Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:30 19.04.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Търся....нови  
АвторБeдняka (Нерегистриран)
Публикувано24.02.03 22:54



Има ли някой онова прослолуто устройсво(руско)чрез което електромера не върти?.....КУПУВАМ ГО



Тема i az otkoga go tyrsq ,....нови [re: Бeдняka]  
Авторdeepdiver (Нерегистриран)
Публикувано26.03.03 15:56



ако знае6 и аз от кога го търся!Ама колегите само ми остроумни4ат тука...нямало такова не6то и тнт.Дрън дрън!6тото няма за това НСБОП имаха акция във Варна за да изземват такива уреди!!Ако 4уе6 не6то пи6и бързо!!!Тук или на deepdiver@mail.bg



Тема Re: Търся.... [re: Бeдняka]  
Авторnhh (Нерегистриран)
Публикувано28.03.03 20:46



ami ako niakoi nameri i az kupuvam.

nhh@abv.bg



Тема Re: Търся....нови [re: nhh]  
АвторGuest (Нерегистриран)
Публикувано08.04.03 01:02



Edin poznat mi razvi teoria che ako se nakysa toka s simistor neshto kato shim
samo che my triabva simistor koito moje da se zapyshva s ypravliavashtia elektrod da dejstva kato moshten byrz kluch, togava se pojavjava efekt na obratna indukcia v tokovata namotka na elektromera i aluminievoto kolelo vyrti napred nazad, t.e stoi na edno miasto i ne otchita.



Тема Re: Търся....нови [re: Бeдняka]  
Авторвaнko (Нерегистриран)
Публикувано06.05.03 13:56



Влезте в руските форуми и ще намерите това което търсите. Ако искате можете да намерите и схеми и да си направите.



Тема Re: Търся....нови [re: Бeдняka]  
Авторdeepdiver (Нерегистриран)
Публикувано07.05.03 09:57



Imam nqkyde shemata,no e neprilojima u nas:((Standarta w Rusiq e drug,te nqmat zanulqwane,ili zazemqwane..ili ne6to takowa..:))



Тема Re: Търся....нови [re: deepdiver]  
АвторGuest (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 16:49



Postni ia da ia razgledame moje da izmislim neshto




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.