Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:26 06.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Тема Zimbabwe-shans moje bi?нови  
Автор Chocho ()
Публикувано25.06.00 01:13



Niakoi znae li neshto za usloviata v Zimbabwe? Vazmojno li e chovek bez angliiski da otide legalno tam i da zapochne niakakva obiknovena rabota-shofior, kamerierka i dr. ot sorta - i izobshto kakav im e standarta i dali si struva? Niakoi ima li predstava s kakava suma chovek moje da jivee normalno tam i kolko moje da izkara?

Тема Zimbabwe-shans moje bi? [re: Chocho]  
Автор Aussie ()
Публикувано25.06.00 10:37



Poslednite novini predi niakolko sedmici biaha che belite gi terorizirat i im vzimat sobstvenosta hasilstveno. Taka che ne znam dali Zimbabwe e dobra ideia. Osven tova tam ima tolkova mnogo bedni cherni hora, che sigurno zaplashtaneto na rabotata deto spomenavash shte e mnogo nisko.

Тема Zimbabwe-shans moje bi?нови [re: Chocho]  
Автор *** ()
Публикувано27.06.00 06:22



Jiv da te izyadat????????? Mnogo golyam!!!!!!!!!!

Тема Zimbabwe-shans moje bi?нови [re: ***]  
Автор Nikolay ()
Публикувано23.07.00 22:37



Abe Chocho, zabravia ia tazi istoria za Zim. Ne gledash li CCN, bial chovek ne ostana. Dobre che izborite pone minaha mirno i krotko. Inache chichko Bob Mugabe pak ima vlasta. Ne samo belite ami i chernite zimbabviici izbiagaha ot stranata (az poznavam dosta ot tiah) Kazano s drugi dumi, "I OT BULGARIA IMA PO-LOSHO" Nikolay, South Africa


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.