Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:35 27.05.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Е готов!нови  
Автор Бюлетинът ()
Публикувано14.04.00 07:09



Приятели, Бюлетинът на тема емиграция вече излиза от печатницата. Ако още някой би искал да получи брой /повтарям - безплатен/, нека просто прати пощенски адрес. Бъдете здрави и ще чакаме материали за броя - написан от вас!

Тема Е готов!нови [re: Бюлетинът]  
Автор Рами ()
Публикувано14.04.00 07:10



Зад граница ще пратиш ли?

Тема Е готов!нови [re: Бюлетинът]  
Автор Glavcho ()
Публикувано14.04.00 09:57



I az pitam zad granica shte pratish li i ti "ednoto momiche ot S.E.G.A. li si? Glavcho

Тема Brotherblues@dir.bgнови [re: Бюлетинът]  
Автор Brotherblues ()
Публикувано14.04.00 14:07



Искам, естествено! Благодаря!

Тема зад граница, де ;-)нови [re: Brotherblues]  
Автор Бюлетинът ()
Публикувано14.04.00 20:11



Естествено - ако нямаше да можем да пращаме зад граница - защо щях тук да ви пиша за бюлетина? Всичко, което очакваме е един пощенски адрес и заявка колко броя бихте искали - наложи се да направим два броя - много текст изведнъж бликна ;-) Значи - колко по два броя искате. Та - получаваме на mahmurluk@yahoo.com пълен пощенски адрес и в понеделник залягаме над пликовете и марките и изпращаме. Моля - не се смейте и не се притеснявайте - такъв адрес СЪЩЕСТВУВА ;-) Бюлетина ще получите безплатно и ако пожелаете да се включите в списването на вашия - емигрантския брой - просто трябва да пишете - няма значение дали на Кирилица или на Методиевица ;-) Гарантирам, че вашите адреси ни трябват единствено и само, за да ви изпратим бюлетин. Марги

Тема Za Margiнови [re: Бюлетинът]  
Автор Glavcho ()
Публикувано15.04.00 11:22



Mi Margi shte ti otgovoria tocno kakto go cuvstvam right now: Az sreshtu tebe licno nishto naprotiv niamam(ot tova koeto znam,a toest pocti nishto ne znam),no adresa si ei taka ne davam,dostatucno sum si patil!................................................... Ako naistina pravish/te niakakvo reprezentativno proucvane zashto ti ili Vie ne se predstavite licno da si dadete vashite adresi,da kagete kakva tocno e celta na "Biuletinut" i ot tam natatuk neshtata pridobivat drugo izmerenie. A ako prosto ste grupa entusiasti,koito iskat da pokagat ,kolko "Zle respektivno Dobre" se givee "Tam",to nie ,koito vece giveem zad granica imame svoia otgovor: 1)ot licnia si opit 2)pocti vseki ot nas se e rovil dostatucno dulgo v net-a i e prochel kakvo pishat drugite. 3)redovno sledim kakto bulgarskia taka i cugdestrannia pecat i medii.Naprimer az ot "edi kude si" vsiaka Subota okolo 14.00 casa BG time moga da ceta v-k Capital v neta,v BG toi izliza v Nedelia............ A ako naistina imash niakakvo gelanie da se svurgesh s men mi: kakto vigdash sum si ostavil e-mail ,shto da kagem ne vzemesh da mi pratish "Biuletina" po maila a?I za vas po-evtino i burzo i za men po-udobno.Glavcho@altavista.com Ha sus zdrave . S Uvagenie: Glavcho

Тема Не пращайте никакви адреси...нови [re: Бюлетинът]  
Автор ??? ()
Публикувано15.04.00 17:58



... без да сте сигурни къде отиват! Ако някой иска нещо да ви прати, особено като е безплатно, да ползва e-mail. Иначе звучи доста странно...

Тема Не пращайте никакви адреси...нови [re: ???]  
Автор Марги ()
Публикувано15.04.00 19:18



Напълно ви разбирам и приемам и тази позиция. Недоверието е част от системата, нали? Та - приятно ми е - Марги. Ако някой има време и иска да ме види - може да се разходи до www.m-karamihova.dir.bg Не, че нещо - но поне не съм анонимна. Бюлетинът наистина е хубав - според нас - със смешни картинки и важни неща. Ако размислите след разглеждане на страницата ми - знаете мейл адреса. Бъдете здрави и много късмет и обич ви желая от сърце! Марги

Тема Маце прати ми адреса си, ъъъъъъъъънови [re: Марги]  
Автор Ценител на онази ()
Публикувано16.04.00 23:03



Шъ та скина. Шо си се фанала с оня тъпунгер, дето изглежда като селски ерген на мегдано?

Тема до Ценителянови [re: Ценител на онази]  
Автор оценена ()
Публикувано17.04.00 06:37



Ми тва имаше - с тва се фатих /или - за това ;-)/!?


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.