Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 22.05.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Токът е голема работанови [re: ddwolf]  
АвторMila (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 19:41



Move li da te pomolia za e-mail.



Тема Re: Защитинови [re: Бapoн]  
АвторMila (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 19:55



Когато се обадиш на някоя от фирмите им кажи каква ти е мрежата (4 или 5 проводна). При защитите от пренапрежения в мрежите НН има значение дали си с отделен заземителен проводник. А тези защити милите си нямат име, можеш да ги срещнеш като: вентилни отводи ниски напрежение, катодни отводители, арестори, огранияители и др.



Тема Re: Токът е голема работанови [re: ddwolf]  
АвторMila (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 20:01



"Дали ще бъде в таблото или в контакта може да се сравни с въпроса дали предпазитела, защитаващ апарата, ще е в таблото или непосредствено до апарата- пак с уговорки."
С това не съм много съгласна. Защитите от пренапрежения са с много по-голямо бързодействие 25ns, а и не прекъсват веригата. За зашита на съоръженията, които по икономически причини е нецелесъобразно да се проектират с висока електрическа якост се използват вентилни отводи ниско напрежение. Те ограничават атмосферните пренапрежения предавани по мрежата така, че да не се надхвърлят издържимото импулсно напрежение на апаратурата и инсталацията. Вентилните отводи са предназначени да ограничават както атмосферните така и комутационните пренапрежения. Независимо от това, че не са предназначени да ограничават установени пренапрежения при комбинацията на вентилен отвод и предпазител, апаратурата монтирана след тях е защитена, като в този случай е застрашен вентилният отвод.



Тема Ша си умешаме капитенови [re: Mila]  
Авторddwolf (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 22:40



Дай да се разбереме това ти е темата на дисертацията.. Няма спор кой знае повече по темата.
ddwolf@mail.bg



Тема В големия чук му е майката! ВАНДАЛИЗЪМнови [re: Mila]  
Авторddwolf (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 23:01



Чети внимателно! Никъде не съм споменавал за прекъсване, а за местололожение на арестера в апартамента! Зависи какво иска да прави човека-да пази всички електроуреди или само РС то примерно- пак с уговорки, защото ако една жаба от гьола квакне всички около нея я чуват. Не се опитвам да се заяждам
Ае



Тема Re: Ша си умешаме капитенови [re: ddwolf]  
АвторMila (Нерегистриран)
Публикувано09.09.04 19:37



Ти кой си?



Тема хихинови [re: Mila]  
Авторddwolf (Нерегистриран)
Публикувано10.09.04 03:16



Що



Тема Re: хихинови [re: ddwolf]  
АвторMila (Нерегистриран)
Публикувано10.09.04 15:12



За да обменим мисли на по Бира.



Тема Да, да и сигурно аз ще черпя! Тоя вече съм го ял!нови [re: Mila]  
Авторddwolf (Нерегистриран)
Публикувано13.09.04 15:18



Мъжете винаги са прецакани!



Тема Re: Да, да и сигурно аз ще черпя! Тоя вече съм го ял!нови [re: ddwolf]  
Автор Dafna (притеснителна)
Публикувано13.09.04 15:52



Мила е мъжко момиче и няма да те прецака Споко




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.