Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:33 12.06.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Чужди инвеститори-В-Ъ-Ъ-ЪН!!!нови  
АвторГpaждaнин (Нерегистриран)
Публикувано17.11.05 17:40



Чета първта на дир-а,някакъв чех се исказал-цените на тока били ниски в родината...
Явно на копелето му се искат повечко кинти

Да си ходи в неговата там да дава мнение,а тук да врътне по една свирка!

Ебати държавата,да не защити интереса на населението



Тема Re: Чужди инвеститори-В-Ъ-Ъ-ЪН!!!нови [re: Гpaждaнин]  
Автор ra1sa (hohlushka)
Публикувано20.11.05 11:54



...а населението защо се съгласява???



Тема Re: Чужди инвеститори-В-Ъ-Ъ-ЪН!!!нови [re: ra1sa]  
Авторgeorgi_nz (Нерегистриран)
Публикувано21.11.05 09:02



А какво да направи - да краде ток или да почне да хвърля жълти павета по парламента? А ти какво предлагаш?



Тема Re: Чужди инвеститори-В-Ъ-Ъ-ЪН!!!нови [re: georgi_nz]  
Автор ra1sa (hohlushka)
Публикувано21.11.05 10:33



могат ли да спрът тока на ВСИЧКИ? ако не плащат ВСИЧКИ? циганите като не плащат, какво им направиха?-нищо/българите им плащат сметки...интересно като спрът и българите да плащат сметки кой ще ги поеме



Тема Re: Чужди инвеститори-В-Ъ-Ъ-ЪН!!!нови [re: ra1sa]  
Автор botsko (неам титла)
Публикувано23.12.05 12:22



Дали неплащането на сметки е решението на проблема? . Я по-добре опитай да постоиш 1 месец без ток, за да не трупаш сметки към енергото, пък после помисли по въпроса. Щом консумираш ток, значи си съгласен с цената му.

По-добре богат и здрав, отколкото беден и болен.


Тема Re: Чужди инвеститори-В-Ъ-Ъ-ЪН!!!нови [re: botsko]  
Автор Xoлдън (уморен)
Публикувано23.12.05 22:14



Да ти имам антилогиката.Баба ти не е имала ток и си е отгледала децата.
По твоята логика всеки може да си дига цените безнаказано,след като има консумация.
Без ток ще оцелееш,но без вода и въздух надали.Добре,че не са ни сложили разходомери на въздух,та да плащаме и него.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат

Тема и по моята, и по моятанови [re: Xoлдън]  
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано24.12.05 11:36



щом консумираш тока, значи си съгласен с цената му. верно че енергото е монополист, но това нищо не променя.
ей, всички станаха много нагли деба, само искат да плюскат, да ебат, да се кефят. и когато Големите не им осигуряват условия за плюскане, ебане и купон на воля, почват да хленчат и да се възмущават. ми аре, дигайте се на революция, кво чакате, хленчовци...




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: и по моята, и по моятанови [re: zaphod]  
Авторgeorgi_nz (Нерегистриран)
Публикувано29.12.05 15:25



Ми понеже енергото вече не е българска фирма и печалбите литват за чужбина , можем спокойно да проточваме ( не казвам да крадем) по малко енергийка неотчетена от ел.мера. Не е аморално или срамно. Просто за компенсация на високата цена на тока.



Тема Re: и по моята, и по моята [re: georgi_nz]  
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано02.01.06 12:37



е, всеки сам трябва да си пази интереса. ако някой краде от енергото, не съм аз този който ще се възмути. тук обаче не ставаше въпрос за кражба, а за разни протести, неподчинения и бойкоти.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: и по моята, и по моятанови [re: zaphod]  
АвторДив шoпap (Нерегистриран)
Публикувано03.01.06 10:30



Съгласен съм на протести, но от друга страна съм вече убеден че в тази страна спонтанни протести почти е невъзможно да станат, а организираните знаем кой и защо ги организира - подлогите на Системата за изпущане на парата.

То за американските бази нищо не мой се направи, камо ли за по-сериозни работи.
Затова протеста може да се състои в домашни условия - вески индивидуално и интелигентно. Ако трябва и с чужда помощ и "ноу-хау" - безплатно (задължително безплатно!).

А след приватизацията на чужда фирма маштеха на ЕРД-тата мисля задръжки вече не трябва да има.

Само да попитам тези които са по на "ТИ" със теорията какво би станало ако постоянно напрежение 300-500в. се подаде на едната напреженова намотка на трифазния електромер за продължително време, който е временно изключен от мрежата от главния прекъсвач?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.