Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:53 19.04.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Тема do tuk li stignahte ?нови  
Автор DuAL ()
Публикувано20.06.00 22:48



Emigracia a?Stranno kak se poiavi tozi civilizacionen izbor v suznanieto na "velikia" bulgarin.Koi misli che kato si zamine ot Bulgaria jivotut shte mu zapochne ot nachalo i to edno dobro nachalo.E mnozina shte go napraviat i shte sa si shtaslivi no drugite.Zashto ne potursite tuk neshto koeto e pred ochite vi no iavno ne go vijdate....jalko che malcina sa ZRIASHTITE i MISLESHTITE sus zdrave

Тема do tuk li stignahte ?нови [re: DuAL]  
Автор 313 ()
Публикувано21.06.00 17:25



Iskam samo da ti kaga, tche da - probvah, ikakuv e resultatut? Imam povetche ot 6 godini trudov stag. Ot 1 mesetz sum bez rabota, zastoto na moje miasto v firmata, shefa si naznatchi negova blizka drugka .. kakto i da e. Ne spriah da hodija na intervuta - i rezulata nikakvuf - dobre e tche v momenta imam edin priatel s bar, ta hodija i si dokarvam dopulnitelno sredstva. kakto i da e. Imam vishe ikonomitchesko, plus 2 godini spezializatzija accounting, - spezilializiram vunsha turgoviaj ot 5 godini, susto takak imam i bankov stag, i znaesh li kakvo - v monta mi kazvat tche sum prekaleno kvalifiziram za da robatiaj - primer dnes - hem im triabav vunsho turgovetz, hem sum im kvalifiziram. No donbrata novina e tche edna firma v Dubai - me kani na rabota - sled kato tuk nikoi ne me tzeni - da ste hodia i ste se prodam na arabite, zastoto ako ne drugo - to pone imat uvagenia kum trudovija mi stag, znanieto na 3 ezika, plus komputri i protchie!!!! Da ne govorim v dogovora kavi sa mi usvlovijata .. nadali tuk niakoi moge da mi gi predlogi, plus tova mi davat dosta shiroki pulnomiostija!!!!! Ta ste mi objiashish li zasto da stoja tuk?!?!?!?

Тема do tuk li stignahte ? [re: 313]  
Автор 100-te biri ()
Публикувано21.06.00 20:05



Я го зарежи този - не си заслужава времето. Не му ли виждаш името - двоен бил. Двоен агент може би? Такива изроди и псевдо патриоти като него само сьсипаха страната. Какво лошо има хората да си търсят щастието извън нашата родна дупка. Има поне 20 страни на света, които живеят изключително благодарение на доходите от тяхни имигранти. Проблема е, че такива уръфляци като този само създават пречки у нас, да не би като прогледне народа да разбере какви нищожества са.

Тема ha 100-te biriнови [re: 100-te biri]  
Автор alt-F4 ()
Публикувано21.06.00 20:19



Hei 100-te biri, Kade hodish be chovek? Kak e havata pri teb? Mojesh li da mi otgovorish na vyprosa po-dolu? 10x predvaritelno :)

Тема ha 100-te biriнови [re: alt-F4]  
Автор 100-te biri ()
Публикувано22.06.00 00:13



Извинявай, но не знам - не съм много запознат с процедурата за Квебек. Иначе наминавам отвреме/навреме от тук - пиши.

Тема do tuk li stignahte ?нови [re: DuAL]  
Автор *** ()
Публикувано22.06.00 06:32



Da, DuXAL

Тема do tuk li stignahte ?нови [re: DuAL]  
Автор :O) ()
Публикувано11.07.00 06:21



eheeeee....ako nqkoy den se domogna do pochovesko mqsto ot tova blato she si skusam pasporta - az i sega bih go napravil - ama ne mojelo da se otkajesh ot podnastvo :O((


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.