 kWh);

2. топлоенергия 45 лв/МWh, месечно със 152.5 кинта се купуват 3388.9 kWh, с които (при разход 65 kWh/m3) се подгряват около 52.1 m3 вода до температура около 60 С, а общо годишно 625.6 m3 (или 40666.8 kWh).

Сметките са груби, но за целта на този разаговор достатъчно точни! --Сметките не отчитам тенденциите и са подвеждащи.Цената на топлоснабдяване не е 45,а вече 78 лева/мвч,поради дългове към правосадната система.И сте се удвоява с всяка година.Тепърва сте рекетират още замесени в скандала



Тема Re: слънчеви бойлеринови [re: ямaшитa]  
Авторtechnical (Нерегистриран)
Публикувано27.04.07 15:59



Прати ми ми го на lz4ns@mail.bg да го разгледаме



Тема Re: слънчеви бойлеринови [re: ямaшитa]  
Автор6 (Нерегистриран)
Публикувано04.05.07 01:47



bratle molia te shte sam ti blagodaren za poveche informacia molia te
ivo_790527@abv.bg



Тема Тоа па . . .нови [re: O,Emo]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано07.05.07 23:38



цените на топлинната енергия и електроенергията са актуални към датата на поста, ако знаех какви 'ше са след година и нещо твоя пост нямаше да го има, щото нямаше да съм те създал бе.

Едно е ясно, аз не съм Господ, а ти си неграмотен тъпак, съдейки по това което си написал (умилявам се до сълзи, сигурно ти е много трудно в живота с толкова куха лейка):
Сметките не отчитам тенденциите и са подвеждащи.Цената на топлоснабдяване не е 45,а вече 78 лева/мвч,поради дългове към правосадната система.И сте се удвоява с всяка година.Тепърва сте рекетират още замесени в скандала



Тема Re: слънчеви бойлеринови [re: 6]  
Авторzmiori (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 23:52



абе тоя пратиллие нещо на някого аз съм муго пратил още миналата година баси тоя да неби дае някои които спами пошенски кутиии или тъпче с реклами. аиде казваите.





Тема Re: слънчеви бойлеринови [re: zmiori]  
Автор velsi (пристрастен)
Публикувано12.05.07 16:48



Не е. На мене ми беше пратил. Ама скъпотия е.



Тема Re: слънчеви бойлеринови [re: ямaшитa]  
АвторKP (Нерегистриран)
Публикувано25.05.07 11:19



krastyo@gmail.com
Благодаря предварително за информацията.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.