Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:55 27.09.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема EMIGRIRA MI SE............нови  
Автор pzp ()
Публикувано31.08.99 04:26



Eh ,bratleta Davate saveti kolkoto da poddarjate temata na masata.Nima na se sestate she predi da se realizirate v rabotata koiato ste si namerili parvo tribva da i namerish taia rabota ,a oste po napred da otidesh do tam...Vie ste kato' zemnovodni' Hlenchite che ne vi pozvoliavat da se priobstite kam tiah a sastevremenno se naduvate pred sanarodnizite si.I davate smesni saveti ot niakakva snobska kurtoazia... kofti e mai da te vazpriemat kato' 'vtora raka hora' ama oste kato ste tragnali e teibvalo da go ochakvate .Ama mai vseki e tragnal s goliamata koshniza...:)))I kato useti che tam ne mu se predostaviat vazmojnostite da se priobsti i da bade zenen taka kakto e mojelo v BG -i hop poshvat drugite salzlivi saveti-'Ot BG po-ubavo nema.....':)Da ama v BG nima parishki.... Tam pak niama uvajenie i prestij-Ne mojete da tropnete na masata kakto ste moje li v Bg E mi taka e Az v momenta sam driver v BG i obicham da kachvam 'na stop'-ama ne samo gadgeta,kachvam vsiakakvi hora -daje i koito ne mi mahat.A skoro mi se naloji i az da patuvam na stop-Prejiviah goliamo razocharovanie .Ot merzedesa do moskvicha -vseki se pravi she ne te vijda-i si misli che kato e zad volana a ti si na patia .. e hvanal diavola za onaia rabota.... Zasajalenie i vie mi prilichate na onia zad volana..... A az ste prodalja da si maham..... .... P.

Тема so? [re: pzp]  
Автор no1in particular ()
Публикувано31.08.99 10:42



Dear pzp, Ako se stremite kum integracia v zapadnata kultura ,trqbva da oburnete znachitelno vnimanie na ezikovata si kultura. A za BG ne ste prav -po-hubavo ima i vinagi e imalo,i ako si zaslujavash uvajenieto vinagi go poluchavash - zvuchi kato po filmite ,no e verno.V sluchei che veche ste reshil ,che az sum edna ot tezi v kolite-mnogo ste prav: tezi v kolite ,koito imat neblagorazumieto da davat suveti na onezi s blizuk do tehniq status i indirektno paradirat s visok standart i hubav jivot.Kak ne ni e sram!Da razmenqme mneniq i komunikirame polezna informaciq v internet pred ochite na sunarodnicite ni,tolkova neestestveno lokirani v sobstvenata im strana!I pri tova da se pravim che v chujbina ni haresva ,dokato vsushtnost naistina e taka...pokurtitelno,trqbva da si vzemem belejka /izvinitelna/...

Тема EMIGRIRA MI SE............нови [re: pzp]  
Автор ioto ()
Публикувано03.09.99 22:27



mnogo mi haresva tova koeto si napisal, tova sa si chisto choveshki cherti. zabeliazal sam che kolkoto poveche niakoi e tretiran kato 2-ra raka ot balgarite v chuzhbina tolkova po-lesno shte go poznaesh kogato e v BG po darzhanieto na "zvezda" i paradiraneto. Vseki ima nuzhda ot uvazhenie i prosto si go kompensirat v BG. no pak vsichki sme izrasnali v BG, i vinagi tia shte e chast ot nas. 1 sravnitelno dobre adaptiran v Canada

Тема EMIGRIRA MI SE............нови [re: ioto]  
Автор djoni ()
Публикувано04.09.99 00:06



nesi samo ti bratle 1/2bg e kato teb . ostanalite ili tarteliasvat s po 3-ni gushi ili ne im stiska.shiban jivot tova e

Тема veche neнови [re: djoni]  
Автор kati ()
Публикувано20.09.99 00:51



Napalno sam saglasna s vas. A imenno che mnogo balgari vrashtaiki se ot chugbina se praviat na goliamata rabota, i kolkoto sa po neuspiali tolkova poveche se praviat. Mislia che tova si e tipichna bulgarska cherta i niama kakvo da im se sardim. Da ostavim malkia na malkite mu radosti.

Тема veche da!нови [re: kati]  
Автор lbar ()
Публикувано20.09.99 11:46



Prav si prietelu pzp. Samo,che kato iskach da se mahnesh ot BG(ako naistina iskash), triabva da rabitish v/u sebe si. Az sushto bih emigriral,puk neka niakoi da kajat i izbiagal. Obatche mi pisna ot Moskvitchi,prostatzi i skapani Bg domati--ako me razbirash.

Тема EMIGRIRA MI SE............нови [re: pzp]  
Автор Pepi ()
Публикувано21.09.99 19:09



zdrasti i sled naj otbranite wse shte namerish neshtoda smyrdi . i obratno .. taka che e malko glupawo da se opitash da razdelish horata na dwe na tri ili na pet .. wseki si e bashka lud. ne sym syglasen che izbora e duposochen ili njama uwazhenie ima pari ili obratnoto ... nie syshto winagi kazhwahme stopadzhiite , no i nas sa ni wzimali . wazhnoto e da popadnesh na choweka

Тема veche da!нови [re: lbar]  
Автор ivanka ()
Публикувано30.09.99 08:11



Chudia se na kolko rakii ste!

Тема И кво от тванови [re: no1in particular]  
Автор Бъдещ емигрант ()
Публикувано05.10.99 23:57



Dear no1in particular, Да го духаш

Тема Na 5.нови [re: ivanka]  
Автор lbar ()
Публикувано06.10.99 14:17



Pak shte kaja:5 rakii,(golemi).


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.