Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:31 21.09.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Seeking for American husbandнови  
Автор Samy ()
Публикувано16.12.99 12:29



I am 25 years old well bred woman. Work with computers, speeking English, Spanish and other. I am looking for a man from America maybe from New York, Washington or other big citys. You can catch me on this Bulgarian site or late i can leave some of my e-mails. If there is some body who is already live in America and do knows a man like that please contact with me. Thank you in advance. Samy Тарся си съпруг от Америка Aз съм на 25 години, добре възпитана жена. Работя с компютри, говоря Английски, Испански и други езици. Бих искала да срещна мъж от Америка може от Ню Уорк, Вашингтон или други големи градове. Можете да контактувате с мен чрез този сайт или по късно ще си оставя някои от е-майлите ми. Също така ако някой които живее вече в Америка и знае за такъв човек моля да се свърже с мен. За което много ще съм му благодарна. С уважение Samy

Тема Seeking for American husbandнови [re: Samy]  
Автор Sash ()
Публикувано16.12.99 13:01



Imam takyw chowek - bulgarin, ot New York obadi se na 032/236 285

Тема Seeking for American husbandнови [re: Samy]  
Автор Борислав ()
Публикувано21.12.99 06:18



Най-напред научи английски и тогава казвай, че го знаеш.

Тема До Бориславнови [re: Борислав]  
Автор Samy ()
Публикувано21.12.99 14:43



@!#$ you honey!

Тема Seeking for American husbandнови [re: Samy]  
Автор Borislav ()
Публикувано21.12.99 21:03



Vizdam, che imash problemi ne samo s anglijskija, no i s bulgarskija. Y que tal con el Espanol ?

Тема Бориславе, тури малко размисъл!нови [re: Борислав]  
Автор Св. Скромни ()
Публикувано21.12.99 23:34



Ако търсиш размисъл и дълбока логика и други интелектуални възвишености - вземи да погледнеш някоя инжинерка. Каквато и да е, ще е красавица! В сравнение с "кръстачно-хромозомна", държателка на докторат по теоретична математика, с десетина години след-докторатни изследвания... Щото аз съм виждал такива... Космите от прасците им висяха изпод разръфаните крачоли на размъкнатите дънки. Нали баш интелектуалката хич не се облича, за да бъде "полово опредметявана" от гнусните и пенисо-мислещи мъже... Аз не съм отворен на такива неща защото съм "силно семеен", казано по американски. (Нали в САЩ тези неща биват степенувани!) Но след като прочетох обявата, ако е истинска, статистическите очаквания са зад нея да стои някоя сладуранка. Ти какво мислиш по статистиката?

Тема Бориславе, тури малко размисъл!нови [re: Св. Скромни]  
Автор Borislav ()
Публикувано22.12.99 00:52



Mislja, che si prav. Predpochitam da ne znae nikakv ezik, no da ne prilicha na amerikanska intelektualka. Kato razveden chovek az ne bi trjabvalo da mu mislja mnogo. Tova momiche mi se vizda po-simpatichno ot Daniela.

Тема До Св. Скромнинови [re: Borislav]  
Автор Samy ()
Публикувано22.12.99 13:13



Благодаря за интересния размисъл на тема външен вид. Ако трябва да бъда точна това което казваш е така но все пак сладураните след година-две омръзват докато здраво мислещата жена може да бъде смислен спътник за цял живот. Какво ща кажеш за това? А аз между другото по-думите на хора около мен найстина съм голяма сладурана.

Тема До Бориславнови [re: Borislav]  
Автор Samy ()
Публикувано22.12.99 13:20



Аз първо не съм казала че знам перфектно Английски, но го говоря по-добре от колкото да пиша. Но иначе имам познания на езици които може и да не си чувал, какво ще кажеш за Суахили? Si yo habla Espanol. Pero porque? Bueno, hasta luego.

Тема До Бориславнови [re: Samy]  
Автор Borislav ()
Публикувано22.12.99 22:13



Az samo sechudeh kak da se zajam :-) Chestita Koleda i vnimavaj s muzete :-)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.