Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:44 30.06.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Кломатик NEO 12LCD?нови  
Авторkeisi (Нерегистриран)
Публикувано28.01.04 12:26



Каково ви е мнението за климатиците NEO? Предлагат се на много добра цена и имат добър дизаин. Казаха ми че са с компресор на DAIKIN. Интересно дали топлят зимата?



Тема Re: Кломатик NEO 12LCD?нови [re: keisi]  
Авторniakoi (Нерегистриран)
Публикувано30.01.04 09:32



5min duha toplo 10min duha studeno.Abe pru4ka



Тема Re: Кломатик NEO 12LCD?нови [re: niakoi]  
Автор Julian (разбирко)
Публикувано15.02.04 14:27



НЕО са китайски а ДАИКИН в китай нямат завод.Мойе компресора да е копие на стар модел на Даикин.
Kитайските климатици дават много дефекти, всеки е пълен с различно количевство фреон. Малко на кусмет е работата.
ОСАКА 12 този който го дават до -20 градуса е евтин и добър по отношение на качеството, при -10 прави около 21 22 градуса в стаята, ако ти е изолирана стаятоа и повече.Затова ако оскаш евтина китайка вземай осака, те са с копие на митсубиши от преди 4 5 години и се пражи с чаркуляци от зажода им в китай.Митсубисхи не продават извън китай пот тяхната марка защото считат че качеството на китайската им продукциа не е достатъчно добро кати при другите им заводи. ако имаш малко кусмет ще ти свърсши добра работа осаката



Тема Re: Кломатик NEO 12LCD? [re: keisi]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано23.03.05 21:16



Имам нео. 3 зими ме грее 18-ка е за компуютърен клуб 30кубика е помещението работи и при -24 без проблем. Немам на представа какъв е компресора (па и не ме интересува) важното е да е безотказен, а той до сега не е давал никакви дефекти.



Тема Re: Кломатик NEO 12LCD?нови [re: gogo]  
Авторsamo minavah (Нерегистриран)
Публикувано24.03.05 09:45



и аз така - имам си два NEO, но при -5 започват да отказват!Иначе лятото са се утепали и наистина са крайно евтини...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.