Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 29.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Tokioнови  
Автор Ivan Tanev ()
Публикувано13.09.99 16:38



Kum kraia na Octomvri shte putyvam kum Tokio za oklo dve sedmizi. Petur Stoinov kato hodi natam mi napravi vpechatlenie che ima dosta bulgarski stydenti. Ako yspeem da ystanovim kontakt,mozhe da poobikaliame zaedno po kruchmite. Tui che chakam da se obadite.

Тема Tokio [re: Ivan Tanev]  
Автор Nansi ()
Публикувано25.09.99 09:15



Ne che sam mnogo umna i,razbira se ne mi e rabota,izviniavai,ako te obidia s namesata si,no mi se struva che nikoi niama da ti otgovori,shtoto si se obarnal neiasno kam kogo.Ako iskash samo studenti da ti se obadiat ,tiah edva li gi interisuvat obikaliania po krachmite.Ot druga strana niama nachin tam da niama balgari...

Тема Tokioнови [re: Ivan Tanev]  
Автор Nansi ()
Публикувано25.09.99 10:24



Izvini me,pak sam az... iskam da te pitam kolko struva bileta do tam,imat li posolstvo tuk i davat li vizi lesno?Dai malko informatzia,ako ne e taina.Mnogo bih iskala i az da moga niakoga da otida do tam.Zavijdam ti,a kato se varnesh shte chakame da ni razkajesh tui-onui za tam.

Тема Tokioнови [re: Nansi]  
Автор pepo ()
Публикувано27.09.99 00:43



Нанси, Япония има посолство в София, можеш до му видиш адреса и телефонните номера в новият телефонен указател или от телефонни справки. Във всяко послоство, всеки ден дават много визи от най-различен вид, на някои хора им ги дават лесно, а на някои не им дават въобще, зависи как ще си поискаш. Билетът от София до Токио (предполагам че имаш предвид самолетен билет а не за кораб, например) струва различно, в зависимост от авиокомпанията, агентът, сезонът, класата (бизнес или икономична), престоят, и други такива. Може да се каже че ще е нещо в диапазона 1000 - 5000 щатски долара. Успехи.

Тема Otgovorнови [re: Nansi]  
Автор Tanev ()
Публикувано27.09.99 14:36



Zdravei Nansi, eto ti informacia ,koiato moga da ti dam. Posolstvoto se namira v Sofia na yl.Luliakova gradina 14, tel 971 34 37, 971 27 08. Oshte ne sum hodil do tam i niamam predstava kak tochno stoiat neshtata. Cenata na bileta v dvete posoki e okolo $ 1100 s vsichki taxi.

Тема Tokioнови [re: Ivan Tanev]  
Автор Borislav ()
Публикувано28.09.99 02:33



Ako si na sobstveni raznoski vzemi si salam ili konservi. Prekaleno e skupo. Osobeno ako si v goljam grad. Ako hodish po kruchmi, trjabva da si s mesten japonec. Ima fantastichni raboti, no e prekaleno skupo. daze za amerikanci.

Тема Tokioнови [re: Borislav]  
Автор Tanev ()
Публикувано28.09.99 09:38



Abe tam shte me hraniat. Razkazvaha mi ,che v Tokio ima zavedenia s evropeiska hrana i birata bila na evropeiski ceni.

Тема Tokioнови [re: Nansi]  
Автор Boyko ()
Публикувано11.10.99 19:30



Dragi Ivane ,ima edna mnogo izcherpatelna kniga na Marko Semov "Za Japoniq kato za Japoniq"vzemi q procheti ako ne si q chel i shte razberesh che Japoniq e edna golqma qbulka "kato q zahapesh q qj ili izobshto ne q ligavi"V tazi kniga mnogo podrobno e opisan jivota v Japoniq.

Тема Zeleni kartiнови [re: Nansi]  
Автор Grozu Damianov ()
Публикувано13.10.99 02:25



Az i semeistvoto mi sme ot 6 meseca v Denver Colorado sas zeleni karti.Pitaite kakvo vi interesuva. E-mail :grozubg@aol.com

Тема Zeleni kartiнови [re: Grozu Damianov]  
Автор Boyko ()
Публикувано13.10.99 11:16



zdravei ti ot lotariqta li si q spechelil zelenata karta?


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.