Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:07 06.06.24 
Музикални
   >> Eminem
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)  
АвторThe_Rabbit (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 13:26



Първо, да вметна няколко забележки. Парчето с Ди Ем Екс, ще включва и Оби Трайс, а също така Еминем ще продуцира и едно парче за новия диск на Нас.
Ди Ем Екс участва и в албума на Фифти Цент който се казва "Get Rich Or Die Trying", а пъривя сингъл е "In Da Club", албума излиза до 2-3 седмици. Има парчета с Еминем и Дре...
Хора айде да направим сайт. На Еминем. Фенски. На английски на български и на немски. Материали аз имам и то много, знаем откъде можем да взимаме информация.. Защото ако направим такъв, пращаме едно писмо на Вирджиния Рекърдс, а оттам на Интерскоуп, и готово. Ставаме официален фенски сайт за Европа на Ем... Аз познавам уебмастърите на www.eminemworld.com те казаха че така ставало и до 2- 3 месеца ти разрешават да вземеш интервю от Ем, аи получаваш неща от официалния му фен клуб...

Така че , хора, айде давайте идей и да направим нещо, защото нали знаете

You better - lose yourself in the music, the moment
You own it, you better never let it go (go)
You only get one shot, do not miss your chance to blow
This opportunity comes once in a lifetime
You better - lose yourself in the music, the moment
You own it, you better never let it go (go)
You only get one shot, do not miss your chance to blow
This opportunity comes once in a lifetime
You better..

You can do anything you set your mind to, man



Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: The_Rabbit]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано30.01.03 14:30



haide !!!!!!! az sym navit ! oba4e ne 4atkam ni6to ot web design.... ina4e moga da pomogna s k`voto trebe...

Anaboli , 6tangi i rasizym - zdrav e tvoqt organizym !


Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: beastie]  
АвторThe_Rabbit (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 19:44



Защо бе по дяволите и аз от това не разбирам... дай да го мислим. демек, давай идеи



Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: The_Rabbit]  
АвторThe_Rabbit (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 20:32



Айде пишете ве, след като сте дошли дотук да гледате значи и ще напишете нещо това трябва да се помисли, само бийсти ли има акъл тука...

И ако можех да ви поздравя с някоя песен щеше да е "Forget About Dre"



Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: The_Rabbit]  
АвторJuMPeR (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 00:17



ei az imam opit sas web-design...pak i sam v detroit...informaciq kolko iska6...samo 4e vremeto mi ebava maikata...pak i neam postoqnen dostap do net...



Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: The_Rabbit]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано31.01.03 13:09



moje da vi se stori typo ama e ideq - si4ko koeto se setq 6e go pi6a tuka - nali tva e celta - taka 4e ne se hilete a mislete .
zabelqzal sym 4e v pove4eto saitove na Em nqma wallpapers i takiva glezotii .... ako uspeem da napravim i nekoq flash-igri4ka v saita 6te e mnoo divo ... galeriq sas snimki na fenove i tn...

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: The_Rabbit]  
АвторShady_baby (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 13:41



Не виждаш ли, че форума е много посещаван, миличък, но тия, които пишат, са 4-5 човека?!
Казах ти, че идеята е влудяваща, но исках да те питам имаш ли конкретна идея как точно ще станат нещата. Вече видях, че нямаш, без да се засягаш...Имам предвид, че проблемът е КОЙ и КОГА ще го направи, за инфо и всичко, което ще е вътре, е ясно. Виждаш - Jumper /извинявам се за буквите/ може, но няма толкова време, а засега никой друг можещ не се е отзовал засега. Аз не се наемам, макар че съм правила сайт, когато бях студентка, но то беше някво супер елементарно и тъпо, пък и то колко време мина оттогава /е, не чак толкова...не съм на 30...макар че понякога ми се струва толкова отдавна/, не следя новите неща, въобще малко съм си заебала умственото усъвършенстване.Бийсти има яки идеи. Не знам...ще помислим, би било страхотно! Идеен човек си , Rabbit, казах ли ти, че ме кефиш?!...хм...Много!



Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: Shady_baby]  
АвторThe_Rabbit (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 15:50



Ами вижте аз навремето в час по рисуване се занимавах с решаване на задачи и писане на програми, впоследствие на ебаване с всичко живо наоколо, и поради това съм леко lame с дизайна, и ми идват някакви странни идей за батман кой крещи "Батгърл,Батгърл, аз съм тати, а Робин бащата.."не знам защо но мисля че някак си не подхожда..
Така че ако има някой пич с идеи ( а може и мухльо да е..) да ПИШЕЕЕ... според мен трябва да има преведени тесктове, аз имам тези от The Eminem Show и Marshall Mathers lp и Slim Shady lp както и тези на d-12 от Devil's night и The Underground, сега превеждам 8 Mile и първия албум на Ем... Според мен трябва да си скъсате задниците от преводи на интервюта и тем подобни, същщо така трябва да има форум и.. чат... после ще питаме дали да има текстовете нa Оби Трайс и 50 Cent, идеята е да обновяваме на всеки два дена и без поп ъп банери, защото тогава хората ще го предпочитат пред задръстения от банери www.eminemworld.com, ако янкой може да ми донесе клипове и епизоди от анимационния сериал на Ем ще му целуна задника, а ако е момиче и друго...
Peace



Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: Shady_baby]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано31.01.03 15:51



trqbva saita da s enapravi ot nqkoi koito e 4at s flash-a i design-a , za6toto ako napravim edno typo grozno sait4e po-dobre da se otkajem . kuv e smisala da napraim ne6to 4erno s beli bukvi i mako julti to4ki za ukrasa primerno ? saita trqbva da grabva okoto , da e originalen i kolkoto i typo da vi zvu4i da si ima sobstveno logo nqkvo , vsi4ki standartni menuta plius nqkoi koito da go pravqt razli4en - primerno po nqkoi saitove na KoRn ima "song meanings" - tam razli4nite fenove sa napisali kakvo spored tqh poslanie nosi pesenta , kak q 4ustvat i osyznavat .... think about it !

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: beastie]  
АвторThe_Rabbit (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 18:34



Може... Ама си прав аз от дизайн нищо не чаткам, а и трябва да уловим имиджа на Ем в момента, няма да има ем пе тройки по обясними причини...
Но за дизайна си прав. Кой ще вземем?



Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: The_Rabbit]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано31.01.03 21:56



mislq 4e trqbav da e s tymni cvetove oba4e da ima nekvi problqsyci po-svetli ... ne moga da go obqsnq - ne6to kato jivota na Em i tova koeto pokazva naposledyk - kak ot ni6toto se e izdignal i uspql no su6to taka i mnogoto problemi koito vse o6te ima . spored men trqbva da e na Flash

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: beastie]  
АвторThe_Rabbit (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 22:26



Според мен трябва да е като сградата в която пее в клипа на лууз йорселф, и да се омешва със снимки негови...и интро някакво майтапчийско а ла уидаут ми... но дизайнер??????



Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: The_Rabbit]  
АвторJuMPeR (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 23:47



mi sa...ako mene piatate Flash ne e nai-dobrata ideq...na mnoo narod 6e im zarejda sas 4asove...pak i ima na4in i bez animaciq da e qk saita... kakto i da e...
vijte eminem.com ima edno intro, koeto e napraveno kato cd player sas background-da na w/out me...ina4e cvetovete malko trea da biqt na 8mile...demek potro6eno, staro izostaveno...sekvi tonove na deba kak be6e na bg toq cvat beeeeee...glei ne moa da se seta...e gray de aaaaa sivo...da sivo be6e...
za prevodi nemate nikaf problem ot moq strana...znam to4no si4ko kvo zna4i 6toto prikaam po toq na4in...Shady_Baby...a na kolko to4no si



Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: JuMPeR]  
АвторThe_Rabbit (Нерегистриран)
Публикувано02.02.03 20:23



Без интро..само разни леки анимации но забавни...съдържанието впоследствие..някой да познава дизайнер..или ще плащама не фирма?



Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: JuMPeR]  
АвторThe_Rabbit (Нерегистриран)
Публикувано02.02.03 20:25



И освен това..няма да има уеб чат...ще забавя а и фенове все пак...и ще е далавера ако намерим начин да девелопваме двдта на Ем и филмчета негови и кинти ще спечелим далавера



Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: The_Rabbit]  
АвторThe_Rabbit (Нерегистриран)
Публикувано02.02.03 20:28



И така...ЩЕ ДАДЕМ ПАРИ НА НЯКОЙ ЗА ДИЗАЙН? НИЕ ЩЕ ГО ПРАВИМ? ИЛИ НЯКОЙ ЩЕ ПОМОГНЕ? ОТГОВАРЯЙТе



Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: The_Rabbit]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано02.02.03 21:36



kak 6te dadem? tva e malko typo spored men ... a ot druga strana taka 6e stane profesionalno ... poznavam hora deto sa 4at s Flasha ama ne se naemam az da organiziram k`voto i da e ... kak 6e saberm kintite - az sym ot varna vse pak - pove4eto ste ot sf . Ima i ot Detroit :))

