Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:41 20.04.24 
Музикални
   >> Eminem
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAнови  
Автор HALF (mANIAK)
Публикувано16.02.03 22:46





I know Karate, Kung Fu, and 47 other dangerous words.

Тема Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAнови [re: HALF]  
АвторShady_baby (Нерегистриран)
Публикувано17.02.03 13:44



Моля ви...някой да ми каже нещо...нищо не съм гледала, нищо не съм чувала...някой да ми каже че не е вярно...моля ви...не мога пак да преживея това...моля ви



Тема Nishto takova nyama..нови [re: HALF]  
Автор lron_Man (член)
Публикувано17.02.03 14:26



Nito v Yahoo, nito v BBC, nito v CNN..
Porednata partenka.



Тема Re: Nishto takova nyama..нови [re: lron_Man]  
АвторShady_baby (Нерегистриран)
Публикувано17.02.03 15:40



Аз също търсих нещо навсякъде, човече и знам че няма...Но вече 2 човека ми казват че са гледали по Евронюз вчера...Господи, доубийте ме...не издържам вече да не знам какво става...изпадам ту в истерия ту в някво тъпо овчедушие...моля ви!



Тема Don't worry baby..нови [re: Shady_baby]  
Автор lron_Man (член)
Публикувано17.02.03 17:43



Nishto takova nyama..Marshal si e jiv i zdrav i vsichko mu e na myasto. Mojesh da bydesh sigurna. Az sym izvyn Bulgaria i shteshe da e novina No1 po novinite, ako beshe vyarno. Tova e bysik. Eto ti otdolu originalniya link za "smyrtta" na Eminem. Kato go poglednesh i vednaga e yasno, che e falshiv. Tova ne e link na CNN.

http://www.cnn.com:443@212.190.116.226/news.php?UnBJI23T

Tova e prostotiya, kato po-dolnata...

http://www.cnn.com:443@212.190.116.226/news.php?Xt5v0ATm

T.nar. "Fake news".

Spi spokoino i bydi shtastliva.




Тема Re: Don't worry baby..нови [re: lron_Man]  
АвторJuMPeR (Нерегистриран)
Публикувано17.02.03 23:33



xexe...palni ta6aci...tuka kato gledam nikoi ne e v traor - jive beeeeee!!!sepak bih prebil toq bolkuk deto go e napisal tva...



Тема Re: Don't worry baby..нови [re: lron_Man]  
АвторShady_baby (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 08:19



Благодаря ти човече, JuMPeR на тебе също...Колкото повече време минаваше вчера, толкова повече решавах че всичко е плод на нечие извратено чувство за хумор...ебати хумора...и аз гледах като ненормална всякви ТV, само прескачах от CNN на Евронюз и по всички музикални канали, не може да не кажат нищо...нали знам какво беше, когато умря Кърт...втори път щеше да ми дойде в повече...



Тема ЕМИНЕМ Е КАСТРИРАНнови [re: Shady_baby]  
АвторThe_Rabbit (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 09:27



Оххх.... вие нещо изперкахте, ако Ем беше хвърлил топа нали сес ещате че едни надписчета нямаше да слизат от МТВ, я си спомнете за убийството на Ди Джей какъв беше там от Рън Ди Ем Си...

Ако стане дума някъде бях чел че Еминем бил кастриран, защото някаква му отхапала ... ъъ

Пък и лятото като излезе клипа на Уидаут Ми и бяха написали че по време на снимките Ем правил едни лоши неща с момчето от клипа и го съдели.....


Вестник "Шок" явно има почва по света



Тема Za Curt si absolutno prava... [re: Shady_baby]  
Автор lron_Man (член)
Публикувано18.02.03 10:39



....jalko...



Тема Re: Za Curt si absolutno prava...нови [re: lron_Man]  
АвторШeйди_бeйби (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 12:59



Абе аз съм, ма нещо пак ми се прецака кирилизатора...
Жалко е най-малкото което мога да кажа...така е, но няма как.
Рабит, на мене пък една овца ми каза, че в Плейбой...забележи - в Плейбой пишело, че Ем е правил секс 17 часа нон стоп с няква си!!! 17 часа, а?! Не 2 минути...:):) Весели историйки...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.