Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 25.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема kak da se iztshesha???  
Авторsasho_anon (Нерегистриран)
Публикувано22.01.01 06:42



ISkam da napusna rodinata.Otdaletsh shte mi e po-lesno da bada patriot.Iskam da otida v drug kontinent[America,Avstralia,Neu Zenland]Kakav natshin ima da se sbadne metshtata mi??
Estestveno predpotshitam USA.
Predvaritelno blagodarya na vseki,koyto se otzove na molbata mi i mi posotshi variant



Тема Отг: ami mana samo s merak !нови [re: sasho_anon]  
АвторMorfis77_anon (Нерегистриран)
Публикувано22.01.01 08:59



ako imash jelanie nishto ne moje da te spre estestveno i niakoi lev !
nima koi i kak da ti pomogne -osven ti samia !
ne chakai na nikoi a se interesuvai!
uspex tova e!



Тема Отг: ami mana samo s merak !нови [re: Morfis77_anon]  
Авторsasho_anon (Нерегистриран)
Публикувано22.01.01 09:10



Nali tova pravya-interesuvam se!Blagodarya,no tvoyata belejka ne mi donese nikakva informaciya.



Тема Отг: ami mana samo s merak !нови [re: sasho_anon]  
АвторAriel_anon (Нерегистриран)
Публикувано22.01.01 19:35



Izviniavai, a zashto e "estestveno" che iskash v USA. Bil li si tam (osobeno kato imigrant), ta da znaesh che shte ti haresa tolkova?
Shtoto tuka ima dosta takiva "iznesli" se kato teb, koito se chudiat kak da se izmaknat ot t'va deto sami sa si go nadrobili.
Ta pomisli si kakvo iskash da pravish, a posle vij kade shte e nai-dobre za teb da "se mahnesh".



Тема Отг: ami mana samo s merak !нови [re: Ariel_anon]  
Авторsasho_anon (Нерегистриран)
Публикувано23.01.01 08:20



NAPALNO ESTESTVENO E,TSHE ISKAM DA JIVEYA V USA, ZASHTOTO TOVA E ESTESTVENO NE SAMO ZA BALGARITE EMIGRANTI,A I ZA VSITSHKI OT STARATA EUROPA.
Nadyavam se i tshe tam shte moga da si namerya rabota po kvalificiranata specialnost-tv cameraman
Az ne sam na 20 godini i sam dlajen da igraya samo na sigurno.
Ako nyakoy moje da mi pomogne -adress-
cameraman@abv.bg



Тема Отг: ami mana samo s merak !нови [re: Ariel_anon]  
Авторsasho_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано23.01.01 08:21



NAPALNO ESTESTVENO E,TSHE ISKAM DA JIVEYA V USA, ZASHTOTO TOVA E ESTESTVENO NE SAMO ZA BALGARITE EMIGRANTI,A I ZA VSITSHKI OT STARATA EUROPA.
Nadyavam se i tshe tam shte moga da si namerya rabota po kvalificiranata specialnost-tv cameraman
Az ne sam na 20 godini i sam dlajen da igraya samo na sigurno.
Ako nyakoy moje da mi pomogne -adress-
cameraman@abv.bg



Тема Отг: ami mana samo s merak !нови [re: sasho_anon_anon]  
АвторAriel_anon (Нерегистриран)
Публикувано23.01.01 18:28



Dobre, shtom si tolkova naisno kakvo iskash i kavo iskala "cialta stara Evropa", davai. BTW, ne sam zabeliazal da baka ot tia evropeici naokolo. Vij predstaviteli na bedni nacii - kolkoto shtesh.




Тема Отг: ami mana samo s merak !нови [re: Ariel_anon]  
Авторbendj_anon (Нерегистриран)
Публикувано25.01.01 16:05



Ariel, ti ot bogata nacia li si i zasto
se mytshish tam,ami ne wzemesh da se
wyrnesh tuk i da si blagodenstwash.



Тема Отг: ami mana samo s merak !нови [re: bendj_anon]  
АвторAriel_anon (Нерегистриран)
Публикувано25.01.01 17:23



Ne be lubimec, tochno shtot ne sam go kazvam tova. kakvo da pravish, balkanski complex - koi kakvoto si niama, kam tova se stremi. Ta ne che sam zabaravil kakva mizeria e vkashti, ama parite nasitina ne sa vsichko. Vij, kato cialata nacia go e dokarala do proseshka toiaga, trudno shte ubedish niakogo v tova.



Тема Отг: kak da se iztshesha???нови [re: sasho_anon]  
Авторedna kaka_anon (Нерегистриран)
Публикувано26.01.01 18:55



ako iskash moga da ti kaja nachin no sa dosta parite i nervite po cialata rabota, inache raboti - proverih go veche :-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.