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: beastie]  
АвторJuMPeR (Нерегистриран)
Публикувано03.02.03 03:58



beastie 10x 4e me spomena bate...
mi gleite sa...az iam edin 4ovek deto e car na si4ko...html, flash... ot montana e i e po Irc kanali sas nick PsioN...toi moe da se saglasi da naprai mnoo qk site za malko kinti... #svoge.net btw...
aaa da i... zemete vlezte v rap.dir.bg/forum i daite malko da razmajeme prostata 4ast ot naroda deto sa im mnoo golemi ustite za po otnu6enie na Em 6oto az sam se borq...



Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: JuMPeR]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано03.02.03 12:23



ne se zanimavai s puberite ami dai da deistvame 6toto 6e ni izprevarqt kopeletata.
trqbva da se koordinirame .
daite da se prebroim - koi , kude , otkude , za6to , kak i tn , li4ni danni - da znaem koi kakyv e . Az sym ot varna na 18 sym , slu6am Eminem ot 99ta ( otkakto izleze My Name Is ) , imam si4kite albumi 4e i na d-12 . tva e zasega

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: beastie]  
АвторThe_Rabbit (Нерегистриран)
Публикувано03.02.03 13:53



Аз съм от Варна но в момента съм в София, на 15, слушам Ем от '96 когато излезе първия албъм на Д-12 със Бъгс



Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: The_Rabbit]  
АвторMiss_SHADY (Нерегистриран)
Публикувано03.02.03 21:18



mi aide!!az sum ZA! ma i az ne sum mnogo po dizaina ma 6a go izmislim 6tom sme umni i slu6ame em i tva 6a sa setim ma koga 6a po4nem da go praim tva ne6to!6a bude mogo qko!

P.S.:i az vi pozdraviavam s "FORGET ABOUT DRE"!kefi ma taia pesen i tva e!!!!!!



Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: beastie]  
АвторMiss_SHADY (Нерегистриран)
Публикувано03.02.03 21:26



Ha-ha-ha!az sum na 12 sea ziveia v sf ma ot skoro predi beh v pln i az slu6am em ot 99 az li sum nai malkata tuka!!!!!!!!??????? ma nema zna4enie vazno e da napraim saita 4e verno izrod4etata.........



Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: The_Rabbit]  
АвторMiss_SHADY (Нерегистриран)
Публикувано03.02.03 21:50



abe az poznavam edni priqtel4eta ma neznam kolko razbirat ot dizain -sigurno mnogo ma neznam dali 6a mi napravat taq usluga abe trebva 6toto brat4ed mi sa vodi s teh i edva li iskat da sa karat s nego pa toi ako mu kaza moi da gi pita ma nz kvo 6a iskat moi ni6to ma moi i ne6to to te sa mi nai dobri priqteli sigurno 6a go napravat ma nz

P.S.:6to napravo ne si 4atim v mirc 6a bude po burzo pa i tia priqteli 6a nekade iz mirc.trebva da si napraim na6 kanal v mirc to ve4e ima #eminem moi tam kvo 6a kazete ?



Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: The_Rabbit]  
АвторMiss_SHADY (Нерегистриран)
Публикувано03.02.03 21:58



abe hora 6to ne pi6em napravo nekoi put na em imam nekvi adresi ne 4e znam kolko sa verni pa i nali JuMpEr e v Detroit o6te po dobre ne 4e znam ko 6a mu kazem ma moze da sa vduhnovim o6te pove4e ot nego za saita

P.S.i ne zabravqite vlezte nekoi put v #eminem v mircata da si govorime za saita po burzo 4akam vi !



Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: The_Rabbit]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано03.02.03 22:07



kyde go 4u toq album ?!?

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: Miss_SHADY]  
АвторJuMPeR (Нерегистриран)
Публикувано03.02.03 23:08



Miss_Shady pravi kvoto trea oniq da se saglasqt...kakvoto tre@! dori i da trea da go zapi6e6 na video i da ni go prati6...v imeto na em de...
za pismo....neznam do kolko 6e go pro4ete...nali se se6tate po 187149764 1823 mu idvat na den...



Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: JuMPeR]  
АвторShady_baby (Нерегистриран)
Публикувано04.02.03 11:20



Dobre, a az da popitam li...off, az li 6te se okaja nai-golyama??!? Ne 4e e problem...predpolagam... Problem e primerno 4e sum adski out otkum vreme, a v rezultat na tva - i otkum idei...ma kato gledam, vie imate. Vseki poznava nyakogo...6te izleze li ne6to seriozno otnyakude, mamka mu?! Tva ne e kritika, prosto me e yad, 4e az ne moga da napravya ne6to realno i si go izkarvam na vas...6egi4ka :):) No vse pak NE6TO tryabva da se slu4i!
JuMPeR, kak e v D?
Rabbit, kude si?????????????????????????



Тема Заека влиза да въведе реднови [re: Shady_baby]  
АвторThe_Rabbit (Нерегистриран)
Публикувано04.02.03 14:54



Албума е от 96 в него участва и Бъгс който впоследствие почина..бог да го прости..
Дребосъчето има мерак което хубаво.. Аз по-принсип знам адреса на Ем, но тези писма са от фениове, ние трябва да пратим на администрация някаква в Интерскоуп, те го издават, затова някое момиче да духа на шефа на Вирджиния че да пратят един мейл от наше име..:)) Сериозно.
Аз считам че трябва да си купим .ком и да се стегнем и с мейли да обсъждаме..и после, хубаво е в чата да се видим ама мойта мирка е шибана и..сещате се..затова ще се видим в някой друг чат, сега не се сещам кой и искам дата и час...

П.С.
Сори солджър имам работа тия дни и затуй ми е малко трудно да поствам/пиша...



Тема Re: Заека влиза да въведе реднови [re: The_Rabbit]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано04.02.03 15:29



da napravim kanal v mIRC

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: Заека влиза да въведе реднови [re: beastie]  
АвторThe_Rabbit (Нерегистриран)
Публикувано04.02.03 19:48



И понеже аз дадох идеята определяме за дата 15 феврурари тоест другата събота, от...да речем 6-7 часа, и да речем канала ще се казва еминемсайт на английски изписано, който иска пише тука едно съгласен и идва, там. Ясно?



Тема Re: Заека влиза да въведе реднови [re: The_Rabbit]  
АвторMiss_SHADY (Нерегистриран)
Публикувано04.02.03 20:04



e az v subota sigurno nema da moga da vleza ma ni6to moi nekoi drug den



Тема Re: Заека влиза да въведе реднови [re: The_Rabbit]  
АвторMiss_SHADY (Нерегистриран)
Публикувано04.02.03 20:08



ei aide ako moze nekoi sega da vleze v #eminemsait az sum tam



Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: The_Rabbit]  
АвторMiss_SHADY (Нерегистриран)
Публикувано04.02.03 20:21



abe hora moi li edno vupros4e kat 6a praim sait kak 6a sa kazva trebva da e ne6to qko kazvaite kvo



Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: Miss_SHADY]  
АвторJuMPeR (Нерегистриран)
Публикувано04.02.03 23:25



shady_baby ... D-to e qko... hodih i na 8mile :) ama sepak dosta mi lipsva bg
rabbit kfo stana sas txt-tata?nali kazva6e ne6to...aam...zaebi zabraih :) :)



Тема Re: Заека влиза да въведе реднови [re: Miss_SHADY]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано05.02.03 11:26



izvinqvai za grubata vmetka ama se pi6e " #eminemsite " i daite da go regnem i ve4erta da se syberem tam i da obsydim ne6tata.

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: JuMPeR]  
АвторThe_Rabbit (Нерегистриран)
Публикувано05.02.03 13:43



W chat ako me hwane muzata shte redna neshto :))



Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: The_Rabbit]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано05.02.03 13:58



kanala ve4e go regnah . kajete koga mojete da vlezete .

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: beastie]  
АвторShady_baby (Нерегистриран)
Публикувано05.02.03 14:24



Nali nyama mnogo da se surdite, ako lipsvam malko v na4aloto...malko organizacia mi se nalaga...ama 6te se poyava.

JuMPeR, zavijdam ti 4ove4e, blagorodno, estestveno...Ne6to blokirah...



Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: Shady_baby]  
АвторThe_Rabbit (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 15:57



И аз ти завиждам, ама не благородно...
Айде щще се опитам тия дни да вляза



Тема Re: ВАЖНООО ( абе не съм оригинален на тема топици..)нови [re: The_Rabbit]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано25.12.20 08:53








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.