Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:40 20.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Tarsi se ?:)  
Автор Daniella ()
Публикувано03.11.99 23:49



Tasi se fictiven saprug s chujdo grajdanstvo.Chakam oferti:)

Тема Търси се нефиктивно нещастиенови [re: Daniella]  
Автор Иван Иванов ()
Публикувано04.11.99 00:34



Уважаема г-це или г-жо Daniella Дори и обявата Ви да е на шега, тя звучи твърде горчиво. Анулирайте я, дори и само за да не я приеме някой погрешно насериозно и да се разочарова от българската девойка или жена. Искрено Ваш, Иван Иванов, Упсала, Швеция

Тема Търси се нефиктивно нещастиенови [re: Иван Иванов]  
Автор Zashto ne ()
Публикувано04.11.99 00:42



Zashto ne ? Kitajkite davat do 30000USD za fiktiven brak v USA. Ako njakoja zena mi predlozi pari, shte se ozenja fiktivno za edna godina. Kakvo losho ima v tova, da pomognesh na njakoj ?

Тема Tarsi se ?:)нови [re: Daniella]  
Автор seriozen ()
Публикувано04.11.99 21:28



Uvazaema Daniella, njama da se vpuskam v podrobnosti, no moze da se uredi. Predi da se zadulbochavam,bih iskal da znam kakvo predlagash v zamjana. Pozdravi:seriozen Zьrich,Switzerland

Тема Търси се нефиктивно нещастиенови [re: Zashto ne]  
Автор Иван Иванов ()
Публикувано05.11.99 00:21



Неособеноуважаеми г-н Zashto ne, Прочетете отговора си за да разберете, че предлагате не "помощ", а търговия със страшен залог за "купувачката". При тази търговия една наивна българска търсачка на щастие, освен че ще Ви брои пари, за които не сте положили и капка почтен труд, в течение на години наред ще бъде в робска зависимост от Вас. Може да й поиската още веднаж същата или по-висока сума, изнудвайки я, че ще се разведете с нея и тя ще бъде експулсирана. Може и да й възложите и телесна търговска дейност на улицата, изнудвайки я по същия начин. Може да я принудите към доходни за Вас престъпления, които да я отведат в затвора. Надяващите и разчитащите на такава "помощ" обикновено свършват зле. За нещастие този факт не достига до страната ни и бленуващите оптимисти не се изчерпват. Иван Иванов, Упсала, Швеция

Тема Търси се нефиктивно нещастиенови [re: Иван Иванов]  
Автор Drun-drun ()
Публикувано05.11.99 01:16



Ako imate takiva misli v glavata tolkova po-zle za vas. Tuk se govori za pochtena zdelka, bez zadni misli. Izdurzaneto na edin chovek v USA za edna godina, vkluchitelno vsichki osigurjavanija i obrazovatelni kursove sa pone ot 20000USD. V shtat kato Kalifornia e dori po-skupo. Osven tova tozi, kojto vzeme fiktivna zena e zastrashen ot goljama globa i zatvor. Taka, che nie ne govorim za razkazite ot zultata presa, a za razumna zdelka. Az ne bih go napravil, zashtoto se poema goljama otgovornost kam chovek, kogoto ne poznavam i ne bih ostavil tozi chovek na ulicata sled edna godina (ako ne moze da se uredi), no ima hora koito go pravjat, specialno aziatsite i te njamat problemi s tova.

Тема Търси се нефиктивно нещастиенови [re: Иван Иванов]  
Автор Fuckaholic ()
Публикувано05.11.99 03:30



Nai napred za d-r Ivanov.Ako naistina mislish taka ti triabva seriozna lekarska namesa.Nevijdam nisto losho v ideiata na devoikata,loshoto e che ochakva niakakva pomost ot balgari koeto e nesto mnogo riadko srestano.Vsichkite mi priateli sa jenini po tozi nachin i nikoi dosega ne e iamal nikakvi problemi.A ot drugata strana vsichki momicheta koito sa go napravili sa bili izparzaliani.Ako stoi po dalech ot narkomani(niamam v predvid hasish i marihuana) moei i da uspee.Taka che davai napred Daniela i mislia che e po dobre niakade v Evropa(EC).Po prostata prichina che ste si EC i mojesh da hodish i da rabotish kadeto iskash e sled nikolko godini razbira se. Uspeh!

