Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:57 30.04.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема стълбищно осветлениенови  
Авторtoka (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 15:15



sa1000 / www.sautomat.hit.bg
някой знае ли кво е тва
дайте мнение



Тема Re: стълбищно осветление [re: toka]  
Автор __Mepakлия__ (член)
Публикувано01.09.05 16:56



Ами то си е написано какво е, нощо неяно нама.



Тема Re: стълбищно осветлениенови [re: toka]  
Авторkritik (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 23:58



move li naistina lampite da ne izgarqt ako da kakwo li si misli proizwoditelq ????



Тема Re: стълбищно осветлениенови [re: __Mepakлия__]  
Автортoka (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 21:01



Верно че си е написано ама дали е верно като не разбирам знам само ча ми писна да се качвам на тъмно и да сменям крушки там пише бързо и лесно то бързо и лесно се правят само деца а после върви им сърбай попарата
та мисълта ми е ако някой разбира да каже това чудо прилича ли му на истинско и според него ще върщи ли работа мерси предварително



Тема Re: стълбищно осветлениенови [re: toka]  
Автор Бaш мaйcтop (зидар)
Публикувано08.09.05 21:57



Браво на тия хора които са го направили. Фактически те са изправили всички грешки на стария тип автомати ,а и са добавили много нови и полезни неща,защитата при заседнал бутон,също и от късо,варианта "дежурно", плавното пускане и гасене а и от там и увеличаване живота на лампите, лесна подмяна в старата кутия и същата кабелна разводка.



Тема Re: стълбищно осветлениенови [re: Бaш мaйcтop]  
Авторtoto5 (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 10:10



Pozdravlenia za "snaperistkia" podxod!Da mu zastitiat targovska marka,za da se proizvejda v BG,a ne v China;-)))



Тема Re: стълбищно осветлениенови [re: toto5]  
Авторпoчepпeн (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 17:36



Да взема и аз да ги похваля тия момчета пък дано се сетят да почерпят.
Всичко което е дадено като предимства на модула е действително избягване на недостатъците на старите стълбищни автомати. Единствено ме притеснява цената след всички предимства и подобрения само 15лв. дали съм разбрал правилно. Хем хубаво хем евтино имало и такова животно ще ми се да го видя някъде как работи и тогава пак ще похваля и авторите му.



Тема Re: стълбищно осветлениенови [re: пoчepпeн]  
Авторredi (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 19:28



Има и други стълб. авт. ама са доста солени 45лв. маклайтер например пък има същите функции значи този си е чиста далавера. Само дето ако не бачка къде ще ги търсиш тия производители и гаранция има ли въобще това чудо. все въпроси дето трябва да питам ама не тука ами на сайта.



Тема Re: стълбищно осветлениенови [re: redi]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано20.09.05 17:09



Моля ако някой може да ме светне горят ми крушките в къщи и този автомат като ги предпазва мога ли аз да го монтирам в апартамента ама такаче с един такъв да си паля всички крушки и как да го направя така че да не ги включвам на всеки две минути ами да си светят постоянно .Малко много искам май може би ама да пита може и да може а.



Тема Re: стълбищно осветлениенови [re: питaщ]  
Автор __Mepakлия__ (член)
Публикувано20.09.05 19:29



Има идни джаджи които се слагат при копчето по тояно зад тях, които правят такя че когато се включва лампата да се включва плавно и така издържат няколко пъти по-дулго време




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.