Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:05 03.06.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЩЕ ИНВЕСТИРАМ ПАРИ,къде?нови [re: partner]  
Авторhidrazin4o (Нерегистриран)
Публикувано02.04.08 22:32



Ехооооо.... Ти от къде се пръкна ? Знех ли че тази тема беше преди 7 години ? Тогава аз си пиех по 6 водки на вечер а сега само по 5 !!!
Това "http://partnership.hit.bg" си е нова форма на пирамидка.Няма да стане - предполагам че не са останали толкова много глупави бизнесмени.
Ако наистина някой иска да инвестира в такива неща и да източи парички от бюджета трябва да прави св..ки на бай джагал.Без маане , мезе и бяла ханъма няма да стане.Има такава идея за иточване на бюджета , ама нещо малко закъсняват или аз нямам свежа информация.Такова е положението в България
на момента.


Ние си произвеждаме геотермални климатици и наистина имаме продажби , ама си ги купуват само чичко-паричко дето може да похарчи толкова парички.Иначе финансиране - никакво , а наистина имаме нужда от трова.
Иначе хората са много доволни ама няма подпомагане !!!
А иначе може да се инвестира и да се разшири кръгът от клиенти - но както казах зависи от полумесеца.



Тема към ekcпepтнови [re: ekcпepт]  
Авторhidrazin4o (Нерегистриран)
Публикувано02.04.08 22:42



То май и на мен не ми се влиза вече тук.Форума си стана чисто шамански.Само трябва да си татуираме задниците , да размахваме букети с чудодейни билки и да призоваваме FREE ENERGI !!!
Да хубаво е да се създаде читав форум.И май ще трябва де е само за регистрирани след поне среща или телефонен разговор със админа - и никакви компромиси с нови никове , регистрации и други подобни.
Даже е добре да няма достъп до форума без лог.





Тема Re: ЩЕ ИНВЕСТИРАМ ПАРИ,къде?нови [re: БAHKEP]  
АвторБaй Maнraл (Нерегистриран)
Публикувано03.04.08 18:38



Плати тока и водата на циганите,направи им и къщи и ще изкупиш греховете си.



Тема Re: ЩЕ ИНВЕСТИРАМ ПАРИ,къде?нови [re: Бaй Maнraл]  
Авторhidrazin4o (Нерегистриран)
Публикувано03.04.08 19:19



Че то тогава ние трябва да отидем в рая на тези дето живеят в рая.Разните му светци са доста назад с материала в този случай.



Тема Re: към ekcпepтнови [re: hidrazin4o]  
Автор value (unknown)
Публикувано04.04.08 22:57



Аз преди време исках този форум да стане читав и предложих да има модератор и да се пише с регистрирани никове но се оказа, че голяма част от хората тук са мързеливи анархисти, които не искат да се съобразяват с никакви правила и да правят каквото си искат.
Явно представлява голяма трудност да напишеш един ник и парола в полето за логване.
Да не говорим, че на други пък не им изнася да пишат на кирилица понеже са неграмотни.
Е такива индивиди са се събрали тука и кой ги толерира и защо не се знае.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.