Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 13.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема За Испания- помогнете !!!!!!!!  
Автор PZP ()
Публикувано19.10.99 03:26



Какви ли не страни се спрягат в този клуб,а за една прекрасна Европейска страна -Испания,никой и думичка не обелва.. Няма ли Българи там?

Тема За Испания- помогнете !!!!!!!!нови [re: PZP]  
Автор Пола ()
Публикувано19.10.99 03:30



И аз се интересувам от Испания,чух че там и без виза не екстрадират чужденци.Вярно ли е ,че влезлите в Испания преди 31.12. 99, получават автоматично резиденция с право на работа?

Тема За Испания- помогнете !!!!!!!!нови [re: Пола]  
Автор Bla-Bla ()
Публикувано20.10.99 05:45



Mislia che beshe do januari 92-93 za residenciata a i daje s ispanski ste ti e trudnichko za rabota.Inache sam vluben v stranata i do edna -dve godini ste se mestia v Barcelona ,v nai loshia sluchai v Madrid.Balgarite dosta sme si osrali patechkite tam i da ima dosta.

Тема За Испания- помогнете !!!!!!!!нови [re: Bla-Bla]  
Автор Pola ()
Публикувано20.10.99 23:46



OK, Bla-bla no mojesh li da kajesh nesto poveche? Iavno imash vuzmojnost da razberesh dali ima istina v tazi informatzia(spodeli mi ia sluchaina poznata,koiato se e vurnala ot Madrid)Sustoto chuh i ot drugo miasto. Imash li niakakva vuzmojnost da popitash konkretno?

Тема За Испания- помогнете !!!!!!!!нови [re: Pola]  
Автор Bla-Bla ()
Публикувано22.10.99 06:10



Informaciata mi e ot predi nialoko meseca za sajelenie v momenta nisto ne moga da ti kaja no sas sigurnost niama strana v Evropa koiato po kakavto i da enachin(osven jenitba) da ostanesh.Anglia beshe poslednata v koiato mojeshe chrez biznes no zatvoriha krancheto.Imam dosta poznati v Ispania no v momenta sam v Florida(USA) i kam Evropa ste si idvam kam fevruari.Ako oste se interesuvash ,togava moga da razpitam poveche no sega sorry!

Тема За Испания- помогнете !!!!!!!!нови [re: Bla-Bla]  
Автор Pola ()
Публикувано23.10.99 01:44



Do togava toku vij az sum se zapatila kum Florida..:)

Тема За Испания- помогнете !!!!!!!!нови [re: Pola]  
Автор Ivancho ()
Публикувано03.11.99 08:31



Taka, taka ela si pri mene Pola/ Ei si znaesh niama da te ostavia. Ela vizh, posedi si pri men i shte mozhesh da resishkade. Dori ako iskash ela s priatelka. Imam mesto za chetiri i v kraen sluchai pet. Elate na gosti s turisticheska viza. Az shte se ozhenia za tazi koiato me obicha nai mnogo ine e marzeliva, dori da ne e nai hubavata. za ostanalite zhena mi shte reshi da ostanat dokatosi nameriat sapruzi ili rabota ili shte otidat do Spain. Love

Тема За Испания- помогнете !!!!!!!!нови [re: Ivancho]  
Автор pola ()
Публикувано03.11.99 23:38



Ti da se jenish li si reshil? A kakvo mislish za edin fiktiven brak? Kolko struva ili kakvo ste mi struva?:)

Тема За Испания- помогнете !!!!!!!!нови [re: pola]  
Автор Hitar Petar ()
Публикувано05.11.99 03:35



Mnogo i malko! Zavisi dali si krashna i sochna devoika.I razbira se kakvi sa ekstrite.

Тема За Испания- помогнете !!!!!!!!нови [re: Hitar Petar]  
Автор Pola ()
Публикувано05.11.99 19:28



Razni hora-razni ideali..za edni krasiv-za drugi grozen i t.n. a susto ne vseko defekt e efekt..


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.