Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:20 19.04.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема до ЕНЕРГО  
Авторchocho (Нерегистриран)
Публикувано26.03.04 06:29



Добре,де,Енерго,защо не кажеш на простолюдието как да го лъже този електромер/добре,индукционния/.Анонимен си,няма да имаш проблеми,пък ако бъде хванат всеки си носи кръста.Плюс това скоро тези електромери ще бъдат сменени.В най -добрия случай,ако някой си направи нещо такова ще го ползва малко и ще му остане само тръпката.А ако искаш да усведомиш само мен,пиши на chocho@mail.bg.




Тема Re: до ЕНЕРГОнови [re: chocho]  
АвторEHEPГO (Нерегистриран)
Публикувано26.03.04 14:32



Добре де, какво е това разсъждение?
Значи като съм анонимен и след като за мен няма да има преки последствия --- дай да работя против фирмата в която си изкарвам хляба!
Е , що за логика?
Ти къде работиш?
За , или против интересите на твоята фирма работиш?
Значи като ми плащат недостатъчно, аз да работя с обратен знак, така ли?
Ами няма никога да излезем от омагьосания кръг!
Че нали на всички в тази държава (или поне почти всички) ни плащат недостатъчно?!
Сега откровено ще ти отговоря:
Грубите и дърводелски методи с пипане на непозволени и пломбирани места , или пък във веригите преди електромера за някакви шунтирания и др. и изобщо тези общоизвестни и наказуеми методи няма смисъл да ги коментираме нали?
Мозъчната атака във форума бе за "интелигентното" устройство, което го включващ в контакта и хоп --- успех!
Но това устройство трябва да изключва всякакви непозволени барникания по таблото и електромера, нали така беше и за това ти е въпроса?
На мен не ни е известно да съществува такова устройство, нито ми е известна някоя надежна идея по която то да бъде създадено!
Друг е въпроса, че ако знаех нещо в това отношение не бих го споделил да стане общо достояние.
Но искрено ти отговаям -- не ми е известно на мен такова живитно!



Тема Re: до ЕНЕРГОнови [re: EHEPГO]  
Авторchocho (Нерегистриран)
Публикувано26.03.04 21:42



Благодаря за откровението.
Е,тогава,за какво е тази дискусия.
Да си поначешем езиците-ще каже българина...и ще...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.