Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:12 28.04.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Тема Vapros za GBнови  
Автор Hristo ()
Публикувано30.06.00 19:50



Ima li nyakoy da mi kaje kak da si otkria firma v GB. Nai-obsto kakvi sa pravilata tam za business?

Тема Vapros za GBнови [re: Hristo]  
Автор Ivo ()
Публикувано01.07.00 19:51



Ti otkade pishesh?

Тема Vapros za GBнови [re: Ivo]  
Автор Hristo ()
Публикувано03.07.00 00:21



Ot BG. Znam, che moga da se oburna kam GB posolstvoto no mi tryabva malko poveche info, naprimer ima li nyakakvi zakoni, koito v golyama stepen da obhvashtat tazi materya. Vse pak malko da se podgotvya. Za da znam dali vaobshte da prava opit.

Тема Vapros za GBнови [re: Hristo]  
Автор Ivo ()
Публикувано04.07.00 22:00



Zdrasti ! Ne znam kak mojesh da si otkriesh firma ot BG no bih ti kazal kak moje da go napravish ot UK. Az sam self-employed v UK . S dve dumi mojesh da go napravish s mnogo pari. Moje da si otvorish i Ltd. Company (ili da si kupish) i te sa sravnitelno po evtini i stava mnogo barzo . Tova e naistina dalga tema bih mogal da ti pisha poveche i dori da ti dam tel na advokati no si pomisli dobre dali si zaslujava. Zasto ti e tazi firma -Iskash da otidesh i rabotish v UK ili imash biznes v BG i iskash da Go razshirish i tuk. Ako e parvoto ste ti dam lichnoto si mnenie (ne iskam da ti vlaja po nikakav nachin) po dobre si otvori firma v BG i raboti zdravo Pozdravi Ivo P.S. Ako iskash da ti dam poveche info ostavi si email-a i mi pishi kakvo tochno iskash da pravish.

Тема Vapros za GBнови [re: Ivo]  
Автор Hristo ()
Публикувано10.07.00 02:10



Na mail-a sum.

Тема Vapros za GBнови [re: Hristo]  
Автор Hristo ()
Публикувано11.07.00 02:53



Sajalyavam za bezpokoistvoto no administratorite na www.Dir.bg tochno dnes sa reshili da promenyat mail-a si. Dotuk dobre ama sa iztrili cyaloto sadarjanie koeto vse oshte cirkulirashe v mail-a mi?!? S drugi dumi ako nyakoi mi e pisal tochno predi ot Dir.bg da pristapyat kam nachinaniet si te sa iztrili pismoto ot moyata e-mail smetka. Napravo ne moga da povyarvam. Molya ako ste mi pisali kakvoto i da e na moya e-mail da go izpratite otnovo ako e vazmojno. (Pone e-mail-a vse oshte e sashtiyat :).

Тема Vapros za GBнови [re: Hristo]  
Автор Ivo ()
Публикувано15.07.00 00:08



Njamah vreme da pisha predi Pisah dnes , ako ne poluchish nisto pishi tuk

Тема Vapros za GB [re: Ivo]  
Автор Hristo ()
Публикувано26.07.00 02:50



Dnes se varnah ot pochivka. No neshto ne e nared s mrejata. Utre shte pisha na mail-a. Do utre


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.