Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:46 25.05.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Bulgari v South Africa ???нови  
Автор vesco ()
Публикувано24.09.99 01:47



Interesno mi e dali ima i drugi otkacheni kato men na drugia krai na sveta ? Emigranti obedjanjavaite se.

Тема Bulgari v South Africa ???нови [re: vesco]  
Автор Prokopcho Suchmanliev ()
Публикувано24.09.99 22:09



Az imam edna priatelka tam...Johanessburg maj...:)

Тема Bulgari v South Africa ???нови [re: Prokopcho Suchmanlie]  
Автор Nansi ()
Публикувано25.09.99 09:08



Poluchi li mi email-a?

Тема Bulgari v South Africa ???нови [re: Nansi]  
Автор МЕ ()
Публикувано26.09.99 21:02



Az sym si w South Africa ot 3 godinki !!!!! Kakyw e problema ????? W Pretoria sym i bylgari dal gospod......

Тема Bulgari v South Africa ???нови [re: vesco]  
Автор edin ()
Публикувано27.09.99 23:02



Vesco, nie bulgarite dori v BG ne mozeme da se obedinime, kamo li v chuzbina...........

Тема Bulgari v South Africa ???нови [re: edin]  
Автор Nikolay ()
Публикувано28.09.99 00:20



Nasporil gospod balgari v South Africa. Dosega sam bil svidetel na ne edin opit za "obedinenie". Resultatite sa bili v nai-dobria sluchai smehotvorni... a poniakoga mi e idvalo da potana v zemiata ot sram... Ama karai, az sam v Cape Town ot 5 godini Nikolay

Тема Re:MEнови [re: МЕ]  
Автор vesco ()
Публикувано28.09.99 20:26



Problem njamam prosto mi e iteresno da vidja kolko reply-a shte polucha tuk Bulgari mnogo no mai ot mnogo Mr Delivery i servitjori drugi ne se sreshtat. Pretoria sucks :))) maitap

Тема RE:edinнови [re: edin]  
Автор vesco ()
Публикувано28.09.99 20:28



Da Edin prav si Bulgarite sme mnogo kofti pleme osobeno v chuzbina ne dai boze pomosht ot Bulgarin da tursish. (dano nikoga ne mi [ti] se nalaga) Veso

Тема RE:Nickolayнови [re: Nikolay]  
Автор vesco ()
Публикувано28.09.99 20:31



Da Nick prav si, za suzalenie de :-( Cape Town e Super s kakvo se zanimavash ako ne e taina. Az sum ot 5 godini sushto no ziveja v Joburg Veso

Тема RE:Nickolayнови [re: vesco]  
Автор Nikolay ()
Публикувано01.10.99 21:22



Драги ми Веско, Лекар съм в Groote Schuur Hospital. Този weekend ако ми остане малко време ще ти напиша един e-mail как правихме българско училище и как безславно и скоропостижно завърши възрожденското начинание в Cape Town. Иначе си прав, че Cape Town е върха, поне довреме... Николай


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.