Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:06 19.04.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема образоаниенови  
Авторлюбoпитeн (Нерегистриран)
Публикувано29.01.06 01:40



Кажете си мнението за специалност "Електроенергетика и електрообзавеждане". Има ли преспектива и какво е нивото й в ТУ- Габрово??



Тема Re: образоаниенови [re: любoпитeн]  
Автор Xoлдън (уморен)
Публикувано29.01.06 13:17



Има хляб в тоя занаят.Докато свят светува ще има ел.енергия.30г.си вадя хляба с тоя занаят.За Габровското ТУ не знам.В крайна сметка е важното занаята да ти е в душата,а какво си завършил не е важно.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат

Тема Re: образоаниенови [re: любoпитeн]  
Авторtito (Нерегистриран)
Публикувано29.01.06 20:01



Специалноста е много добра, както каза Холдън не е важно къде си завършил ,а какво си научил.Но преди всичко трябва да ти харесва и да те влече да се занимаваш в тази област . много правилно си се насочил за специалността,много е хубава. Аз също съм завършил в ТУ- Габрово тази специалност и определено съм доволен от образованието си. винаги ще има работа по тази специалност ,понеже е с много широко приложение ,а и ток винаги ще има , е поне да се надяваме



Тема Re: образоаниенови [re: tito]  
АвторECEO (Нерегистриран)
Публикувано29.01.06 20:39



И аз съм завършил Габрово но в далечната 1989 Електроснабдяване и електрообзавеждане.
Тогава всичко беше на ниво.
Но сега май всички висши Уч.заведения гледат да вземат парите а нищо не дават.
Съдя по новозавършилите инжинери които не различават резистор от диод



Тема Re: образоание [re: ECEO]  
Авторgeorgi_nz (Нерегистриран)
Публикувано30.01.06 16:50



Ба, те питат какво е расистор и какво е съпротивление!
Такива са директивите за образованието ни - България трябва да стане зависима васална страна. Да няма никаква самостоятелност - това е целта.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.