Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:24 25.05.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема къде e ?  
Авторkur (Нерегистриран)
Публикувано19.02.05 17:04



На цяла България е ясно че в Енергетиката не се работи а само се парадира че много се работи-докога там ще има некадърници уредени по роднинска линия.90 процента от тях са излишни.



Тема Ето къде е!нови [re: kur]  
АвторEнepro (Нерегистриран)
Публикувано20.02.05 18:13



Ти да не си имал желание да работиш в енергото , обаче да не са ти стигнали я връзки , я знания?

Поста ти е на тема "КЪДЕ Е ? "
Кое къде е?

Това колко се работи в енергетиката ти няма как да го знаеш , нали?
Съмнявам се , че изобщо не знаеш какво е енергетика , та да знаеш колко работещи са излишни!

За коя сфера от енергетиката говориш?
За електроцентралите ли?
За мрежи високо напрежение ли?
За топлофикация ли?
За въгледобивната пролмишленост ли?
За електроразпределителните дружества ли?

Ти май не знаеше , че всичко това е в отрасъла "Енергетика"!:))))

Но най масово абоната има взаимоотношения с електроразпределителните дружества!

Ако имаш предвид тях , те вече са частни фирми!
Приватизирвни са дружествата и то от западноевропейски фирми!

Така че има кой да мисли , и то много по - грамотно от теб колко са излишните и кои са те!

Ако пък нящо ти се е случило , нещо те е подразнило , просто изплюй камъчето и кажи за какво става въпрос!



Тема Re: Ето къде е!нови [re: Eнepro]  
АвторЛюбoпитko (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 10:34



Как и колко ти дават за да ги пишеш тези работи ?



Тема Re: Ето къде е!нови [re: Любoпитko]  
АвторEнepro (Нерегистриран)
Публикувано27.02.05 13:03



Наистина ли мислиш , че толкова лесно се изкарват пари на този свят?
Пишеш във форумите и ти дават пари , така ли мислиш?
Явно парите , които харчиш не са изкарани от теб , защото много си далеч от истината за изкарване на пари!
Да са живи и здрави мама , татко и ... т.н. , нали така?:)))))



Тема Re: Ето къде е!нови [re: Eнepro]  
Автор Electromiro (ползлотворен)
Публикувано28.02.05 19:52



Пишеш грамотно, убедително, донякъде компетентно и мнооого обемисто. Следователно, или си държавен чиновник, който има задължение да чете дискусиите и да отговаря, или си спечелил много пари от енергетиката, но докато се чудиш кво да ги правиш си губиш времето тук.

А тези от енергетиката, които знаят как се правят и ги правят големите пари, не са имали време (...а то беше пари) дори да чуят за тези форуми.



Тема Re: Ето къде е!нови [re: Electromiro]  
Авторceмo минax (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 20:06



тук има някаква скита злоба към хората от енергетиката, а повечето от тях се скъсват от бачкане и зубрене за да имате вие това което си мислите, че е даденост - електроенергията!Тъй като не знаете какво е - не се изказвайте компетентно защото изглеждате смешни!



Тема Re: Ето къде е!нови [re: Electromiro]  
АвторEнepro (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 22:08



За съжаление нямаш представа за хората!
Мислиш си , че можеш да се сосетиш кой какъв е , дори правиш и опити , ама неуспешни!
Изобщо не съм чиновник!
Изобщо не правя големи пари в областа на енергетиката!
Споменх , че работя в енергото!
Не съм казал , че работят за мен!:)))

Но вие които не сте се докосвали до работата там си приличате по едно нешо:
Мислите си , че там са некадърници , мързеливци , нищо не правят а само вземат големи заплати!

Нямам желание нито да ви обяснявам , нито да споря!
Само ще кажа:
Изобщо не сте прави!

Повечето от вас не биха издържали и три месеца!

Не очаквам да сте съгласни с това!

Момчетата , които минаха - за 3 години 11 мои колеги идваха , изкарваха по 3 - 6 месеца и напускаха!

Първото разочарование беше , че заплатите са големи само на приказки , и то тези приказки , които се говорят в обществото!

Второто разочарование беше , че в някои ситуации направо им се обърна представата:
Няма нощ , няма ден , няма почивен ден!
Когато си нужен и хора стоят без ток , просто си задействан!
Това винаги е при лоши метеорологични условия - премръзваш , мокриш се до кости и т.н.

Третото разочарование - виждаш реална опасност за своето здраве и живот!
Свидетел си на злополука!
Осъзнаваш , че колкото и да внимаваш и да работиш правилно и безопасно , при малшанс няма оттърване - последствията за теб могат да станат фатални почти във всяка минута от твоята работа!

Изобщо не очаквам да ме разберете , или да промените мнението си!
Но щом във форума може да се бръщолеви само от такива като вас и да се коментират хората от енергото , без да ви е ясно нищо за тях и тяхната работа , нека и един от тях да си каже мнението!

Аз си бачкам и работата не ми е лека , нито вземам много пари за това!
Какво си мислите - няма значение!
Когато в студената зимна нощ тока спре , ви е си казвате:
"Мамка му , тока изгасна"
След 2 часа примерно тока идва и вие си казвате:
"Мамка му , тока дойде"!
Между тези две "Мамка му" -- там сме ние!
Между тези две "Мамка му" нямате представа какво се случва!

Стойте си на топло и се занимавайте със себа си !



Тема Re: Ето къде е!нови [re: Eнepro]  
Авторsamo minavah (Нерегистриран)
Публикувано01.03.05 16:02



Браво, Момче!И аз работих известно време за ЕРС и напълно споделям твоята гледна точка!Би било хубаво тези лежачи да се усетят, но ако това не стане-майната им!/един от "хубавите" ми спомени е влизането с кола на ЕРС във "Факултето"-ти ме разбираш!/Препоръчва се като експеримент преди по-нататъчна дискусия!



Тема Re: Ето къде е!нови [re: samo minavah]  
Авторerr (Нерегистриран)
Публикувано01.03.05 20:41



Напълно съм съгласен с теб.Освен всичко казано до тук искам да добавя още нещо.Когато влизаш в квартал предимно заселен от роми и си самичък а на главата ти 10 циганина ти говорят на цигански и те плашат с какво ли не тогава си казваш, аз за какво работя за някакви си жалки пари( за сведение има продавачки които вземат много повече от нас),тогава тези които говорят какви ли не простотии няма да разсъждават по този начин.Много трудно може да се убедят хората,че нещата не са такива каквито се говорят, а са коренно различни.



Тема Re: Ето къде е!нови [re: err]  
Авторsamo minavah (Нерегистриран)
Публикувано02.03.05 15:10



Пропуснах това с парите!!!Добре, че ми напомни!!!Сигурен сам, че и повечето просяци по централни софийски улици печелят повече!Просто отдавна се махнах!!!Но от опит мога да ти кажа, че това не е само в енергото, а и в цялата енергетика!!!Най-много отговорностите ти да пораснат!Вервайте ми!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.