Тема Tarsi se ?:)нови [re: seriozen]  
Автор Daniella ()
Публикувано05.11.99 19:21



Kazah,chakam oferti:))Ochakvam da iskash:)

Тема Търси се нефиктивно нещастиенови [re: Иван Иванов]  
Автор Daniella ()
Публикувано05.11.99 19:22



Kakvo vi razbira glavata,g-n Ivanov....:)

Тема Търси се нефиктивно нещастиенови [re: Zashto ne]  
Автор Daniella ()
Публикувано05.11.99 19:23



Vzemi si kitaika,dragi. Uspeh???

Тема Търси се нефиктивно нещастиенови [re: Fuckaholic]  
Автор Daniella ()
Публикувано05.11.99 19:25



Blagodaria za razbiraneto:)

Тема Do Daniellaнови [re: Daniella]  
Автор Zashto ne ()
Публикувано05.11.99 22:24



Na men ne mi trjabva fiktivna zena. No ti ako mislish, che njakoj shte se saglasi da go napravi samo za da ti pomogne, mnogo se lazesh. Ne znam kak e v Evropa, no v USA tova e ogromen angaziment, kojto moze da se poeme samo za rodnina ili ako se poemat pone chast ot razhodite ot tozi/tazi, kojto idva. Ako njakoj nepoznat go napravi samo ot "dobro sarce", shte imash problemite opisani ot g-n Ivanov. Ti javno njamash predstava kakav e sveta izvan BG.

Тема Do Daniellaнови [re: Zashto ne]  
Автор Pola ()
Публикувано06.11.99 01:30



Znaesh li,ako razpolagah s izlishni 30 000$ nemashe da tursia fiktiven saprug. Na mene mi stiga da zamina,,smiatam che stom tuk se spraviam sama ot 16godishna,,edva li tam ste e po-trudno A sto se kasae do eventualnite problemi,sus ili bez $$$ pak moje da gi ima

Тема Do Polaнови [re: Pola]  
Автор Zashto ne ()
Публикувано06.11.99 01:59



Вземаш влака до Унгария или Чехия, минаваш през полето до Австрия и готово.

Тема Do Daniellaнови [re: Zashto ne]  
Автор Daniella ()
Публикувано06.11.99 02:07



Saglasna sum s Pola:)

Тема Tarsi se ?:)нови [re: Daniella]  
Автор do vsichki ()
Публикувано06.11.99 03:13



Sled proslediavane na temata do sega , imam strannoto chuvstvo che tova e postanovka za da mogat glupatzi jadni za bqrza pechalba da padnat v kapana. Za vsichki koito imat chujdo grajdanstvo: tova e protivozakonno bez znachenie na koia chujda strana ste podannitzi!!!!!!!!

Тема Tarsi se ?:)нови [re: do vsichki]  
Автор Fuckaholic ()
Публикувано06.11.99 05:48



Prav si za glupacite i za barzata pechalba no ne mislia che e postanovka.Prosto niakoi se opitva da se iznese ot BG.

Тема Do Daniellaнови [re: Zashto ne]  
Автор Fuckaholic ()
Публикувано06.11.99 05:59



Abe ti da ne jiveesh v Arcansas.Tam se jeniat za sestri i rodnini?!A za angajimenta mai ste triabva da si hvanesh dobar advokat(kato vsichki normalni hora)Po princip raznoskite se poemat ot choveka koito tarsi pasport,taka che edna jenitba izliza dosta levceta.Neznaia kak e v USA no v UK e oklo 3000 liriI.I pak ste kaja che ako stoi po nadalech ot balgarskite stranici ima po goliami shansove.Haide che triabva da gledam Man Show.

Тема Tarsi se ?:)нови [re: Fuckaholic]  
Автор Daniella ()
Публикувано06.11.99 14:12



Mai nikoi ne me vzema na seriozno.Chakam oferti, a ne saveti:) Podrobnostite ste se obsajdat dopalnitelno:)

Тема Tarsi se ?:)нови [re: Fuckaholic]  
Автор do vsichki ()
Публикувано07.11.99 00:04



obiknovenno koito pishe ot BG izpolzva kirilitza a ne LAB. Stay suckerfree!!!!!!!!!!!!!!!!

Тема На г-ца Даниела по въпроса за главитенови [re: Daniella]  
Автор Иван Иванов ()
Публикувано07.11.99 02:39



Г-це Даниела, Разбира немалко, защото пред очите на тази моята глава след 20 години емиграция са минали не един и двама арогантни и самонадеяни сънародници, завършили катастрофално. Изглежда, че Вашата глава май нищо не е видяла. а живее само с храбри и оптимистични представи. Зрялите и разумни хора имат способността да различават желаното от възможното и когато предприемат нещо рисковано и преценяват разумността на риска си, изхождат не от най-желаното и най-благоприятно възможно развитие, а от най-нежеланото и най-неблагоприятното възможно развитие. Но впрочем, животът ще Ви научи на тези необходими мъдрости. Дано да не Ви струва твърде скъпо. Иван Иванов, Упсала, Швеция

Тема До Иван Ивановнови [re: Иван Иванов]  
Автор Борислав ()
Публикувано07.11.99 06:51



Изглежда много хора в България все още не знаят какво е да живееш навън. Мислят, че е като на кино.

