Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:11 01.07.24 
Музикални
   >> Eminem
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Едно леко нагло въпросче, ама за да има баланс...нови  
АвторThe_Rabbit (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 10:30



ЪЪЪ...сега изпадам в затруднение, ама въпроса е важен.. Та, имаше една тема във форума "Коя ви е любимата песен на Ем?" и аз нали, така де, за да има баланс, ми се ще да питам, кои парчета не ви харесват?
Щото, така де, ясно всички сме фенове но все ки мрази поне едно парче, айде да не е мрази, а не харесва...
Аз например мразя Say What You Say и Square Dancing, ми не ме кефят бе човече, също така и Love Me, и от Слим Шейди ЛП не ме кефи If I Had, нещо ей такова, кое парче не ви радва...

П.С.
Така де, трябва да има баланс, все пак, и въпреки това Еминем е велик, само от време на време се дъни..



Тема Re: Едно леко нагло въпросче, ама за да има баланс...нови [re: The_Rabbit]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано11.02.03 21:41



ne em kefi KIM

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: Едно леко нагло въпросче, ама за да има баланс...нови [re: beastie]  
АвторJuMPeR (Нерегистриран)
Публикувано12.02.03 00:14



...mi spored mene zavisi ot nastroenieto...pak moito tolko se meni 4e si4ko mi haresva - ako ne neska utre



Тема Re: Едно леко нагло въпросче, ама за да има баланс...нови [re: The_Rabbit]  
АвторShady_baby (Нерегистриран)
Публикувано12.02.03 14:37



Кви са тия въпроси бе Рабит?! :):) Баланса...да. Мене не ме кефи Бед мийтс ивъл примерно, Иф Ай Хед...е, че гадно...If I Had нещо ми куца, но ме кефят някои нещо от текста...а пък първия път, като чух Drips, нещо ме издразни, но вече не си спомням какво...и много ми харесва сега. Казах!
Що така масово не ви кефи Ким?Песента де, не жената...



Тема Re: Едно леко нагло въпросче, ама за да има баланс...нови [re: Shady_baby]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано12.02.03 22:58



mi taq pesen prosto mislq 4e e malko po-slaba ot drugite - a za si4ko ot Slim Shady LP - perfektno e - dori If I had i Bad Meets Evil - tva mi e lubimiq album mnenieto si e moe vse pak

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: Едно леко нагло въпросче, ама за да има баланс...нови [re: beastie]  
АвторMravoqda (Нерегистриран)
Публикувано13.02.03 01:19



Ela be termit.Znai6 li kuv sti dam da go qde6(poliran)!!!!!!!!!



Тема Re: Едно леко нагло въпросче, ама за да има баланс...нови [re: beastie]  
АвторShady_baby (Нерегистриран)
Публикувано13.02.03 10:19



Нали за това е форума...да си казваме мнението, всеки си го има...Не знам де, на мене Ким пък ми е много силна...по-скоро като емоция, разбираш ли...макар че много ме товари...и обикновено предпочитам да я слушам като ми е гадно, щото ми става още по-гадно...един такъв мазохизъм ме хваща понякога...такива работи



Тема Re: Едно леко нагло въпросче, ама за да има баланс...нови [re: Mravoqda]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано13.02.03 21:55



k`vo kaza sme6ko?

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: Едно леко нагло въпросче, ама за да има баланс...нови [re: Shady_baby]  
АвторThe_Rabbit (Нерегистриран)
Публикувано14.02.03 09:08



Вие изперкахте ли бе?
Форума бил за да си изказваш мнението, да ама не!
Я демокрацията да ходи да се фака нейде, тука комунизъм :)
Хейтърите на Ем ги скъсваме...
Е, тоя там мравояда, може преспокоино да си отреже главата и едно други части..ако ги има..амаахааа наглец влиза тука и се ебава с хората..go to sleep!



Тема Re: Едно леко нагло въпросче, ама за да има баланс...нови [re: The_Rabbit]  
Автор XPAБPИЯ CBИHAP (терорист)
Публикувано15.02.03 21:25



Много ме дразини My name is. Не знам що.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.