Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:03 17.04.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Слънчеви батерии за вода  
Автор LlO (непознат )
Публикувано13.05.01 17:33



Слънчеви батерии за затопляне на вода, дирекно или чрез преобразуване в ел. енергия.



Тема Re: Слънчеви батерии за воданови [re: LlO]  
Авторивaн (Нерегистриран)
Публикувано10.11.07 17:52



елемнтарни са, затоплят водата директно.пиши ми на е-маила и ще ти изпратя чертежи да си ги направиш сам. ще ти излезне около 200 лв. , разбира се ако си сръчен и не ти се налага да плащаш за маистори.Чертежите ги намерих в ъв вестник направи си сам от 1985г. По тях си направих един панел и цяло лято не съм включвал бойлера и съм имал постоянно топла вода.





Тема Re: Слънчеви батерии за воданови [re: ивaн]  
АвторBouns (Нерегистриран)
Публикувано11.11.07 18:30



На кой мейл да пишеме защото и мене много ме интересува това със слънчевите батерии за вода.



Тема как не те домързянови [re: ивaн]  
Автор Milenn (турист)
Публикувано12.11.07 02:37



да изкопаеш толкова теми от преди 6 години :)



Тема Re: как не те домързянови [re: Milenn]  
Авторивaн (Нерегистриран)
Публикувано12.11.07 15:12



защото са актуални,а и с това се занимавам.ivankov_@abv.bg





Тема Ами много хбаво,нови [re: ивaн]  
Автор Milenn (турист)
Публикувано12.11.07 17:27



супер
тогава публикувай си резултатите, що трябва да ги насочваш само към някой си , дето е питал преди 6 години. И по мейл да ги пращаш на всеки един?

няма нужда за начало да правиш супер-дупер уеб сайт, достатъчно е да се разбират данните.
Шляпни ги на някой безплатен уеб хостинг, по-добре дето се вижда и извън БГ.

ако не можеш, прати ги, ще ти ги сложя някъде из Яхоо, и така всеки ще може да ги види.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.