Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:45 10.06.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Патентовано е устройство за безплатна енергия  
Авторpencil (Нерегистриран)
Публикувано08.01.03 02:22



Досега всеки опит да се патентова устройство добиващо енергия от "нищото" се проваляше, защото е в противовес на познатите физически закони. Ала тази година беше патентовано първото устройство без движещи се части, което отдава 5 пъти повече електроенергия отколкото получава на входа.
Ето повече информация за патента:



Побликувани са сериозни планове и инструкции за оживяване на устройството, което не е никак сложно за изработка. Вече 4-ма от различни държави са го възпроизвели в работещ вариан.





Тема Re: Патентовано е устройство за безплатна енергиянови [re: pencil]  
Авторros (Нерегистриран)
Публикувано09.02.03 16:51



Има ли някой да прави опити с MEG генератори. Искам да обменя опит.



Тема Имам желание.нови [re: ros]  
Автор Aтaнac_Ko (обикновен човек)
Публикувано10.02.03 10:28



---- Сподели с нас докъде си я докарал. Аз също имам желание да работя по въпроса. Бих могъл да направя нещо.

Наско



Тема Re: Имам желание.нови [re: Aтaнac_Ko]  
Авторros (Нерегистриран)
Публикувано10.02.03 17:42



Здравей Наско.Прати ми адрес на който да си пишем.Предпочитам електронен.Можеш да ми пишеш на ramzov@abv.bg .Ще чакам.



Тема Re: Имам желание.нови [re: ros]  
Автор Ц.e.ц.o (познат)
Публикувано10.02.03 22:59



Айде пък ако успеете, тука всички ще изиграем по един кючек върху дипломите си и аз лично ще отида да продавам домати на пазара. Щото хляб очевидно няма да имаме като го сътворите туй препетото.

Писна ми от тоя KREDOR бе!!!


Тема Re: Имам желание.нови [re: Ц.e.ц.o]  
АвторCтaнчo (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 04:55



Права е приказката, че всяка минута се ражда по един загубеняк. Да вярваш на такива елементарни мошеничества не говори много добре за какъвто и да е технически интелект.



Тема Надявам се да не си порцеланов шоп!нови [re: Ц.e.ц.o]  
Автор Aтaнac_Ko (обикновен човек)
Публикувано11.02.03 17:47



---- Здравей, Ц.e.ц.o. Ако още не си добил това софийско (шопско) свойство да не пропускаш нова информация към себе си ти предлагам да помислиш върху две неща:
-- Защо не могат да обяснят откъде идва допълнителната топлина на торсионния генератор, който произвеждат у нас? Е ли са много големи балами тези, които го произвеждат и тези, които го потребяват?
-- Не си ли чувал за Никола Тесла, който се е размотавал с един автомобил и едно мистериозно куфарче (с което е захранвал електродвигателя на автомобила) цяла седмица през улиците на Ню Йорк? Чел ли си как е "палил "небето над Щатите и океана? Да си чувал нещо за проектите му да захранва света с енергия?
---- Ако аз съм се полъгал, като съм прочел някой мошеник, който е публикувал нещо за пари, то съществуват още поне сто източника, които да твърдят СЪЩАТА ИНФОРМАЦИЯ. Всички те нямат никакъв шанс да се наговорят и да ме лъжат синхронно и еднакво! Значи, в тези 101 източника е много вероятно да има неща вярно. Това, че науката не може да го обясни не е никакъв аргумент. Ако си спомняш ябълките не са започнали да падат на земята след откриването на закона за привличането.

Наско



Тема Re: Надявам се да не си порцеланов шоп!нови [re: Aтaнac_Ko]  
АвторTARSA4 (Нерегистриран)
Публикувано12.02.03 18:04



PREDI VREME IMAHME S KOLEGITE DIV SPOR ZA TORSIONNITE GENERATORI - IMA LI NESHTO PUBLIKUVANO V NET-A - PO SPECIALNO ZA TOVA KOETO SE PRAVI V BG



Тема Re: Надявам се да не си порцеланов шоп!нови [re: TARSA4]  
Авторros (Нерегистриран)
Публикувано12.02.03 20:11



Занимавам се с практически опити с MEG генератори.Затова ако мога да ви помогна снещо пишете ми на ramzov@abv.bg



Тема От друг шопнови [re: Aтaнac_Ko]  
АвторCтaнчo (Нерегистриран)
Публикувано13.02.03 01:05



Абе Атанасе, ако тези Тесловски работи имаха практическо приложение, не мислиш ли, че след толкова години някоя компания нямаше да направи практическо оползотворяване. Японците щяха да са първите да го направят.

Това, че има писмени "източници" в интернета, не значи, че това може да се направи или че ще работи.
Тези писаници съм ги чел още преди ти да си бил роден и все още не съм видял "безплатна" енергия. И ти няма да видиш такава през целия си живот.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.