Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:09 20.05.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Зелена картанови  
Автор Eni ()
Публикувано19.10.99 22:34



Допуснали сме грешка във вторите документи, които изпратихме на NVC.От там са ни ги върнали,но ние така и не ги получихме(не искам да коментирам българските пощи). Моля, ако някой има информация дали имаме шанс да продължим процедурата и как нека ми пише!

Тема Зелена картанови [re: Eni]  
Автор Pola ()
Публикувано23.10.99 01:42



Niamate li kserokopia? Mojete da si gi kupite ot vsiaka firma..

Тема Зелена картанови [re: Pola]  
Автор nacionalist ()
Публикувано25.10.99 14:16



I ax moga da vi gi dam da gi kopirate :) Pola написа: ------------------------------- Niamate li kserokopia? Mojete da si gi kupite ot vsiaka firma..

Тема Зелена картанови [re: nacionalist]  
Автор Eni ()
Публикувано25.10.99 22:30



Imame kopija, no ne znaja kude sme sgreshili, za da gi populnim pravilno i da gi pratim otnovo.Vaprosat e, che dokato poluchim varnatite dokumenti i gi izpratim otnovo ste mine mnogo vreme.Ne znam obache dokoga vse oste ste ima brojki za vizi?

Тема Зелена картанови [re: Eni]  
Автор NEUSETIL... ()
Публикувано25.10.99 23:19



Отиди във някоя фирма да ти ги попълни,вместо да се моташ...ако си от Пловдив-обади се!!

Тема Зелена картанови [re: NEUSETIL...]  
Автор Eni ()
Публикувано26.10.99 10:57



Poluchih neobhodimata mi informatcia ot posolstvoto na USA v Sofia.Blagodarja vse pak na vsichki ,koito mi otgovoriha.Ste napisha nakratko, kakav e bil problema,zastoto tova bi bilo polezna informacia za vseki budest kusmetlia spechelil green card.Zaedno sas izvestieto, che ste spechelili zelena karta se poluchava i edin vaprosnik, koito trjabva da popalnite. Ima vapros da posochite adres v USA na, kojto ste otidete.Otbeljazano e, che na tozi vapros moze da ne se otgovarja vednaga, a na samoto intervu.Tova obache ot tazi godina e promeneno i posochvaneto na adresa oste vav vaprosnika e zadalzitelno.Zatova ne samo na nas, a i na vsichki, koito sa dopusnali tazi greshka sa varnati dokumentite.Az lichno popalnih nov formuljar i go izpratih.

Тема Зелена картанови [re: Eni]  
Автор nacionalist ()
Публикувано27.10.99 17:25



Moite dokumenti ne sa gi vrushtali vupreki che ne sum posochil address za prebivavaneto si v USA no puk poluchih data za intervu ?!?!?

Тема Зелена карта [re: nacionalist]  
Автор Eni ()
Публикувано27.10.99 20:54



Moze bi ste posochil imeto i adresa na choveka, koito ste vi sponsorira, a tova predpolaga, che i vie ste badete na sastia adres pone v nachaloto, zastoto njama da mozete da si naemete kvartira dokato njamate socialen nomer. Ako ne ste posochili i tozi adres znachi ste kasmetlia :-)

Тема Зелена картанови [re: Eni]  
Автор nacionalist ()
Публикувано28.10.99 17:54



Shteshe mi se da bqh kusmetliq.... no ne sum..... 10x Eni Dano tova ne mi suzdade problemi na interviuto .....

Тема Зелена картанови [re: Eni]  
Автор vse nerazbral ()
Публикувано13.11.99 04:39



Eni, nashite dokumenti syshto gi vyrnaha zaradi adresa v US no prez avgust, popylnihme adresa i vednaga gi izpratihme obratno. I poznaj - pismoto ne e pristignalo v NVC ;-) Sled mesec pratihme pak i sled tova se obadihme - vsichko veche e ok i chakame data za interview. Otnosno ostavashtite vizi - edin moj poznat (DV99) polychi pokana za interview edva prez mesec juni 1999.. Otidi na ima interesni neshta za zelenite karti


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.