Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:05 20.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема ...i za nastoqshtite takivaнови [re: no1in particular]  
Автор Borislav ()
Публикувано31.08.99 16:57



Ne mi se vnimava, be brate. Ne spazvam instrukciite :-))

Тема ...i za nastoqshtite takivaнови [re: Borislav]  
Автор no1in particular ()
Публикувано01.09.99 07:01



Tozi put nqma da te obadq na shefa ,no drug put da ne se povtarq ,zashtoto "pravi losho vpechatlenie" ,kakto e kazal poeta;) i btw,ne che ima znachenie ,no sum po-skoro "be sestro"

Тема ...i za nastoqshtite takivaнови [re: no1in particular]  
Автор M.A. ()
Публикувано01.09.99 08:35



Privet, Pozvoliavam ci tezi redove. Predstoi mi trudnia pat na "Green card" vav DV2000. Reshena sam da opitam i ce nadivam da uspeia. Chuvam stanovishta, tche mnogo trudno ce namirat t.nar. "Sponsori", t.e. Bulgarian, koito da te posreshtne i da ti sadeistva. Dori Relatives. Zashto li? Manya. P.S.Ne sam prochela oshte mnogo po temata za imigrantite, no blagodaria za savetite i mneniata. Koito iska shte ce pouchava.

Тема ...i za nastoqshtite takivaнови [re: no1in particular]  
Автор Borislav ()
Публикувано01.09.99 17:40



Togava shte ti kupja kutija shokoladovi bomboni :-)

Тема za M.A.нови [re: M.A.]  
Автор Borislav ()
Публикувано02.09.99 03:32



Zdravnoto osigurjavane e skupo. Pochti nikoj ne e s rabota osigurena do zivot i nikoj ne iska da ima dopalnitelni zatrudnenija. V povecheto mesta, za da ziveesh normalno, trjabva kola. Tova sa dopalnitelni razhodi. Zastrahovkite sa sashto visoki. Trudno e da namerish rabota, kojato ti e po profesijata. Kakva profesia imash ? Dobre e da si mlad, zdrav i bez semejstvo, za da si po-podvizen. Nepremenno trjabva da izkarash pone 6 mesetsa klas po anglijski (English as Second Language). Ako njakoj ti kaze, che ne se nuzdaesh ot uchilishte, ne go slushaj. Goljama pomosht e ako si komputarno gramoten.

Тема ...i za nastoqshtite takivaнови [re: Borislav]  
Автор no1in particular ()
Публикувано02.09.99 06:11



Gledai da sa low fat :P

Тема Low fatнови [re: no1in particular]  
Автор Borislav ()
Публикувано02.09.99 17:33



Imat mnogo losh vkus.

Тема za Borislavнови [re: Borislav]  
Автор M.A. ()
Публикувано03.09.99 18:39



Tova za kolata ne ce otnacialo za NY, zatova cum ce nasochila tam. Saglasna cum za mladostta, tova vinagi e predimstvo, no kakvo da napravia - mladost ne ce vrashta. Imam 19-godishna daughter i c neia triabva da zaminem i da ce borim da uspeem. Po profecia cum ikonomist, rabotia kato komput.cpesialist c gotovi programni produkti, veche i v Unix-sreda. Imam i nad 10 y kato HR Manager, zatova sega ce interecuvam ot tiahnoto zakonodatelstvo v tazi oblast. Imam i niakolko niva v Uchilishta Evropa. Dobre li cum razbrala - tozi klas English as Second Language - triabva da ce premine tam na miasto? Za men e udovolstvie. Do ckoro. M.A.

Тема za Borislavнови [re: M.A.]  
Автор Borislav ()
Публикувано04.09.99 00:34



Da. Obiknoveno vsichki mestni kolezi go imat i daze njakoi gimnazii. Plashta se mnogo malko. Daze ako mozete da zapishete i njakakav klas po kompjutri. Njama znachenie kakvo, no da imate dokument ot amerikansko uchilishte. Kola ne Vi trjabva v NY. Sega e po-lesno da se nameri rabota v USA otkolkoto predi 5-6 godini. Napravete si palen notariziran prevod na diplomite ! V mnogo kompanii sega priemat vsjakakvi diplomi, nezavisimo ot stranata. Ako imate zatrudnenija v NY, opitajte v California.

Тема za Borislavнови [re: Borislav]  
Автор мечето Пухи ()
Публикувано06.09.99 13:27



Бориславе, ти си цял наръчник за оцеляване в Ю-ес-а-то. Възхищавам ти се . Всичко най .


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.