Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:04 26.04.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Изкупуване на трафопост  
Автор1/14 oт rpyпa бaлъци (Нерегистриран)
Публикувано20.04.03 21:58



не знам тук ли е мястото,но ще опитам.
Трафопостът е собственост на група частни лица.Така се случи,понеже строителят ни заряза посредата на строежа,та завършвахме сами.
Сега една фирма ни ухажва да правим гражданско сдружение/Енергото само така щяло да ни купи имота,от физически лица не можело/ с цел-продажба.
Казват,че имало срок до 14.06.03 след който,ако не сме започнали поне процедура по продажба,после държавата едва ли не щяла да го изземе безвъзмездно.
Какви са ни вариантите за действие?
Това бързане ни кара да си мислим за непочтени намерения.
Ако има някой,продал трафопост на Енергото,моля да се обади.
Благодаря!



Тема питай адвокатнови [re: 1/14 oт rpyпa бaлъци]  
Автор dian_dimitrov (ентусиаст)
Публикувано24.04.03 18:06



Най-добре питай адвокат то във фирмата в която работя имаме собствен траф но е голяма майна трябва да се поддържа от група ел.техници които да имат най-малко 4-та квалификационна група и така нататък та ако питаш мен иди и питай адвокат компетентен по въпроса та за около 20-30 лева /колкото му е консултацията/ може да разбереш нещо със сигурност



Тема Re: питай адвокатнови [re: dian_dimitrov]  
Автор1/14.... (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 21:06



ок..явно това е специфичен проблем..
то за разходите по поддържането е ясно,но това за конфискацията ми се стори фантазия..
кой знае..
благодаря!



Тема та малко инфонови [re: 1/14....]  
Автор dian_dimitrov (ентусиаст)
Публикувано02.05.03 00:09



та сега малко малко инфо макар че съм питал все познати енергетици т.е. това са хора които не се занимават с бизнеса а само с трафовете та това което ми казаха беше следното.
Като за начало по каква тарифа си плащаш тока и кое по-точно е твое /ваше/ трафопоста целия или само сградата и чия е мрежата ниско напрежение защото ел.енергията високо напрежение е със около 10-15 % по-евтина това е така защото разликата в цената би трябвало да покрие разходите за поддръжка и ремонт на трафа и на мрежата ниско напрежение така че фирмата може точно това да има в предвид вие да сте си изградили трафопосто да сте си го купили а да си плащате по народни цени на общо основание е тогава наистина май уж имате траф и уж сте собственици ама полза никаква това може да имат в предвид от фирмата та пиши на майл-а да ти отговоря по-конкретно
sunni@gbg.bg




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.