Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:10 28.06.24 
Музикални
   >> Eminem
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема i kakwo tolkowa ?!? - za Trillianнови  
Автор Aidaho (непознат )
Публикувано10.01.01 15:11



Az syshto slushah Eminem... do edin moment. Kakwo da ti kazha za nego. Po mnenieto ti si lichi, che ne si padash po nego zaradi wynshnostta mu kato niakoi chapli, a po skoro ideite, koito nosiat tekstowete mu.
Dobre, ama i toi e pewec do goliama stepen komersializiran (shte kazhesh "kakwo ot towa, taka i triabwa, ako iska niakoi da go slusha").
Sega obache neshtata sa po razlichni, izchezna iskrenostta, koiao ia imashe, kogato beshe ne chak tolkowa izwesten. Da si go kazhem naprawo, sega si e naprawo megalomanche. Bi mogyl da si pozwoli i towa, ako zasluzhawashe 11 po 10-tobalnata sistema,a toi ia ima, ia niama 7.
Draznia te, nali... ami swikwai, mozhe i da ne namerish po-inteligentni mnenia w tozi klub :)



Тема Отг: i kakwo tolkowa ?!? - za Trillianнови [re: Aidaho]  
Автор Trillian (непознат )
Публикувано10.01.01 17:18



Ami radvam se, che si go slushal, a shto se otnasya do gorespomenatite "chapli", ne vijdam kakvo tolkova biha namerili (ili si mislish che namirat) v nego - ta da go haresvash e vse e dno da se vlyubish v animacionen geroy!
A za komersializma - udryash na kamuk :)!!! Ta tova e RAP! Estestveno, che se pravi za pari /e "i malko slava" :)/ !

P.S. Svikvam, svikvam,... otkoga sum zasvikvala...



Тема Отг: i kakwo tolkowa ?!? - za Trillianнови [re: Aidaho]  
АвторDannna_anon (Нерегистриран)
Публикувано10.01.01 22:27



Po desetobalnata sistema davam za nego 100000...
A vie ste ludi. Da ne bi v tecstovete na Britney Spears da e istinata!!!:))))
SAMO EMINEM!!!
I ne viarvam che izglezdas po-dobre ot nego!!!



Тема Отг: i kakwo tolkowa ?!? - za Trillianнови [re: Dannna_anon]  
Автор Miss_SlimShady (минаващ)
Публикувано11.01.01 03:20



ave seki namira smisul v musicata koqto slu6a..i fenovete na britney i ricky martin se sa namerili ne6to v tqhbata musica(kolkoto i na men da mi e stranno)
naistina tui mislq...
nqma smisul da vi govorq kakyvo namiram az v musicata na EMINEM,edva li vi interesuva mnogo pui i kakto kazah za seki e razli4no,az si go otkrivam i tui e !
--Miss SlimShady--



Тема Отг: Davay smelo! [re: Miss_SlimShady]  
Автор Trillian (новак)
Публикувано11.01.01 14:20



Ama chestno - davay! Ti, makar i da moje da prozvuchi malko naduto, mi pravish adski dobro vpechatlenie do momenta, i naistina shte mi e interesno da razbera zashto slushsh Eminem. Nishto che e lichno. Tochno za tova, vprochem ! :)



Тема DAVAM!нови [re: Trillian]  
Автор Miss_SlimShady (минаващ)
Публикувано13.01.01 00:18



Ami kakvo...kak da obqsnq...to si e vytre,4ustva se i e trudno da se izkaje s prosti dumi..
ne e samo tui s koeto pove4eto ligli mi se opravdavat "ama toi e razli4en,vinagi prikazva kakvoto misli,ne mu puka ot ni6to i ot nikoi"bla bla...ima pove4e ot tui...haresvam ne samo musicata i txtvete...obi4am ironiqta,4erniq humor,gadnite ne6ta za koito pee,kogato mi e kofti e dostatu4no samo da si pusna edna negova pesen i gotovo,...ednovremeno s nego si izkarvam qda i otricatelnata energiq ..super e..napravo e neobqsnimo....ima i ob6to sus STAN...vslu6ai se nqkoi put(ne6to sum kato STANka)xa
neznam o6te kak da obqsnq...moje bi po4vam da se vmania4avam..ama tui e po got..ima trypka..
neznam...nemojah da obqsnq hubavo...i edva li nqkoi me e razbral..ama ne sum i o4akvala!
--Miss SlimShady--



Тема eeeнови [re: Miss_SlimShady]  
Автор Miss_SlimShady (член)
Публикувано25.01.01 12:53



eto,kazah ti ama i ti izbqga....


--Miss SlimShady--



Тема Re: нови [re: Miss_SlimShady]  
Автор Trillian (новак)
Публикувано10.02.01 13:41



E ne tochno. Prosto naposleduk pozaryazah neshto neta - Sesiya, kvo da ti razpravyam! Da kajem prosto che vse po-chesto mi se sluchva da sinhroniziram tekushtoto si nastroenie s tova ot pesnite na Shady ;). Abe kofti mi e, duma da nyama. A , inache bez da pretendiram nahalno, vse pak mi se struva che te razbiram - dori mislya che neshto podobno chuvstvam i az. Prosto ne sum se zamislyala konkretno. No naistina ima neshto v useshtaneto, v obshtoto vijdane za sveta koeto stoi i zad textovete i zad logikata im - edin opredelen tip um, koyto kato che li suvpada s neshto s moyat. Znam li?!
Naposleduk obache mi se nalaga chesto da "opravdavam"musikalnite si vkusove i vlecheniya po eminem pred priyatelite si, koito vse iztukvat nyakakvi si motivi ot sorta na tova che bil tup ili puk nikoy nyamal pravo na takova otnoshenie kum mayka si, naprimer. Napravo me izumyavat. Yavno ishto ot tova koeto useshtam az ne dostiga do tyah! Btw, po poslednoto obvinenie, mojesh li da mi dadesh nyakakuv back up inf - vyarvam che si ima prichini za takova otnoshenie, no ne sum se interesuvala i ne znam fakti, a tova e kofti v sppor. Shte sum ti zaduljena.



Тема verno....нови [re: Trillian]  
Автор Miss_SlimShady (член)
Публикувано11.02.01 05:27



;-}
Znae6 li,poznato mi e mnogo 4uvstvoto kogato"opravdava6 musicalnite si vkusove"Az predi davah vsi4ko ot sebe si i vlagah smisul v tova da pokaja i dokaja na priqtelite mi 4e zad vsi4kite tezi gadorii,koito Slim prikazva,ima po ne6to vqrno,po ne6to zabavno,ne6to blizko do vseki ..da be,znam,razli4nite vkusove,ne si nalagai mnenieto..no vupreki tova e kofti kogato ne6to,koeto ima dulboko zna4enie za tebe se prieme neseriozno.Razbira6 li,za men e ne6to izklu4itelno vajno, a drugite vse edno me izkarvat glupa4ka...togava si dadoh smetka 4e nqma smisul,ama nikakuv smisul..kazah si:edva li nqkoi 4yvstva tova koeto i az ,edva li nqkoi 6te go(me) vzeme naseriono....mainata mu...





Тема Re: verno....нови [re: Miss_SlimShady]  
Авторmyself (Нерегистриран)
Публикувано26.02.01 12:11



I kakwo ti puka za mnenieto na drugite, prawilno - mainata im!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.