Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:18 17.05.24 
Музикални
   >> Eminem
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови  
АвторThe_Rabbit (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 13:26



Първо, да вметна няколко забележки. Парчето с Ди Ем Екс, ще включва и Оби Трайс, а също така Еминем ще продуцира и едно парче за новия диск на Нас.
Ди Ем Екс участва и в албума на Фифти Цент който се казва "Get Rich Or Die Trying", а пъривя сингъл е "In Da Club", албума излиза до 2-3 седмици. Има парчета с Еминем и Дре...
Хора айде да направим сайт. На Еминем. Фенски. На английски на български и на немски. Материали аз имам и то много, знаем откъде можем да взимаме информация.. Защото ако направим такъв, пращаме едно писмо на Вирджиния Рекърдс, а оттам на Интерскоуп, и готово. Ставаме официален фенски сайт за Европа на Ем... Аз познавам уебмастърите на www.eminemworld.com те казаха че така ставало и до 2- 3 месеца ти разрешават да вземеш интервю от Ем, аи получаваш неща от официалния му фен клуб...

Така че , хора, айде давайте идей и да направим нещо, защото нали знаете

You better - lose yourself in the music, the moment
You own it, you better never let it go (go)
You only get one shot, do not miss your chance to blow
This opportunity comes once in a lifetime
You better - lose yourself in the music, the moment
You own it, you better never let it go (go)
You only get one shot, do not miss your chance to blow
This opportunity comes once in a lifetime
You better..

You can do anything you set your mind to, man



Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: The_Rabbit]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано30.01.03 14:30



haide !!!!!!! az sym navit ! oba4e ne 4atkam ni6to ot web design.... ina4e moga da pomogna s k`voto trebe...

Anaboli , 6tangi i rasizym - zdrav e tvoqt organizym !


Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: beastie]  
АвторThe_Rabbit (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 19:44



Защо бе по дяволите и аз от това не разбирам... дай да го мислим. демек, давай идеи



Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: The_Rabbit]  
АвторThe_Rabbit (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 20:32



Айде пишете ве, след като сте дошли дотук да гледате значи и ще напишете нещо това трябва да се помисли, само бийсти ли има акъл тука...

И ако можех да ви поздравя с някоя песен щеше да е "Forget About Dre"



Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: The_Rabbit]  
АвторJuMPeR (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 00:17



ei az imam opit sas web-design...pak i sam v detroit...informaciq kolko iska6...samo 4e vremeto mi ebava maikata...pak i neam postoqnen dostap do net...



Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: The_Rabbit]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано31.01.03 13:09



moje da vi se stori typo ama e ideq - si4ko koeto se setq 6e go pi6a tuka - nali tva e celta - taka 4e ne se hilete a mislete .
zabelqzal sym 4e v pove4eto saitove na Em nqma wallpapers i takiva glezotii .... ako uspeem da napravim i nekoq flash-igri4ka v saita 6te e mnoo divo ... galeriq sas snimki na fenove i tn...

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: The_Rabbit]  
АвторShady_baby (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 13:41



Не виждаш ли, че форума е много посещаван, миличък, но тия, които пишат, са 4-5 човека?!
Казах ти, че идеята е влудяваща, но исках да те питам имаш ли конкретна идея как точно ще станат нещата. Вече видях, че нямаш, без да се засягаш...Имам предвид, че проблемът е КОЙ и КОГА ще го направи, за инфо и всичко, което ще е вътре, е ясно. Виждаш - Jumper /извинявам се за буквите/ може, но няма толкова време, а засега никой друг можещ не се е отзовал засега. Аз не се наемам, макар че съм правила сайт, когато бях студентка, но то беше някво супер елементарно и тъпо, пък и то колко време мина оттогава /е, не чак толкова...не съм на 30...макар че понякога ми се струва толкова отдавна/, не следя новите неща, въобще малко съм си заебала умственото усъвършенстване.Бийсти има яки идеи. Не знам...ще помислим, би било страхотно! Идеен човек си , Rabbit, казах ли ти, че ме кефиш?!...хм...Много!



Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: Shady_baby]  
АвторThe_Rabbit (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 15:50



Ами вижте аз навремето в час по рисуване се занимавах с решаване на задачи и писане на програми, впоследствие на ебаване с всичко живо наоколо, и поради това съм леко lame с дизайна, и ми идват някакви странни идей за батман кой крещи "Батгърл,Батгърл, аз съм тати, а Робин бащата.."не знам защо но мисля че някак си не подхожда..
Така че ако има някой пич с идеи ( а може и мухльо да е..) да ПИШЕЕЕ... според мен трябва да има преведени тесктове, аз имам тези от The Eminem Show и Marshall Mathers lp и Slim Shady lp както и тези на d-12 от Devil's night и The Underground, сега превеждам 8 Mile и първия албум на Ем... Според мен трябва да си скъсате задниците от преводи на интервюта и тем подобни, същщо така трябва да има форум и.. чат... после ще питаме дали да има текстовете нa Оби Трайс и 50 Cent, идеята е да обновяваме на всеки два дена и без поп ъп банери, защото тогава хората ще го предпочитат пред задръстения от банери www.eminemworld.com, ако янкой може да ми донесе клипове и епизоди от анимационния сериал на Ем ще му целуна задника, а ако е момиче и друго...
Peace



Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: Shady_baby]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано31.01.03 15:51



trqbva saita da s enapravi ot nqkoi koito e 4at s flash-a i design-a , za6toto ako napravim edno typo grozno sait4e po-dobre da se otkajem . kuv e smisala da napraim ne6to 4erno s beli bukvi i mako julti to4ki za ukrasa primerno ? saita trqbva da grabva okoto , da e originalen i kolkoto i typo da vi zvu4i da si ima sobstveno logo nqkvo , vsi4ki standartni menuta plius nqkoi koito da go pravqt razli4en - primerno po nqkoi saitove na KoRn ima "song meanings" - tam razli4nite fenove sa napisali kakvo spored tqh poslanie nosi pesenta , kak q 4ustvat i osyznavat .... think about it !

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: beastie]  
АвторThe_Rabbit (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 18:34



Може... Ама си прав аз от дизайн нищо не чаткам, а и трябва да уловим имиджа на Ем в момента, няма да има ем пе тройки по обясними причини...
Но за дизайна си прав. Кой ще вземем?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.