Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:26 28.06.24 
Музикални
   >> Eminem
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ima li spored vas...  
АвторDump_S (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 15:48



Q kajete ima li spored vas pesen na Eminem koqto ne stava? Az li4no ne sam o4arovana ot REMEMBER ME i ASS LIKE THAT



Тема Re: Ima li spored vas...нови [re: Dump_S]  
Автор_paloma_ (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 17:57



за 1та незнам, ама ass like that е супер :PPP за мене вси4ките му са ок



Тема Re: Ima li spored vas...нови [re: _paloma_]  
АвторCiaRa__ (Нерегистриран)
Публикувано13.06.06 17:04



е мн ясно че ще има някоя дето няма да става и мен ass like that не ме кефи нещо



Тема Re: Ima li spored vas...нови [re: CiaRa__]  
АвторDump_S (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 21:58



Mnogo e ligava taq pesni4ka i mnoo hora obijda v neq



Тема Re: Ima li spored vas...нови [re: Dump_S]  
Автор _paloma_ (непознат )
Публикувано19.06.06 22:50



мене пък много си ме кефи тая песни4ка, ама наистина не е от най- силните му произведения, сега като се замисля my band на eminem and d12 никога не ме е кефила, някак не я слу6ам с желание, какво 6те кажете за нея?



Тема Re: Ima li spored vas...нови [re: _paloma_]  
АвторDump_S (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 21:15



emi lesno omruzva



Тема Re: Ima li spored vas...нови [re: Dump_S]  
Авторbrithany (Нерегистриран)
Публикувано08.09.06 23:21



az imam stra6no mnogo pesni na Em.vsi4kite mu oficiqlni albumu i nqkoi neoficiqlni,kakto i ne izdavani pesni.i moga da vi kaja,4e dosta pesni4ki ne stavat.na men li4no ot 1viq mu album mi haresva edinstveno"It's ok".



Тема Re: Ima li spored vas...нови [re: Dump_S]  
Авторem_babygirl (Нерегистриран)
Публикувано09.09.06 11:47



am Dump_s ako si zabelqzalq i My name is po tvoq kriterii trebva bude ligava ama toi s neq stana izvesten

a tui 4e obijda mn hora ne prosto im se podigravaa ako 4ete6 malko spisaniq 6e razzbere6 6to
mene ne me kefi searchin



Тема Re: Ima li spored vas...нови [re: brithany]  
Авторcartoon_girl (Нерегистриран)
Публикувано23.10.06 10:11



brithany,и мен нещо първият му албум не ми харесва.много му е необработен гласа и т.н. иначе ass like that и мен много ме дразни.това,че обижда много хора не ме притеснява-такъв си е неговият стил.напоследък не знам какво му става,но ако продължава така рискува да загуби много фенове.просто не ми го побира главата как може да прави песни като shake that или да участва в песни като smack that!





Тема Re: Ima li spored vas... [re: cartoon_girl]  
АвторShady-Lady (Нерегистриран)
Публикувано23.10.06 16:23



dobre zashto da ne e qka pesenta na eminem i akon smack that ili shake that zashto???spored men tva sa dve mn qki pesni men lichno mn me radvat az obojavam eminem i sam slushala podchti vsichki negovi pesni i spored men nqma mn loshi osven estestveno nqkoi ot parvite mu albumi no tova hora vse pak e bilo 1999 emi izvinqvaite ama "INFINATE" togava e bil prosto prefekten album moga da vi kaja che sega ne go ocenqvate ama togava vie kvo mislite che sa pravili pesni kakto sega li emi mn mn mn ama mn se lajete

dr koeto e EMINEM-FOREVER
i pak SMACK THAT e edna mn qka pessnichka spored men eminem i akon sa dobra kombinaciq :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.