Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:53 23.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Green Cardsнови  
Автор qwerty ()
Публикувано03.11.99 11:32



Nqkoi znae li kakva suma v $ trqbva da se deklarira pred Konsulskiqt otdel na Posolstvoto na USA v Bulgaria za interviuto za Zelena karta ?

Тема Green Cardsнови [re: qwerty]  
Автор Стоян ()
Публикувано03.11.99 21:41



между 2000 и 4000

Тема Green Cardsнови [re: Стоян]  
Автор qwerty ()
Публикувано04.11.99 11:28



Blagodarq ti za informaciqta Стоян :-)

Тема Green Cardsнови [re: qwerty]  
Автор Eni ()
Публикувано05.11.99 10:15



V edin ot ruskite sitove pisheshe, che minimalnata suma trjabva da e $3000, no vse pak rusnacite kato cjalo mislja, che imat po-dobri finansovi vazmoznosti ot nas,taka, che verojatno v nasheto posolstvo ste moze i s po-malka suma.No zavisi vse pak, kolko choveka(ako ste semejstvo)ste se javjavate na intervuto.Trjabva pone da e dostatuchna da pokrie samoletnite vi bileti do USA.

Тема Green Cardsнови [re: qwerty]  
Автор @ ()
Публикувано06.11.99 02:15



колкото може повече.

Тема Green Cardsнови [re: qwerty]  
Автор Стоян ()
Публикувано07.11.99 21:43



Кога ти е интервюто ?

Тема Green Cardsнови [re: Стоян]  
Автор qwerty ()
Публикувано08.11.99 11:17



Много скоро ми е интервюто след 48 часа..................10 11 1999

Тема Green Cardsнови [re: qwerty]  
Автор Пепа ()
Публикувано09.11.99 16:19



Никой не дава информация за необходимата сума, но там трябва да докажеш, че ще имам поне минимум 2000 долара, ако си сам, а ако сте семейство по 2 на човек.Ще се радвам ако пишеш след интервюто. Наши познати минаха преди 2 седмици, но декларираха апартамент, който ще продадат. Вече са в Америка. Нямало е проблеми. Ако можеш пиши след интервюто на emaila. Желаем ти успех! qwerty написа: ------------------------------- Много скоро ми е интервюто след 48 часа..................10 11 1999

Тема Green Cardsнови [re: qwerty]  
Автор qwerty ()
Публикувано11.11.99 11:21



Preminah uspeshno interviuto NQMA PROBLEMI !!!! Ako vsichki dokumenti sa vi izrqdni imate garant i dostatuchna suma v $ minavate bez griji USPEH NA VSICHKI

Тема Green Cards - forumнови [re: qwerty]  
Автор vse nerazbral ()
Публикувано13.11.99 04:29



Mojesh li da opishesh kak mina interview-to? Kolko pari im pokaza che imash i kakyv ti e case number-a? Blagodarq predvaritelno! - ima forum za zelena karta


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.