Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:52 16.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Leka Intelektualna provokazia kum vseki ot forumaнови [re: access]  
Авторlalala (Нерегистриран)
Публикувано28.03.01 13:20



zdrasti I mersi za byrzia otgovor.napravo ti se 4udja otkyde go vadi6 tova tyrpenie da otgovorja6 na neosvedomeni tipove kato men.az li4no njamam nervi da type pove4e ot 2 reda. Sviknah samo na voice chat. Dobre, 4e ima bylgari , kato teb, koito se opitvat da pomognat na ostanalite bratja. A vsi4ki znaem, 4e informatziata sy6to e ne6to izklju4itelno tzenno I polezno. Ponjakoga pove4e ot materialna pomo6t. bravo na teb. Az 6te prou4a kakvoto moga ottuk I pak 6te se syvetvam s teb.
4ao szasega. I good luck.



Тема Re: Leka Intelektualna provokazia kum vseki ot forumaнови [re: lalala]  
Автор jerry22 (непознат )
Публикувано28.03.01 16:01



Zdravei Access,
Ot dosta vreme 4eta postingite za Canada i ti se vuzxi6tavam na turpenieto, jelanieto i energiata s koiato previ6 vsi4ko tova. Infoto li4no za men e bezcenno, ne sum pisal dosega, za6toto malko sa vuprosite na koito nemoje6 da nameri6 otgovor vuv foryma.
Produljavai, cennoto e 4e te ima. Vseki moje da gre6i, ti su6to, kakvo ot tova 4e miakoi se opitva da se zaiajda s teb - vseki e svoboden da pravi kakvoto smetne za neobxodimo, tova e negovo pravo.
Budi tam za teizi koito askat da se dopitat do teb, normalnoe da ima i grugi.


Budi sebe si i kusmet.



Тема Re: Leka Intelektualna provokazia kum vseki ot forumaнови [re: access]  
Авторsis (Нерегистриран)
Публикувано28.03.01 19:08



Access e strahoten! Vinagi moje da te nasochi i da ti pomogne i to ne samo s prazni prikazki! A choveka e naistina kompetenten i ima kakvo da kaje

!
Srestu nego mogat da govoriat samo hora, koito ne razbirat i po princip bulgari, s koito e po-dobre da ne se sabirash!

Nai-golemite mi blagodarnosti i uvajenia kam access!

Ostanete si sas zdrave



Тема Re: Leka Intelektualna provokazia kum vseki ot forumaнови [re: access]  
Автор тиxaтa.cтъпka (приятел)
Публикувано28.03.01 21:49



Здрасти! Аз живея добре и в България и не смятам да емигрирам нанякъде, но четейки тук какво се случва с моите сънародници и предвид формулираната добре тема на аксес, искам да кажа нещо. По въпроса за избора съм непреклонен - нека всеки отиде и опита късмета си, щом като тук правителството не прави необходимото да задържи хората. По въпроса за самочувствието обаче имам една малка забележка. Аксес анонсира темата като:" лошо ли е човек да има високо самочувствие?" Искам определено да кажа, че самочувствието трябва да е винаги на нивота на възможностите, дори малко под тях. И тъй като възможностите на хората са различни, нормално е и самочувствието им да е различно. Нека обаче приятели делата говорят за нас а не непрецизираните оценки един за друг. Ето защо , аз аплодирам желанието на аксес да помага безрезервно на наши сънародници, а другото са дребни заяждания които не са съществени.
Успех приятели



Тема Re: Leka Intelektualna provokazia kum vseki ot forumaнови [re: тиxaтa.cтъпka]  
Авторaccess (Нерегистриран)
Публикувано31.03.01 00:02



Blagodaria na vsichki reshili da spodeliat mnenieto si....dovolen sym na vsichki mnenie v toia i v sysedni postings....dori tia koito me kritikuvat sa mi mnogo priatni, prosto horata si kazvat mnenieto, kakto te go chuvstvat i tova e koeto zeliah v nachaloto....niakoi postings dori dosta me razveseliha ;-))

na tia koito kazaha po niakoia dobra duma shte kaza taka.......

