Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 18.05.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема вижте сенови  
Авторdivak (Нерегистриран)
Публикувано09.04.04 07:28



всеки имал инфо за нещо,но никои не споделя с другите!всеки е акьл,но не го предава на другите!всеки иска да краде-от другите! това е бьлгария !!!!!!!!!!!!!



Тема Знаем се:)нови [re: divak]  
Автор dian_dimitrov (пристрастен)
Публикувано09.04.04 21:04



Знаем се - единствения който си давал занаята бил електрожениста в смисъл че казвал " а сега мой човек отваряй си широко очите и гледай да се научиш"
А ако питаш защо е така... ми ако имаше кой да ми казва всичко на готово безплатно защо да уча толкова неща???? Все пак с някои от тези специфични неща ние си вадим хляба много от тях сме ги научили с много труд или с цената на нещо така че не ни обиждай просто си пазим хляба май почнах да се повтаряма но това е простата истина.



Тема Re: Знаем се:) [re: dian_dimitrov]  
АвторGrrr (Нерегистриран)
Публикувано10.04.04 01:59



Abe niakoi i pari davat za informacia i pak se okazva che e falshiva, ti kazvash che si pazish hliaba , po skoro ne znaesh nishto



Тема Re: Знаем се:)нови [re: Grrr]  
АвторKoйчo (Нерегистриран)
Публикувано10.04.04 12:28



Кои са тези неща,бе Деяне,с които си изкарваш хляба и другите не ги знаят?
Кажи поне най-елементарното.Или само приказки...



Тема мда....нови [re: Koйчo]  
Автор dian_dimitrov (пристрастен)
Публикувано11.04.04 16:28



Наистина може и малко грубо да съм се изказал ама това до някъде си е истината. Не може да ми иде някакъв келеш който от никъде не познавам и да ми държи тон "дай ми дисковете със сервизната информация на BOSH че не мога си върша работата" или "Дай ми ел.схемата на голф 2-ка че не мога да оправя колата на един а е фрашкан с мангизи". Е един такъв да ти се ръсне и да ти развали деня ти стига(той като не може аз мога и парите ще ги взема аз а не той). Все пак това е информация която не съм брал по дърветата а съм броил мангизи за нея така че съм в пълното си право да откажа да я дам. Същото важи и за другите сервизни дискове които имам а това че някой не си е научил урока и ходи да ми търси повредите по автомобила с оммер това вече как да се изразя.... никой не се е родил научен и мен са ме учили доста време и ми е струвало доста. Ако раздам сервизната информация която имам вече всеки би могъл да се прави на майстор и никой няма да ме търси да му свърша работата а тогава пък или трябва да вземам по-евтино или да се откажа. Е това е за автомобилите а ако говорим за по-високите напрежения какво да кажа... писнало ми е да отивам на "повреди" - хората на едно място защипали директно меден и алуминиев кабел или медна и алуминиева кабелна обувка без преход!!! да не говоря за другите простотии които съм виждал - е след време може би се сещате за какво говоря. Е ако взема да обучавам всички кое как се прави точно то няма да има такива "красиви" повреди и ще остана като един от многото демек пак свиване на бюджета.

Ето това са 2 дребни неща които май не съм срещал в учебниците има и други но всеки който ги знае не обича да ги разгласява поради изброените по-горе причини и май повечето проблеми идат от тези дребни неща.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.