Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:58 06.05.24 
Технически науки
   >> Енергетика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Искате ли да спестите от сметките си за парно !  
АвторToplina (Нерегистриран)
Публикувано03.09.05 16:50



Искате ли да спестите по 1500 лева годишно от сметките си за парно ?
Отговорът е тук !

Продавам пломби за топломери за всички модели топломери!
Цена - 80 лева бройката !

За повече информация моля





Тема Да!нови [re: Toplina]  
АвторБoнakoв (Нерегистриран)
Публикувано03.09.05 21:32



Ама 4*80=320 лв.
Аз плащам към 800.
Ти ли ще ми доплатиш до 1500?



Тема Re: Да!нови [re: Бoнakoв]  
АвторToplina (Нерегистриран)
Публикувано04.09.05 16:47



Че да спестиш 500 лева малко ли ти се струва ? или баща ти работи в печатницата на БНБ и за теб парите са просто хартийки :-)



Тема Re: Искате ли да спестите от сметките си за парно !нови [re: Toplina]  
Авторbobi (Нерегистриран)
Публикувано10.09.05 23:39



Абе пич, знаеш ли на колко места ги има по левче. Ти ако си се минал и си ги взел по скъпо си е за твоя сметка. А и забравяш факта че има и лепенки отгоре в/у пломбните.
Друг е въпроса че има много по интелигентен начин да спестяваш без да пипаш нито лепенките нито пломбите но не ми е работа да те отварям че ще стане един хаос с сметките на хората не ми се мисли. Аиде с здраве и извиняваи, нищо лично.



Тема Re: Искате ли да спестите от сметките си за парно !нови [re: Toplina]  
АвторMe4o (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 11:58



Ало, Администратора, спиш ли ?



Тема Re: Искате ли да спестите от сметките си за парно !нови [re: Toplina]  
Автортoплия (Нерегистриран)
Публикувано20.09.05 18:18



ти си голям скъпчия бе , аз ги продавам по 45лв. бройката



Тема Re: Искате ли да спестите от сметките си за парно !нови [re: Toplina]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано02.12.05 12:08



Пич, разбирам, че става въпрос за приборите за дялово разпределение, а не за топломери (те са един модел Камструп Mултикал II в цяла София). Така, че ако не си наясно да те светна, теб и бъдещата ти клиентела, че т'ва спестяване е за сметка на съседите ти. Това което ОТКРАДНЕШ ще се разпредели пропорционално върху консумацията на останлите съседи, свързани към една абонатна станция. Или по-просто, за да го разбереш, ТИ НЕ ГЕПИШ ОТ ЛОШАТА ТОПЛОФИКАЦИЯ, НИТО ГЕПЕНОТО СЕ РАЗМИВА В ТОПЛИННИТЕ ЗАГУБИ ПО ПРЕНОСНАТА МРЕЖА - ПИЧ ТИ ГЕПИШ ОТ СЪСЕДИТЕ СИ.

Та в тоя ход на мисли, ако те разбера, че си наблизо и с дебелашката си постъпка КРАДЕШ от семейството ми, ще те смажа (а и съда е доста неприятен), и не на последно място как ще живееш между хора, които недвусмислено знаят, че ги крадеш. Разбираш, надявам се, че съм много сериозен и криворазбраното ти СПЕСТЯВАНЕ се крепи на това, че все още не те е напипал някой като мен.

А ще те светна и за нещо друго, трима души от кооперацията (входа) могат да влезнат в ТВОЯ ИМОТ, за да проверят в к'во състояние е оборудването ти за СПЕСТЯВАНЕ, без да можеш никакси да ги спреш, при отказ ще влезнат със полиция или съдия изпълнител - т'ва е според новите закони, хубаво е да се запознаеш с тях.



Тема Re: Искате ли да спестите от сметките си за парно !нови [re: тoплия]  
АвторTechem (Нерегистриран)
Публикувано06.12.05 19:29



Interesuvat me PVC plambi za toplomer / za radiator / na Techem - ot tezi s ampulata ! Pishi na szia@abv.bg



Тема Re: Искате ли да спестите от сметките си за парно !нови [re: Toplina]  
АвторKal4o (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 23:09



Pi4ove triabvat mi plombi za Metron Epoka. ktgroup_bg@yahoo.com



Тема Пломби за Метрон Епока - търсянови [re: Toplina]  
Авторkaлчo (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 23:11



триабват ми 2-3 пломби за метрон Епока.ktgroup_bg@yahoo.com




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.