Тема Tarsi se ?:)нови [re: Daniella]  
Автор Борислав ()
Публикувано07.11.99 06:53



Офертите се предлагат от този, който търси.

Тема Tarsi se ?:)нови [re: Борислав]  
Автор Daniella ()
Публикувано07.11.99 12:33



Vapros na sporazumenie..predpochitam da ne se nabutvam :)

Тема Zabravi!!!нови [re: Daniella]  
Автор seriozen ()
Публикувано07.11.99 14:27



Viz kakvo, Daniella,az sum napulno seriozen,ama s tazi tvoja naglasa za neshtata maj njama da stane nishto! Shte si chakash zjal zivot offerti! Ako iskash da uspeesh shte trjabva da razdvizish zadnite si chasti, a ne da sedish i da chakash njakoj da doide pri tebe i da ti slozi samoletnija bilet v djoba,OK? Mnogo ti zdrave, zabravi moeto predlozenie-tursi si njakoj balama! Pozdravi ot Switzerland! P.S. Takiva kato tebe gi ima navsjakude- dont think you are the best one!

Тема BRAVO,Ivane!!!нови [re: Иван Иванов]  
Автор seriozen ()
Публикувано07.11.99 14:55



.

Тема Wake Upнови [re: Daniella]  
Автор Fuckaholic ()
Публикувано07.11.99 18:36



Mai e vrems da se sabudish i da pomiskish seriozno.

Тема Zabravi!!!нови [re: seriozen]  
Автор kati ()
Публикувано07.11.99 23:24



Smiatam che BG e spechelila zagubvaiki edin kato teb - seriozen! Vnimavai tochno ot horata kato nego Daniella!!!!!!! Pogelavam ti kasmet i sagaliavam che ne moga da ti pomogna, no tova s fiktivnite brakove e naistina mnogo trudno (pak i az sam momiche)! Po dobre probvai da zaminesh za Germania i tam si tarsi niakoi, tova sashto struva pari, sagaliavam che moga da ti dam samo savet!

Тема Zabravi!!!нови [re: kati]  
Автор Daniella ()
Публикувано08.11.99 00:35



Blagodaria ti Kati, vse pak..:)) Znaesh li,struva mi se che ste imam mnogo po-malko problemi s niakoi chujdenetz,otkolkoto s bulgarski emigrant, imam vpechatlenia i pone ne ste se nalaga da hodia na ratze, za da me zabelejat hehe.. Pusnah tazi tema , za da im gledam seira na razni kato seriozen i Ivanov. EI MAJE, MALKO VI E AKULA,da znaite.

Тема Zabravi!!!нови [re: Daniella]  
Автор do vsichki ()
Публикувано08.11.99 02:39



Oshte edno ptvqrjdenie che tova si e bilo postanovka. Kolko mqdra e pogovorkata za lisitzata i grozdeto!!!!!!!!!!!!!!!!

Тема Zabravi!!!нови [re: Daniella]  
Автор seriozen ()
Публикувано08.11.99 07:28



ti maj vsichki chuzdenzi za idioti gi vzimash...........Daniella! Po putja po kojto si trqgnala njama da se nalozi da hodish na rqze, no shte se nalozat mnogo drugi neshta- naj chesto da si rastvorish krakata! Tova mezdu tjah e edinstvenoto koeto ti mozesh da predlozish v zamjana...sqs sigurnost ne akql......

Тема Zabravi!!!нови [re: do vsichki]  
Автор Daniella ()
Публикувано08.11.99 20:07



Eh,do vsichki.... Vaprosa e koi e lisitzata:)

Тема Zabravi!!!нови [re: seriozen]  
Автор Daniella ()
Публикувано08.11.99 20:10



Ne se obijdai ,Seriozni. Poviarvai mi ,znam si tzenata Ako stava duma za raztvariane na kraka,ti mai nemash shansove nekoia da go napravi zaradi teb,ta ako ste i na ratze da hodish:)

Тема Da te pitam neshto...нови [re: Daniella]  
Автор Mnogo anonimen ()
Публикувано08.11.99 21:26



