Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:49 28.09.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема "Прокажените" с green cardнови  
Автор 2000 ()
Публикувано22.11.99 22:47



Здравейте всички като нас! Виждаме, че не сте малко, обаче искаме да ви зададем няколко въпроса!!! 1. Усещате ли, че откакто сте спечелили "зелена карта", много хора около вас се опитват да ви отпишат от списъка на "скъпите гости"? 2. Случвало ли ви се е да ви кажат, че вече не сте желани на работното място, защото не сте "перспективни"(не само да го кажат, но и да ви покажат червен картон)? 3. Гледат ли ви с ужас някои от роднините, че може да продадете имотите си? 4. Ако някой все пак се заинтересуват от вас, естествено ви казват, че американците са тъпи и вие ще бъдете кръгла "О"? 5.Ние обичаме България!!!! Но нас не ни обичат, а ние остаряваме! Нямаме време и шанс да променим нещо! 6. ИМАТЕ ЛИ С КОГО ДА ПОСРЕЩНЕТЕ НОВОТО ХИЛЯДОЛЕТИЕ, АКО НА ВСИЧКИ ВЪПРОСИ СТЕ ОТГОВОРИЛИ С "ДА", ЗНАЧИ ТРЯБВА ДА ГО ПОСРЕЩНЕМ ЗАЕДНО!

Тема "Прокажените" с green cardнови [re: 2000]  
Автор 2000 ()
Публикувано22.11.99 22:50



Има грешка за съжаление! Става въпрос за "неперспективни" във 2 въпрос!

Тема "Прокажените" с green cardнови [re: 2000]  
Автор Tyukc ()
Публикувано23.11.99 04:08



I kude da go posreshnem novoto hiliadoletie?

Тема "Прокажените" с green cardнови [re: Tyukc]  
Автор 2000 ()
Публикувано23.11.99 13:07



Ти имаш ли предложение?

Тема "Прокажените" с green cardнови [re: 2000]  
Автор qwerty ()
Публикувано23.11.99 13:51



Shte se namesq i az, to predlojeniq bol , obache no money.......:( Kolkoto do tova za prokajenite xe xe xe Da ti kaja chesno chustwam se OK na 6 YEEEEEEEEEEEEHAAAAAAAAAAA Napravo sum super!!!!!! Na vsichki okolo men im se pruska jluchkata ot zavist nali si znaete che bulgarina si e zavistliv po default taka che.... Inache imam nepriqtnosti i az i suprugata mi no se nadqvam da ne traqt dulgo xe xe A prichinata za vsichki nepriqtnosti namiram v zavistta. Sus chista suvest i s ogromno jelanie se maham ot Bulgaria. Nqma da mi e lesno zashtoto nqma na kogo da razchitam shte zapochna ot nulata, no tuk i tova ne e vuzmojno. Taka che kakto se kazvashe v edin izvesten viz "Edno dobro nachalo"... Jelaq ot vse surce na vsichki mladi i talantlivi bulgari da poluchat Zelena Karta i da opitat svoq shans v USA. Az lichno vuznamerqvam da opitam dano imam kusmet A ti 2000 gledai po-veselo nali si spechelil(a) spoko vsichko shte se naredi shte se vidim otvud okeana :) p.s. I ostavqi poveche material za zavist v "blizkite" ti i v kolegite ti moe lichno neobvurzvashto mnenie e che si go zaslujavat :) Gledai gi hitro kak se draznqt xe xe (ima za kakvo) QWERTY

Тема "Прокажените" с green cardнови [re: 2000]  
Автор laugh ()
Публикувано23.11.99 17:47



moje i ochte vaprosi da se dobaviat ::))) imate ochte edin chlen vav vachia klub;))

Тема "Прокажените" с green cardнови [re: 2000]  
Автор Tyukc ()
Публикувано25.11.99 00:52



Mi az sum v Miami, ne znam Ti kade si?

Тема "Прокажените" с green cardнови [re: Tyukc]  
Автор Lubo ()
Публикувано26.11.99 12:42



Az sum v Tutrakan,kak e z Miamai? Veselo izkarvane na praznitzite.

Тема "Прокажените" с green cardнови [re: laugh]  
Автор 2000 ()
Публикувано26.11.99 16:13



Много се радваме, че има хора, които мислят като нас. То е ясно, че не можем да посрещаме новото хилядолетие, но може да се срещнем повече хора и да обменим информация на място. Специално в дир.бг се вижда как злобата витае около клуба "емигрантски живот". Това сме ние българите. Прави си QWERTY, че не трябва да се дразниме от завистта, защото тя в един момент се връща при този, който я е изпитал. Е, халал да им е!

Тема "Прокажените" с green cardнови [re: qwerty]  
Автор 2000 ()
Публикувано26.11.99 16:25



Въпроса не беше в това, че се оплакваме, а за завистта на българина. Минахте ли интервюто?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.