Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:41 12.06.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Дайте съвет  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано09.06.04 09:18



Някой купил ли е устройство за икономия на ел.енергия от сайта "Фаер"за 540 лв и ако,има ли ефект.



Тема Re: Дайте съветнови [re: Koko]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано09.06.04 14:09



Става въпрос за устройството е на Стефан от Велико Търново с ел.адрес syborg@abv.bg



Тема Re: Дайте съветнови [re: Koko]  
Авторrat (Нерегистриран)
Публикувано11.06.04 10:59



Ако искаш да бъдеш изментен го купи. Имейл адреса му не е само един, има още 7-8 които са за лековерните. Аз бях от тях и съм от излъганите. Неколко пъти бих път до Велико Търново, бях лъган че бил заминал за Благоевград и до там ходих, не го открих, накрая в Стара Загора бил се установил за малко не го открих пак, некакви цигани сигурно под негово ръководство ми продадоха едно устройство, представяйки се от името на Стефан. Изприказваха сума ти приказки че работело, и електромера отчитал наполовина, само да не включвам много консуматори че щяло да изпуши над десетина киловата, че стояло било в таблото на електромера и трябвало да го сложи човек специалист. Не се сетиха само да го пробват а аз настоях, те ме убедиха че работи и трябвало да отварят табло пък некой щял да ги види и щяло да ги опандизат. Казаха че няма да имам проблеми, но имах, всеки 25-26 го свалях та инкасаторите да не ме надушат, пишман станах та се захванах с тоя боклук, викам ще ги търся понеже некой в нета беше писал че могло било да се направи с кондензатор да работи вън от таблото, да май льольо беше го писал. Впоследствие се оказа, че същият този льольо им е дал акъл за това но те циганите му със цигани решили да печелят от това и без капка акъл да имат дай 200 лева за кондензатор. Иначе как да си обясня че льольовото устройство за което хвърлих 350 лева работи. Викам отивам да ги търся сигурно Стефан и льольо са комбина, потроших си колата да ги търся тия цигани, тоя път не в Стара Загора а в едно забутано село Кирилово, от Стара Загора ме препратиха там, открих ги не същите а некой си Вальо. Казах че ми омръзна на края на месеца да го свалям от таблото и, че от интернет съм разбрал за некой си льольо който писал, че имало начин да работи устройството вън от таблото но с кондензатор 450 волта 300 микрофарада. Беше това, абе ти къде ти е таблото бе, казах на около 20 метра, а той, що не си казал тогава бе, значи даваш 200 лв. за кондензатор 450 волта 300 микрофарада и нема да имаш проблеми слагаш го вътре, кабелите от електромера да минават първо през него и тогава към консуматорите. Прибрах се сложих кондензатора и посърнех. Никакъв резултат. Така, че забрави въобще за Стефан и циганите които ги е привлекъл за да печели а търси хората на льольо докато не е късно, бройките са ограничени, устройството му работи безотказно. Вече писах в клуб електроника как съм го взел, пробваха го пред мене работеше и го купих. Успех.



Тема Re: Дайте съветнови [re: rat]  
Автор@@ (Нерегистриран)
Публикувано11.06.04 20:15



Loljo, mama, 6to si smenja6 imenceto, i dali umrja cigankata, det' ta fale6e...? A, g-n st.n.s. prof.dr.PhD.PMM.IIM.}}D. ?Nasam narode, kupuvajte dokato ne se e svar6ilo....hahahahahaha Sega ostana da objavi6 'buy one get one free'....hahahahaha



Тема Re: Дайте съветнови [re: @@]  
АвторGogo (Нерегистриран)
Публикувано12.06.04 13:33



Koito go e kypil vse se e izlygal , moshennici vsiakakvi t.e. lioliovci vsiakakvi za kakvo si mislish che se e krystil liolio za da vryzva takiva kato nego . E v sluchaia iska da kaje che drygite sa lioliovci i balyci i moje da gi izmami zdravo



Тема Re: Дайте съветнови [re: Gogo]  
Авторinjener (Нерегистриран)
Публикувано12.06.04 20:13



защо не вземете да попрочетете малко книжки? то да не става току така,големи сте наивници. такова чудо дето се слага вкъщи няма и НЯМА и да има.



Тема Re: Дайте съветнови [re: rat]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано14.06.04 09:06



Дай ми адреса за да се снабдя с истинското устройство,за да не вървя по твоя трънлив път.



Тема Re: Дайте съветнови [re: rat]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано14.06.04 09:05



"rat" за теб се отнася.



Тема Re: Дайте съветнови [re: Koko]  
Авторrat (Нерегистриран)
Публикувано17.06.04 00:48



Вече писах как се търси, без много шум и много предпазливо.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.