Zdravey Daniela, interesna tema ste podhvanali tuka Az ot izvestno vreme zhiveya v Evropa, na 35 godini sum. Takava susha e tuka s zhenite, che naposleduk mi idva na um: dali kato si doyda pak v BG, da ne se napuna da svalya neshto mlado i hubavo v zamiana na zhivot tuka? I leko glupavo, tryabva da dobavya (za da se navie), no bez nikakvo namerenie da obizhdam nyakogo; na mladite momicheta tova im otiva. Seshtam se za moi poznati ot BG - hubavi momicheta, i ne tupi, i kak sum gi vizdal naviti da skochat na kakuv da e chuzhdenec, yad me e hvashtalo v nyakoi sluchai. Tova estestveno mozhe da stane i bez da se obyasnyava sdelkata tolkova direktno, kakto i obiknoveno stava v shodni sluchai. Izluganiya ot sdelkata shte e mladoto gadzhe, to e yasno, sus sigurnost shte ostane razocharovano - shto se otnasya do Evropata, az sqm si OK. Yasno e, che tova ne e nikakva oferta, samo pokana za obsuzhdane. Obiknoveno si polzvam imeto v takiva pisaniya - no na tova nyama kak, ta si ostavam 'Mnogo Anonimen'.

Тема Da te pitam neshto...нови [re: Mnogo anonimen]  
Автор Daniella ()
Публикувано08.11.99 22:28



Mnogo anonimen, doseshtam se kakvo imash predvid.. ostava da mi dadesh niakakuv e-mail Tova 100% shte razdrazni niakoi kato g-n Seriozen,no kakvo puk,problema si e negov...ne e nujno da e v techenie:)))

Тема Zabravi!!!нови [re: Daniella]  
Автор Zashto ne ()
Публикувано09.11.99 00:04



Momiche, tova mezdu krakata e naj-malkoto, koeto mozesh da predlozish. Ako si pravish shegi e dobre. No ako naistina mislish tova, koeto pishesh, mnogo zalko za teb.

Тема Zabravi!!!нови [re: Zashto ne]  
Автор Daniella ()
Публикувано09.11.99 00:15



Ehhh,dobre che ima takiva kato teb,da me opomniat,hehe

Тема Zabravi!!!нови [re: Daniella]  
Автор IKARUS ()
Публикувано09.11.99 02:51



Tqpo jivotno. Ne stiga che che nishto ne predlagash a imash i pretentzii.Osqznai se !!!!!!! Takiva kato tebe svqrshvat po ulitzite na golemite gradove , predlagaiki telata si za niakoi mirizliv lev . Ako znaeshe tzenata si , niamashe da si tuk i da se predlagash . Zatova , naliagai si partzalite .

Тема Xa-XA-XAнови [re: Mnogo anonimen]  
Автор Fuckaholic ()
Публикувано09.11.99 03:54



Ah Danila kakva veselba nastana na tazi inache skuchna stranicka.A ti be ANONIMNI v koia darjava jiveesh.Dokolkoto si spomniam v Evropa niama musulmanski strani,a i ako chakash niakoia da te izchuka po intwrneta niama da stane.Ako znaesh ezik i hodish po klubcheta i krachmi ne vijdam kakav ti e problema(stiah da zabravia triabva da izkorinish goliama chast ot balgaristinata v teb).Ili ti si ot onezi koito kato se preberat v BG i se praviat na vnosni i veliki inache kato sa na van samo bachkat i trupat levcheta.Mersi za veselite momenti.

Тема Zabravi!!!нови [re: IKARUS]  
Автор Daniella ()
Публикувано09.11.99 08:42



Izkliuchitelen umnik si Ikarus,pochti kato avtobusa...

Тема Zabravi!!!нови [re: Daniella]  
Автор IKARUS ()
Публикувано09.11.99 23:35



Zvuchish tochno kato PROSTITUTKA. Kato tezi navremeto koito chujdentzite minavashti prez BG , sreshtu vnosen chorapogashtnik i karton tzigari gi skqsvaha po tziala nosht . No kakvo da napravish , prostitutkata si e prostitutka.

Тема Otgovorнови [re: Mnogo anonimen]  
Автор Fuckaholic ()
Публикувано10.11.99 02:51



O da v Bg si e super za mladi devoiki.Pak i balgarkite sa si mnogo got samo kadetto sa mnogo ednakvi, ednakvi bretoncheta,obuvki i ........S netarpenie chakam da se prebera prez fevruari i da zabarshim nesto chujdo,no i nemislia che navan kadeto i da si e po trudno.Use Condoms!!

