Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:42 17.05.24 
Технически науки
   >> Енергетика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ot znaeshtнови  
Авторznaesht (Нерегистриран)
Публикувано21.09.03 21:52



E,gospoda,
edin moj prepodavatel vi kaza,che ustrojstvoto za elektromera e mikroprocesorno upravlenie na kolebatelen kontur.Togava se izsmiahte i me pomislihte za posledniia glupak.
I kakvo stana.Vzehte da se radvate na niakakvi "ukrainski"shemi,da govorite za niakakvi procesori i t.n.
Kade e vseznaeshtiia "ELEKTROMER" da vi izrisuva pak niakoia shema ot Bukvara za parvi klas?
Da,v "ukrainskata"shema ima mnogo viarni nesta.Moiata e s C i L i raboti perfektno,no chakajte ot "ELEKTROMER"niakoia po dobra.
E za tova se mahnah ot Bulgaria-za vechnite ni "umni glavi".
A vsichki,koito tolkova se radvahte,che ste mnogo umni i cial mesec si govorihte za ne znaia kakvi si poleta,che tai,che inache,sega idva zima i si stoite na studeno i se radvajte na "ukrainskata"shema,no i neia nikoi ot vas niama da ozhivi.
Prosti im Gospodi,te tolkova mogat.

Badete zhivi i zdravi i s prikazkite si izkaraite zimata.
S nai dobri pozhelanija,
ZNAESHT - Stojan



Тема Re: ot znaeshtнови [re: znaesht]  
АвторGuest (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 02:36



Dobre de zashto si mislish che ne ti vjarvame .
Pusni malko poveche info za principa na rabota .
Pyk mikroprocesori da iskash, a programata se pishe za edin chas.



Тема ти обиден ли го раздаваш?нови [re: znaesht]  
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 08:57



ако това ще те успокои, то и украинската схема смятам за поредната измишльотина.
а за зимата и моят ток не се безпокой - както вече не веднъж съм казвал, рецептата срещу "скъпотията" е да се мисли не за аванта, а как да се изкарват пари.
а ти твърдиш че си направил такова устройство? е, не ти вярвам, както не вярвам и на тези които твърдят че са ги отвличали извънземни. дори на тях повече вярвам, защото принципно е възможно, а твоето е принципно невъзможно.



Тема Re: ot znaeshtнови [re: znaesht]  
Автор@@ (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 18:35



Pro6tavam im... i na tebe....Samo ne spomenavaj imeto mi bez nujda....

V imeto na elektromera, indukcijata i zakona na Ohm...

Amen.


GOSPOD ?



Тема Re: ot znaeshtнови [re: znaesht]  
Авторelektromer (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 23:33



eto me i men!!!
kakvo pak te prihvana , 4e vze da govori6 za men, bez da sym se vkly4val v tvoite diskusii otdavna!!
opitva6 se da me drazni6 li??
vij sega:
ne ti iskam shemata i ne mi probutvai otvovo izmi6lotinata s mikroprocesornoto upravlenie - ne e problema v mikroprocesora, a tova 4e ne moje6 da kaje6 principa na tova upravlenie. t.e. ideqta ti e izmi6lotina, a mikroprocesora e prosto shemotehnika za prilojenieto na ideite.
ta kakva e tvoqta ideq?
vsi4ki do tuk tvoi idei bqha oboreni edinodu6no,svetkavi4no i ne ot edin.
i ot tam natatyk ti zapo4na da govori6 neopredeleno, za6toto se strahuva6 moje bi da ne se okaje 4e tova e porednata ti glupost.
ta kakvo iska6 da kaje6 s kolebatelniq kontur?
predi kato govori6e za nego i vsqka ideq koqto dade, be sme6na i az, zabhod i ostanalite ti go dokazahme, napisahme s formuli i t.n.
koe ot vsi4ko tova ne razbra?

za6to si misli6, 4e kato ne si v bulgeriq, si po - dobyr ot nas ostanalite???
sydeiki po ukrainskite shemi, smqtam 4e izvyn bulgariq glupacite sa pove4e!
ako na nas gospod trqbva da ni pro6tava 4e prosto mojem tolkova, to na teb trqbva da ti prosti 4e ne moje6 ni6to!!!



Тема Re: ot znaeshtнови [re: elektromer]  
Авторbrons (Нерегистриран)
Публикувано23.09.03 10:30



Пичове ето ви адреса ако нест виждали вече украиската схема с микроконтролера .Бихте могли да дискутирате тук

Схемата можете да я видите и изтеглите от:

www.mirok3.narod.ru



Тема Re: ot znaeshtнови [re: znaesht]  
Авторusual (Нерегистриран)
Публикувано23.09.03 13:08



Znaesht, ne im obrushtaj vnimanie,ako mozesh.Takiva sa obrecheni.Interesna glavobluskanica e tova ustrojstvo.Daj nqkolko joker-a ... moze puk da izleze nqkoj umstven protuberance i ot men.
Do momenta ne sum uchstval v tozi forum(samo sum chel nqkoi neshta v "elektronika"(tam nqkoj "izreva" na tazi tema... ta ot tam..).Interesa mi e v druga oblast, no tova e ... seshtash se...
Nqmam i mnogo vreme za otgovori ,taka che moze i da propusna nqkoj den...



Тема Re: ot znaeshtнови [re: znaesht]  
Авторx-man (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 00:13



Абе льольо!
Ти не разбра ли че няма как да измамиш енергото. Дори и да си направил нещо (в което се съмнявам), то има доста помощ отвън (демек от прехваления ти преподавател) и хич не ти прави чест.
По този начин прецакваш не енергото, а другите хора дето си плащат.
Ей затва такива като тебе и циганите да си ходят от България!!!
Ти хубаво си се махнал!
Един крадец по-малко..

Ако ще се хвалиш с нещо - направи устройство което да пести ток - повишено КПД, друг принцип на действие и т.н.
Ама с тва как да краден ток....
Така ли са те взели на работа там - казал си им че можеш да крадеш ток. Що не вземеш да им се похвалиш на твоите работодатели ...



Тема Re: ot znaeshtнови [re: x-man]  
Авторx-woman (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 11:22



A be,p...t,
tova e forum.Drazh se podobabashto.



Тема Komentarнови [re: znaesht]  
Авторedin (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 17:16



ELEKRO MAGNITNATA energia ne slu4aino ima takova ime. Ima edna sa6nost s razli4ni projavi. Ne mislete EDNOVREMENNO za tjah. Tova vi obarkva. Najasno sa samo trima: znae6t, prepodavatel i moss.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.