Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:33 03.07.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема УСТРОЙСТВОТО Е ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯнови  
АвторEHEPГETИK (Нерегистриран)
Публикувано05.11.04 11:12



Искам да съобщя новината, че УСТРОЙСТВОТО ЗА ИКОНОМИЯ (да не казвам по-силна дума) НА ТОК ВЕЧЕ ГО ИМА ! ! ! Турско производство е, внася се отвън и го дават за "икономия" на 6 kW. Реално спира 5.3 kW - установено е чрез засичане. ЗА информация - kkita@abv.bg. Край на ментетата и спекулациите по темата. ОРИГИНАЛЪТ Е ВЕЧЕ И В БЪЛГАРИЯ.



Тема Re: УСТРОЙСТВОТО Е ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯнови [re: EHEPГETИK]  
Авторняaм пpяkop (Нерегистриран)
Публикувано05.11.04 11:31



Аз самият съм такова устройство: като не включа два часа акумулиращата печка спестявам 6 киловатчаса.



Тема Re: УСТРОЙСТВОТО Е ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯ [re: няaм пpяkop]  
Авторsedef4o (Нерегистриран)
Публикувано07.11.04 13:00



ne znam ti kakvo si, to tozi pat rabotata e istinska i niama laza niama izmama. potvardiha hovinata balgarski turtci. Mashalla ! Aferim ! Bravo !



Тема Re: УСТРОЙСТВОТО Е ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯнови [re: няaм пpяkop]  
Автор Entusiaziran (0o)
Публикувано08.11.04 00:52



ahahahahahhehehehee
dali ima nekoi deto shte se vyrje



Тема Re: УСТРОЙСТВОТО Е ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯнови [re: Entusiaziran]  
Автор Poruchik_Rzevski (пристрастен)
Публикувано08.11.04 15:23



Ще има. Балъците са неизтребими, Остап Бендеровците съответно тоже. Абе четете класиката

......
А в 33 - распяли, но не сильно.
.......


Тема Re: УСТРОЙСТВОТО Е ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯнови [re: Poruchik_Rzevski]  
Автор _Mepakлия_ (Инженер)
Публикувано08.11.04 18:55



който прати е-mail на ЕНЕРГЕТИК ще получи това:

Здравей,
Става въпрос за устройство турско производство.Внася се от Свиленград и вече тръгна навътре в страната. Включва се в контакта и само следиш показанията в началото и в края на месеца. Не трябва да работи повече от 8 часа. За този период спира 5.3 кВ на час макар че го дават за 6 кв. Така е изчислено за толкова киловата за да не стане беля по трасето.Не знам какво има вътре,важното е че работи. Отопление с акумулираща печка и радиатор става без пари. Цената е 400 лв, при заявка на 2 се заплаща 650 лв. Повече от 2 не се изпращат защото за сега няма много внос.Изпращат се с наложен платеж. Никой не знае дали купувачът е ченге или човек от Енергото, нали? За да се установи връзка с разпространителя се обади на 0898/262320. Този номер е включен само вечер от 20.00 до 21.00, през останалото време е изключен от съображения за сигурност. Ще търсиш Китанов. ЩЕ МУ КАЖЕШ ЧЕ СИ ВЗЕЛ НОМЕРА ОТ МИТНИЧАРЯ ОТ СВИЛЕНГРАД !!! Иначе няма кой да ти обърне внимание.

Ще чакам да ми кажеш каков е станало.

С пожелания за всичко хубаво: Енергетика

Аз на това невярвам, дано да няма балуъци да му дадат 650 кинта на този мошенник



Тема Re: УСТРОЙСТВОТО Е ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯнови [re: _Mepakлия_]  
Автор _Mepakлия_ (Инженер)
Публикувано09.11.04 13:13



забравих да ви кажя, че като го попитах дали работи това нещо с електронните електромери не ми отговори, а поне в Варна вече 100% са електронни



Тема Re: УСТРОЙСТВОТО Е ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯнови [re: _Mepakлия_]  
АвторИлчo (Нерегистриран)
Публикувано11.11.04 18:08



Младежо, устройството работи САМО с механични електромери, т.е. тези с колелцето!За другите не става...А това че работи е вярно. Уговорих си лична среща с човека. Изпробвах го и тогава платих...Така че има да си пишеш тука на вересия, а някои вече се възползваха



Тема Re: УСТРОЙСТВОТО Е ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯнови [re: Илчo]  
Автор _Mepakлия_ (Инженер)
Публикувано12.11.04 08:49



каква файда че работи при положение че механичните електромери са на изчеаване, незнам от коъ град си но във Варна вече няма механични, всичко е електронно.Ти може да си си го купил и след една седмица да ти сложат и на тебе електронен електромер, че тогава ще те видя как ще си избиваш парите



Тема Re: УСТРОЙСТВОТО Е ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯнови [re: _Mepakлия_]  
АвторИлчo (Нерегистриран)
Публикувано14.11.04 11:10



Нашите електромери ги извадиха на улицата още миналата година и веднага ги смениха със Сименс, механични. така че едва ли скоро ще ги сменят пак. При теб може би показват направо електронни цифри, не знам...Мой прители се възползваха от съвета ми, малко се колебаха, все пак са доста пари.Но сега чакат на опашка, защото вносът малко намаля.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.