"naskoro niakoi me pita zashto pravia vsichko tova?"

neka pyrvo kaza zashto NE GO pravia:

ne pisha tuk za pari, ne pisha za slava, ne pisha za da se zayazdam, ne pisha za da izbivam kompleksi (kolkoto niakoi da si go misliat), prosto niama kakvo materialno da spechelia ot tia si pstings.....pari ot bylgari v nyzda da pravia ne syvpada s prinzipite mi

a sega zashto pisha;

zashtoto sym minal po toia pyt, zashtoto znam kakvo e da te izlyze niakoi i te prati za zelen haiver, zashtoto chesto cheta greshni mnenia za emigraziata i se chuvstvam dlyzen da gi popravia, za da ne se opariat nevinni hora, pisha zashtoto iskam i bylgarite da si pomagame, kakto pochti vsichki drugi nazii, pisha ako iskate i shtoto mi stava HUBAVO kato procheta niakoi da napishe "taka i taka mnogo mi pomogna s tova i tova si mnenie' tova mi e dostatychno da se usmihna i mi stane po priatno;)))

Ta bez po veche komentari.BLAGODARIA VI OSHTE VEDNYZ za dobrite dumi, kakto i za kritikite.....

Uspeh zelaia na vsichki emigranti i kandidat emigranti ne e lesno no niama enshto koeto chovek, ako mnogo iska i e kadyren da ne moze da postigne

Uspeh



Тема Re: Leka Intelektualna provokazia kum vseki ot forumaнови [re: access]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано31.03.01 00:41



Радвам се, че ви има!



Тема Re: Leka Intelektualna provokazia kum vseki ot forumaнови [re: .]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано31.03.01 02:34



Връщам се да понапиша и аз нещо.
Преди време се считах за много добър, даже повече от много добър в една област. Абе направо се смятах за върха. То си беше и така - правих неща които никой не беше правил до тогава в Б-я и при това тези работи ставаха като по учебник. Това бяха неща свързани с конкретни особености и не биха могли да бъдат реализирани без съответната конюнктура и обстановка. Резултата от работата ми беше полезен и за мен и за много хора. Като го пиша това се сещам, че по това време станахме 4-ти на световното по футбол, после пак бихме германците. За мен тогава бяха страхотни времена. Бях щастлив, че не останах в Германия още 90-та година(не заради футбола). После кризата ме отвя и онищожи всичко.
Минаха още няколко години в опити да започна всичко отначало - не става и не става.
Сега за самочувствието - мисля че то е функция на резултатите от присъствието и от съществуването на човека. Даже по-скоро на субективната му оценка за тези резултати. Сещам се за Алеко и за самочувствието на Бай Ганю, което се поддържа и расте от всеки следващ негов мурафет. Няма нищо чудно, просто критериите и ценностната система за оценка на резултатите от действията на този типичен образ са такива. Нещо повече, точно тези критерии и тази ценностна система го карат да постъпва така, защото самочувствието е нещо което трябва да се поддържа, да се храни.
Тука стана нещо като литературен разбор и пак се връщам при моя опит - сега знам много повече за нещата и бизнеса отколкото, когато бях на върха(на моя си връх). Не мога да каже същото за самочувствието си. Имам нужда от предизвикателство и като че ли вече съм го открил в този клуб.
Благодаря ви - ще се видим в Америка.



Тема Re: Leka Intelektualna provokazia kum vseki ot forumaнови [re: .]  
Авторaccess (Нерегистриран)
Публикувано31.03.01 02:52



E takiva postings me karat da si mislia che si struvashe "provokaziata" ili "predizvikatelstvoto" kakto ti go narichash, kogato pomolih za mneniata na chitatelite na toia forym. Resultata i razlichnite mnenia, na dosta visoko nivo pri tova, pokazvat che temata e aktualna ne samo za men....s interest i udovolstvie gi cheta.

I oshte neshto.... edin moi shef kazvashe taka (shte go napisha bez prevod za da ne si zagubi nishto ot smisylyt)

"A man is weakest, when he is at his highest point..."

strashno viarna ziznena istina lichno sym imal vyzmoznost da ya izpitam na gyrba si.....

Uspeh v pytia kym Amerika



Тема "pravite sa purvi"нови [re: access]  
АвторMorfis77 (Нерегистриран)
Публикувано31.03.01 04:20



napulno sum suglasen s teb access,nepopravimo viarno si napisal vsichko ,mnogo sa xorata koito iskat da sprat profesionalno izvisiavane da tova e taka narechenata siva masa tam"vsichki sa ravni",ne mi se pishe po temata no koito go znae ne mu e nujno povtorno da chete ,az sushto taka pojelavam uspex na vsichki koito im predstoi da emigrirat,az vse oshte se opitvam da probivam:)chao!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.