Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 23.09.24 
Технически науки
   >> Енергетика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: А бе Диане аман отнови [re: Xoлдън]  
Автор1O1na4ina (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 07:00



Tova 4e v tazi oblast sam zle ne mi pre4i v druga da sym PROFESIONALIST :)
Sa6to ne pre4i da imam malki smetki za tok!
Vajnoto v slu4aq s dvata el-mera e 4e dokato redovniq el-mer konsumira ili ne konsumira energiq , tozi s baipasa vrti obratno,osobenno sled kato e konsumiral mnogo kw i spre6 konsumatorite,SA6TO UTO4NQVAM 4E NE PREKASVAM FAZATA NA EL-MARA,SLED KATO SLOJA BAIPAS.AKO PREKASNA STANDARNATA FAZA ESTESTVENO 4E NE VYRTI NO AKO OSTAVQ I NEQ I BAIPASA VARTI NAOBRATNO.....!!!...
Molq nqkoi da mi obqsni za6to stva taka?



Тема Re: djaji za ikonomiq da ama ne !нови [re: 1O1na4ina]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 07:18



Probvah edna djaja deto gi prodavat v Plovdiv s nqkakakvo kop4e i miga6ta lampi4ka - Verno e 4e el-mera varti po bavno ama e verno i tova 4e vaob6te ne bolera vaob6te ne moje da stopli vodata osven tova lampite v cqlata ka6ta migat i se se6tate kvo 6te stane s finnite el uredi !!!!,



Тема Re: А бе Диане аман отнови [re: 1O1na4ina]  
Автор Xoлдън (уморен)
Публикувано10.06.06 09:11



Първо пиши на кирилица.Ако нямаш ще ти я изпратя.Колкото до шашми с непломбирани електромери свят широк.Механичния електромер по принцип има спирачка за обратен ход.Ако си бъркал вътре ,или е някой архаизъм всичко може.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат

Тема Re: А бе Диане аман отнови [re: Xoлдън]  
Автор1O1нaчинa (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 12:39



Парво - за кирилица дават 3 години - повече отколкото за тока - flextype имам в предвид.
Второ Говоря за пломбиран в табло !!!! казвам че върти наобратно . След като го смениха поради периодична смяна а не щото подозират НЕЩО и новия трагна наобратно.Вие сте спецовете мислете и ще кажете защо е така. мога да Ви нарисувам схема на ситуацията, а пак Вие да измислите ДЖАДЖА :)
Трето - пак за кирилицата - турците - дето ги мислят за < изостанали > са минали от арбски на латиница сети се преди колко време :) , просто свиквайте иде европа...Вапрос на време е! Дайте да мислим за практиката с ел-мерите...
Пролема с механичните е че ти трябва достап до него - процеп за една тръба 5 мм удряш го механично и вече не върти както преди....:)



Тема Re: 101начинанови [re: 1O1нaчинa]  
Автор1O1нaчинa (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 12:53



И се извинявам за а-ъ -тата , не ми обращайте внимание....



Тема Re:Spiracka??нови [re: Xoлдън]  
Автор1O1нaчинa (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 13:11



АКО имаше спирачка нямаше да върти наобратно при консумация 2 kw !!!



Тема Флекс тайпнови [re: 1O1нaчинa]  
Автор Xoлдън (уморен)
Публикувано10.06.06 19:37



е анахронизъм от времето на WIN 3.1.WIN XP поддържа кирилица БДС.За фонетика има малка програмка разпространявана безплатно от създателя му.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат

Тема Re:Hardware&Softwareнови [re: Xoлдън]  
Автор1O1 (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 21:15



Ako iska6 moje da se prehvyrlim v drug forum...:)))

Hardware&Software



Тема Re: 1O1нa4инaнови [re: 2V6]  
Автор1O1 (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 21:30



Въпросът е че щом върти наобратно при примерно 2 kw консумация значи трябва да има чалъм за хакване....Механичен е и в пломбирано табло.Аз съм почти убеден че и цифров да е пак ще му се въртят цифрите назад при същите условия. Има нещо сбъркано но аз не съм техник че да си го обясня само го правя с байпас но оставям стандартната фаза включена! Най бързо връща назад през зимата когато е много студено......Ха сега да видим умните ГЛАВИ кви идеи имат по случая.Има ли гении или не...





Тема Re:елактронови [re: 1O1нaчинa]  
Автормaйcтopa (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 11:49



имам устройство което произвежда ток 10 ст на kw




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.