Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:43 29.05.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: съболезнования..нови [re: Бeдeн]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 20:17



Още ли не сте се оправили , зима идва . Попитайте инкасатора Ви - за раойнния ел . инспектор - техник , влезте във връзка с него иии .. след като таблото от строителството стои , проблема не е толкова голям .



Тема Re: електроснабдяваненови [re: Бeдeн]  
АвторБeдeн (Нерегистриран)
Публикувано18.09.01 11:43



Вярно, че действаме много бавно, но нали сме ЖСК, всеки чака другите да свършат работата. Та значи сме тръгнали по погрешен път - да търсим фирма, която да ни "свърши работата"? Наистина ще послушам съвета на Иван и ще търся районния техник, който ни е "вързал времянката". Благодарности за съвета. Беден



Тема Re: електроснабдяваненови [re: Бeдeн]  
Авторбeдeн (Нерегистриран)
Публикувано21.09.01 08:04



Много нахално от моя страна, но искам да попитам и за парното. Съкооператорите ми искат да се включим. До нас наблизо има тръби и сигурно ще ни разрешат да се включим. Още нямаме проект за външната връзка, но на съседна кооперация са разрешили да се вкючи. Казаха, че щяло да им струма около 15000 лв. за тръбопровода и абовнатната станция. Това е страшно много. Там няма ли някаква възможност да се намали цената?



Тема Re: електроснабдяваненови [re: бeдeн]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано23.09.01 22:01



IMA, prokopayte taen tunel pod zemyata, do traseto na parata za wisoko nalyagane i se wklyuchete nelegalno. Nosete toploizolacionni drehi i wnimawayte s pregryatata para. Uspeh.

Не ми се връзвай.


Тема Re: електроснабдяваненови [re: Бeдeн]  
Авторбeдeн (Нерегистриран)
Публикувано25.09.01 12:08



Мене ако ме питат съкооператорите, хич не искам да се включвам в това измислено чудо, наречено ТЕЦ. Не искам да дойдат след 1г. да ми режат радиаторите и да си плащам за това, защото както е тръгнало цената на парното ще хвръкне високо-високо. Не знам дали ще успея да ги убедя, те нещо са доста консервативно настроени и със спомени от детството за евтиното парно и топла вода, но това евтино на всички през носа ни излезе. За тока много ме е яд, защото хич не е справедливо да те принуждават да строиш и плащаш чужда собственост, а после уж да ти връщат парите. Все още търся връзка с тия мафиоти (извинете ако някой от Вас работи там, нямам предвид никого конкретно, а системата като цяло). пак ще се радвам на нечие мнение и съвет! То изобщо има ли смисъл всичко това като се задава третата световна? Пожелавам здраве и късмет на всички!



Тема Re: електроснабдяваненови [re: Бeдeн]  
Автор JESY (®)
Публикувано19.11.01 22:06



[image]http://daily.webshots.com/content/dailyphoto/current/photo20011119-1.html[/image]




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.