Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:52 02.06.24 
Технически науки
   >> Енергетика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема до kolumbнови [re: kolumb]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано08.01.04 21:50



Като старите са толкова ясни,ха пусни едно писъмце как да стане на petrov1@mail.bg



Тема Re: Намерих схемата на прочутото руско у-во !!!нови [re: kolumb]  
АвторJoney (Нерегистриран)
Публикувано12.01.04 15:24



Приятелю kolumb, радвам се, че старите електромери са ясни. Има само един проблем - всички, на които са им ясни само го декларират, но нищо практично не показват. Та в този смисъл покажи ми нещо, ама което наистина да решава проблема с електромера, пък макар и от стария тип. Хайде да им го начукаме на енергото! А като сложат електронни електромери пак ще им го начукаме - "електронно"!
Бъди здрав!
Post to joney@mail.bg



Тема Re: до kolumbнови [re: az]  
АвторTzAL (Нерегистриран)
Публикувано24.01.04 18:32



hajde prati i na men zal@mail.bg



Тема Re: Намерих схемата на прочутото руско у-во !!!нови [re: Oптимиcт]  
Автор GyMy (непознат )
Публикувано03.03.05 12:49



КОЛЕГА,
АЗ Я ТЪРСЯ ТАЗИ СХЕМА ОТ ДОСТА ОТДАВНА, НО ПОПАДАМ ВСЕ НА ФАЛШИФИКАТИ.
АКО МОЖЕШ ДА МИ Я ПРАТИШ НА E-MAIL gemar@abv.bg ЩЕ ТИ БЪДА МНОГО БЛАГОДАВРЕН!



Тема Re: Намерих схемата на прочутото руско у-во !!!нови [re: GyMy]  
Автор specnaz (непознат )
Публикувано03.03.05 15:08



Bravo,ako naistina si ya nameril!!!

Pusni molya na niy@mail.bg



Тема Re: Намерих схемата на прочутото руско у-во !!!нови [re: nikoi]  
Автор specnaz (непознат )
Публикувано05.03.05 10:28



Zdravei!
Izvinyavai,ama nishto ne se razbira na tazi shema,neshto ne e kakto tryabva -nyakakvi chertitchki..!?
Bi li mi izpratil normalna shema na niy@mail.bg

Blagodarya predvaritelno!



Тема Re: Намерих схемата на прочутото руско у-во !!!нови [re: specnaz]  
Автордoвoлeн (Нерегистриран)
Публикувано05.03.05 13:57



Аман от неграмотни и задръстени хора, намерил, какво си намерил бре, за схемата и устройството може да ви открехне единствено льольо, всичко друго е лъжа и празни приказки. Поне аз се убедих в това. Притежавам устройството, което работи супер. Не искам и да знам за схемата. Не ме интересува, достатъчно ми е че то работи. Нещо повече, до устройството може да се докопа само онзи който не лае много а действа и търси, но незнам дали вече не е късно с вашата излагация на плямпане на лево и надесно.



Тема Re: Намерих схемата на прочутото руско у-во !!!нови [re: Oптимиcт]  
Автордд (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 14:16



Ако може ми го пратете на didu@abv.bg

Предварително ви благодаря!



Тема Re: Намерих схемата на прочутото руско у-во !!!нови [re: Oптимиcт]  
Авторnik (Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 00:16



Прати ми схемата на nikel@mail.bg



Тема Re: Намерих схемата на прочутото руско у-во !!!нови [re: nik]  
Автордoвoлeн (Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 13:52



Пак повтарям, не се лъжете да търсите схемата и да правите устройството по нея. Тя е фалшива и неработи. Ако искате да се изментите, добре вземете я и я правете. Единствено схемата на льольо работи перфектно, но той няма да ви я даде а ще ви продаде устройството, което хората му ако все още продават ще спечелите. Хората му, ако успеете да ги откриете ще ви направят проба и тест пред очите ви. Ще се уверите че работи безотказно. Лично аз вече 3 години я използвам. Неговото устройство няма нищо общо със схемата и устройството на руснаците. Така че не правете грешка да търсите схемата а търсете хората на льольо но умната без много приказване.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.