Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:39 11.06.24 
Технически науки
   >> Енергетика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: za krakvane na el meriteнови [re: pak]  
Авторdoktor (Нерегистриран)
Публикувано27.02.05 08:04



V BG obiknovenno kojto izpolzva 3-phasnoto zahranvane za vkashti, izpolzva edna ot phasite i 0 za 220v, razbira se ako ima moshten 3phasen konsumator saotvetno izpolzva i 3-te phasi :-).
Po princip 3 Phasnija el mer njama da spre da otschita be z 0 (ako e napraven kakto trjabva). Za mechanitshen tip ne sum siguren, no pri elektronnite idejata e da mu spresh zahranvaneto i taka toj da spre da osthita. Mnogo zavisi ot proizvoditelja na el. mera, njakoi modeli rabotjat daje i bez 2phasa, kakto i bez 1phasa i 0. - stiga da ima njakakav potencijal na klemite si.



Тема Re: za krakvane na el meriteнови [re: doktor]  
Авторлekap (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 14:41



Прости хора, абе трифазния електромер има 3 напреженови намотки и . Целта е да бастисаш едната, пускаш прав ток 1000 волта през нея, но трябва да отмериш точно колко време да го пуснеш. Така че скапването и да не значи пушлявене и познаване. След тая поразия през тая намотка бичиш на поразия без пари ток, всъщност тока тече през токовата намотка ама за да върти електромера на втората фаза например ти трябва изправна напреженова намотка. Действай и се не плашьой.



Тема Re: za krakvane na el meriteнови [re: hiterPiter]  
Авторбaбa мeцa (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 21:34



пожелаваме ти е-майла



Тема Re: za krakvane na el meriteнови [re: hiterPiter]  
АвторRED_CELL (Нерегистриран)
Публикувано05.03.05 14:24



m0lia pratete na e-mail : iskren_minkov@yahoo.com



Тема до ЛЕКАРнови [re: лekap]  
АвторБeдeн чoвek жив дявoл (Нерегистриран)
Публикувано09.03.05 15:36



Таблото е отвън и е заключено. Може ли от къщи да пусна ток1000 V на някоя от тези намотки и как ? Помагай , че няма вече пари.



Тема Някой нещо получи ли?нови [re: hiterPiter]  
АвторЧakaщ (Нерегистриран)
Публикувано09.03.05 17:03



Някой до сега да е получил нещо?



Тема Re: za krakvane na el meriteнови [re: icaka]  
Авторico_77 (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 14:30



kak do go krakna.pls help



Тема Re: za krakvane na el meriteнови [re: ico_77]  
Авторhristo (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 14:31



prati mi informaciq ako moje pls na bucherenko@abv.bg



Тема Re: za krakvane na el meriteнови [re: Suxfan]  
Авторnik (Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 02:07



Прати и на nikel@mail.bg



Тема Re: za krakvane na el meriteнови [re: hiterPiter]  
Авторico (Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 10:18



aide da si dade6 maila de.nali taka iskate.ako ima problem az 6te dam moq da mi pratete na moq infoto 4e ve4e s toq tok nese izdarja.imam i malko dete i se 4udq kak da svarzvam dvata kraq.posle iskat da pravim pove4e deca.kak da stane tova kato parite otivat samo za smetki.maika i i skapana darjava.aide do skoro.maila mi e lioneberg@abv.bg

blagodarq ti predvaritelno




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.