Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:08 09.06.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Намерих схемата на прочутото руско у-во !!!нови [re: _Бoби_]  
Автор 4esten (непознат )
Публикувано12.07.06 00:40



zabravete za tiq shemi.ve4e slagame elektronni e-ri.a te ot4itat i reaktivna energiq.a i vinagi mojeme da vi hvaneme.ampermetara e dostatachen.koito krade sinosi posledstviata.mnogo hora sam hvanal i niakakva si shema nemoje da me izlaje.kakvo si mislite che ne vi sledime.ha-ha



Тема Re: Намерих схемата на прочутото руско у-во !!!нови [re: _Бoби_]  
Авторvladurakis (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 14:01



abe prateti q i na valdes89@abv.bg PLEASEEEEEEEE



Тема Re:4estenнови [re: 4esten]  
Авторoтkpaднaл cи (Нерегистриран)
Публикувано28.07.06 17:29



Фанал си ми уйо, я шес годин краднем та пушек се дига, ела у циганската и че те светнем с една гьостерица по крътуната



Тема Re: Намерих схемата на прочутото руско у-во !!!нови [re: Oптимиcт]  
Автор Sref (познат на някои)
Публикувано04.08.06 20:20



Ima takiva ustroystva, vazmojni sa nqkolko vliqniq na e-mera, no nito edno ne deystva universalno. Edna mnogo razprostranena shema, naprimer iziskva obrashtane na fazata i nulata predi elekromera i edin malak traf - no se hvashta lesno i iziskva razmqna na provodnicite na kontaktite v kashti, Drugi deystvat na principa na fazovoto izmestvane naprejenie/tok, s cel da se zavarti diska obratno, no iziskvat nastyroyki, koito ne garantirat, che shte rabotqt pri vsichki rejimi na konsumaciq - dori pri nqkoi vodove tovar (spored kosinus Fi) - moje da dadat obraten efekt

А бе...



Тема Re: Намерих схемата на прочутото руско у-во !!!нови [re: 4esten]  
Авторkoндьo (Нерегистриран)
Публикувано15.08.06 15:13



евалата честен,15 год. се занимавам с електромери,но такава схема не съм видел





Тема Re: Намерих схемата на прочутото руско у-во !!!нови [re: slaveiko]  
Автор driver11 (непознат )
Публикувано15.08.06 15:41



Може ли да я видя.
driver@abv.bg



Тема Re: Намерих схемата на прочутото руско у-во !!!нови [re: Oптимиcт]  
Авторфepи (Нерегистриран)
Публикувано19.08.06 18:23



искам иа а24ф6^абж.бг



Тема Re: Намерих схемата на прочутото руско у-во !!!нови [re: фepи]  
Авторпитaщa (Нерегистриран)
Публикувано31.10.06 03:09



моля и на мен jambo@bitex.bg



Тема Re: Намерих схемата на прочутото руско у-во !!!нови [re: питaщa]  
Авторeceo (Нерегистриран)
Публикувано01.11.06 01:08



Абе кой ги изравя пак тези теми за "руски устройства", "извънземни цивилизации", "агенти на КГБ" и т.н. Що не си.......майк.........
Има руски устройства, колкото и аз имам самолет. Макар че самолет мога да си купя рано или късно, ама руски глупости няма да има никога!!!



Тема Re: Също до льoльoнови [re: error4O4]  
Авторhjhjhgj (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 18:57



Мога да кажа, че вече ги няма на DataBG изтрити са (хмммм) и другото което забелязах от няколко места се пробвам да пиша на посоченият електронен адрес и ми връща, че пощата е закрита и/или недостъпна!
Айде моля те качи или схемата на друго място ако трябва ще ти дам достъп до мой сървър или кажете синтезирано без теория, като списък за пазаруване какво точно да се направи!
Пр.
-=Електромер с шайба=-
Нужни компоненти за работа
Схема и приблизително време за направа
Описание и наблюдения
Финални тестове
Заключение

-=Електронен електромер=-
Нужни компоненти за работа
Схема и приблизително време за направа
Описание и наблюдения
Финални тестове
Заключение

Така са ме учили на лабораторните занятия по лазерна техника!Всичко да е синтезирано подредено, а не раззхвърляно и 10000 мнения по въпроса и нито едно смислено!За теорията дебели книжки колкото искате, хората тука ги интересува, как ако е възможно да си намалят консумацията на електроенергия поне с 40-50%!Вярвам, че всеки тук ще си плаща останалите проценти на НЕК!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.