Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:40 26.09.24 
Музикални
   >> Eminem
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Taka mislq az!  
АвторElectric_Girl_anon (Нерегистриран)
Публикувано26.01.01 21:01



kefi me toq 4ovek-super pi4;pesnite mu sa stra6no qki ama na4ina po koito se darji nikak ne me kefi.edin den savsem slu4aino popadnah na teksta na the way i am + prevoda.e eminem 6a ma izvinqva ama kak taka ne dalji ni6to ne fenovete si?kak taka??tova koeto toi e sega go dalji to4no na tqh.iska da go ostavqt na mira?mi togava za kvo pee vaob6te za kvo se e zahvanal s podobna rabota?mi kat go draznqt da vari pak ot tam otkadeto e izlqzal i da vidim kolko 6te mu e got.tam nqma da mu dosajda nikoi.tova 4e mnogo hora go haresvat ne mu dava pravo da se darji kato divak s tqh.vsi4ko tova koeto e sega go dalji imenno na fenovete si zatova...da razbrahte me.
i vapeki vsi4ko me kefi no da se nadqvame 4e nqkoi den 6te mu doide akala na tova mom4ence. :))



Тема ami.......нови [re: Electric_Girl_anon]  
Автор Miss_SlimShady (член)
Публикувано27.01.01 02:09



Ave momi4e...ako se hva6ta6 za sqka duma do nikude nqma da stigne6..kato si hvanala txtovete zemi i tozi na Criminal_ ne e to4no za fenovete ama za na4ina po koito horata go vuzpriemat...i ne trqbva se vzema vsqka duma...
4e e qk ...to nqma 2 mneniq....



Тема hehe :)нови [re: Miss_SlimShady]  
Авторmyself (Нерегистриран)
Публикувано26.02.01 12:22



Az syshto go hareswam, no ot twoeto otnoshenie malko mi dosmeshawa. Hem glei kakwi gotini neshta pee, kolko nestandarten pogled wyrhu neshtata, a sega ne se hwashtai na wsiaka duma? Da, da, izbiratelna propuskliwost, ama wse pak ne mozhe edin istinski fen da si zatwaria ochite pred takiwa obidi, zashtoto az gi wyzpriemam tochno po tozi nachin. Az sym mu pochitatel i iskam niakakwo uwazhenie kym men ot negowa strana!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.