Тема anonimni:)нови [re: Mnogo anonimen]  
Автор Daniella ()
Публикувано10.11.99 23:00



Anonimen,tolkova sam neshtastna sega:( Ti mi beshe poslednata nadejda

Тема anonimni:)нови [re: Daniella]  
Автор Mnogo anonimen ()
Публикувано11.11.99 13:44



Da be, zhalko che ne mozhahme da natriem nosa na seriozniya. I na men nikak ne mi e simpatichen.

Тема Eto...нови [re: Daniella]  
Автор Znaest ()
Публикувано11.11.99 20:53



Daniella, za oferta a i za da jadosame prisqstwastite :)) pishi na gornija E-Mail. A do ostanalite - nie kato jiweem w chujbina ne trjabwa samo da dawame akql ili da obijdame tezi, koito sa ostanali w BG. Daniella ako e reshila ste go naprawi i bez washite saweti, a i nikoj ne znae kakwo i e polojenieto tam, che da se reshi na takowa nesto! Az pqk poznawam dosta bqlgarki, a i ne samo takiwa, koito sa si oprawili jiwota s fiktiwni brakowe - tja pone ti kazwa otkrito kakwo iska i ne se prawi na intersna. Ajde stiga, che i az pochnah sqs sqwetite - pusta bqlgarstina ej ;)

Тема za Daniellaнови [re: Daniella]  
Автор kati ()
Публикувано13.11.99 17:34



Ne znaia kolko namerenieto ti e seriozno, no kakto kazah zashto ne Samo da znaesh s chugdenez shte ti e po trudno ot gledna tochka na mantalitet, nravi i t.n. pone na bulgarina mu znaesh nasranite g.... a na chugdeneza triabva teparva da gi otkrivash i moge da se okage che sa po merizlivi (s izvinenie za izraza) Ei, bulgarski mage ne se sardete tova e po skoro kompliment!

Тема Eto...нови [re: Znaest]  
Автор kati ()
Публикувано13.11.99 18:01



Prosto sam tolkova saglasna s teb V nachaloto mi beshe mnogo interesno da vlizam na tozi adres, no postepenno mi pisna ot bulgari koito se chuvsvat che vsichko znaiat i vse davat saveti. Kato che li vsichki (pochti-vse pak se sreshtat izkluchenia) izkat da pokazat che kato giveiat zad graniza s tova sa postignali neshto v givota si, a spored men tova ne e nikakav kriterii za uspeh. A i za sagalenie bulgarite ne sme mnogo ot horata koito obichat da pomagat "Ne e vagno az da sam dobre, a na Vute da mu e zle" Ili eto vigte - na men v chugbina moge da ne mi e tolkova dobre, no kato gledam na bulgarite v Bg kak mi e zle (zashtoto tova znachi shtom iskat da biagat v chugbina) na men mi stava po dobre! Razbira se vinagi ima izkluchenia!

Тема zaнови [re: kati]  
Автор IKARUS ()
Публикувано13.11.99 21:00



Kolko chifta mirizlivi gashti sa minali pod nosa ti ??????????

Тема Tarsi se ?:)нови [re: Daniella]  
Автор Skuchen ()
Публикувано10.12.99 22:12



Zachtoh se v tvojata diskusija i se setih i az da dam syvet (vig imeto po gore) Ne moga da razbera zashto kato e s chugdo gragdanstvo tnepremenno trjabva da e podhodjasht (hubav, umen, uspjavasht ili tam kakyvto ti e kriterija). Az sum v UK ot poveche ot godina i kato gledam kavi kolko mnogo zagubenjaci (mestni) ima nokolo chak strah me hvashta. Naprimer ne vsichki UKeici givejat v London. Ima malki i skuchni do smurt gradcheta kudeto givota spira v 5pm. Komshiite im trjabvat okolo dve godini za da priemat da ti dojadat na gosti. I izobshto ako shte napuskash stranata igraj samo na sigurno, otgovori si na elementarnite vyprosi, koito bi gi zadala i majkati - kakyv e ot kyde e, kakvo raboti imali druga supruga i pr. A inache (za svedenie) az ne se oplkavam - rabotja v edin universitet i se spravjam dosta dobre. kalin (tova mi e imeto naistina). Megdu drugoto ima li njakoj v UK, ili vsichki sa sys zeleni karti.

Тема Do Daniellaнови [re: Zashto ne]  
Автор Pipi ()
Публикувано17.12.99 02:44



edin chovek koito da razsajdava trezvo

Тема niamash problemiнови [re: Daniella]  
Автор ana ()
Публикувано05.01.00 06:56



pishi mi kade iskash da otidesh i moje i da ti pomogna s neshto ana202@yahoo.com


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.