Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:05 22.05.24 
Технически науки
   >> Енергетика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЧУДЕСАТА НЕ СЪЩЕСТВУВАТ!нови [re: oшaшaвeн]  
Авторelektromer (Нерегистриран)
Публикувано21.04.04 00:32



:))))))

Май Льольо и Ошашавен са едно и също лице!:)))

Какъв е този трилър , Льольо това , Стефан онова .. !:)))))

Льольо може да е професор в Българската академия на простотиите!

Направо да се побъркаш , някои хора използват форумите за тоалетна хартия!

Вземи да си търсиш Льольо и Стефан и се оправяйте някак!

А колкото до електромера -- не се и надявай това да е вярно , или някой да ти повярва!



Тема Re:ошашавеннови [re: elektromer]  
Авторти лyд ли cи бe (Нерегистриран)
Публикувано22.04.04 15:58



Ти луд ли си бе или ошашавен кое от двете. Май луд след като вярваш на шарлатани.



Тема Re: РАЗБРАХТЕ ЛИ ЗА ЧУДОТОнови [re: oшaшaвeн]  
Автордoвoлeн (Нерегистриран)
Публикувано22.04.04 16:26



Значи ни сам стефан ни льоло ще ви кажа от стефан зимах устройството с което се прави да не варти електромера. Платих 450 лева. Стефан през зъби ми каза само се пази да не те пипнат. Друг ми го слага. Нищо не разбирам от тия шашми. Отчита по-малко от половината. Ако сте достатъчно умни и хитри а тука мое да има умни но не хитри. Лольо на малкия пръс ште ви върти и по акъл и по хитрост. Това за неговото устройство е верно. Разбирате ли що дори и да искам не мога да ви го покажа нали го смених с това на стефан. А вие верно сте много прости. Тия работи се пазат в тайна. Мое да си говорите колко искате и да филосовствате устройсвото на лольо работи. Тоя човек не сам го видел щото хората от които го взех беха трима и не знам кой от тех е. Но обедих се че работи. Нищо по вече нема да кажа щото колко по се казва толко ште стане по зле.



Тема Re: РАЗБРАХТЕ ЛИ ЗА ЧУДОТОнови [re: дoвoлeн]  
АвторGrrrr (Нерегистриран)
Публикувано22.04.04 18:44



A sigyren li se che na sa ti byzikali po elektromera



Тема Re: РАЗБРАХТЕ ЛИ ЗА ЧУДОТОнови [re: Grrrr]  
Авторkkk (Нерегистриран)
Публикувано23.04.04 10:10



Абе ей да ви еба майката тъпанарска. Вие хем искате хем плямпате. Пу да ви еба у тъпаците. Абе то си е за вас, приказвайте колко си искате. Абе ошашавен селянин откъде взе тая информация за льольо бе. Тъй като много се хвалите ще има да вземате повече. Да ви еба майката тъпа смотана.



Тема Re: РАЗБРАХТЕ ЛИ ЗА ЧУДОТОнови [re: kkk]  
АвторGrrrr (Нерегистриран)
Публикувано23.04.04 10:40



Ti pa kakvo si se razpsuval kato dyrt selianin karucar
Vseki lud s nomera si
Kato ima naivnici da im viarvat i pari da im davat , shte ima lioliovci i Stoianovci



Тема Re: РАЗБРАХТЕ ЛИ ЗА ЧУДОТОнови [re: Grrrr]  
Авторoшaшaвeн (Нерегистриран)
Публикувано23.04.04 11:20



Какво толко сам казал обидих ли те. Извинявай ако сам но това сам чул от мой приятел. Това каде четох тука че у благоевград че некой копували го разбрах днеска. Само знам че се крие.



Тема Re: ошашавеннови [re: oшaшaвeн]  
Авторkkk (Нерегистриран)
Публикувано23.04.04 11:30



Глупако, нещастнико, идиото мълчи не плямпай, не рови. Ти сам се излагаш на опасност бе тъп селянин, пу да ви еба у смотаняците. Кой те бие по устата та чанкаш бе.



Тема Re: грррнови [re: kkk]  
Автордoвoлeн (Нерегистриран)
Публикувано23.04.04 11:53



Това за да работи устройството на стефан се слага в таблото и се зима ток от таблото. Друг го прави от токове не разбирам. Стефан не можех да го намера и хората на лольо ми продадоха едно за 350 лв. Не се слага в таблото а е вътре в къщата. Това е че требва да се пусне на две места. Повече не ме питай за нищо сам решавай дали да земеш или не.



Тема Re: грррнови [re: дoвoлeн]  
Авторglupak (Нерегистриран)
Публикувано26.05.04 23:04



haide pusnete mi oferta za tova ustroistvo, ama za cifrov elektromer
zoneb2@yahoo.com




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.