Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:24 19.05.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Дайте инфо за издаване на бг паспорти за чужденцинови  
Автор Hecepuo3Ha_ ()
Публикувано08.11.10 21:29



Интересува ме как македонец с албански произход (ако е важно) може най-бързо да получи български паспорт?



Тема Re:нови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано30.11.10 02:23



Като отговаря на условията за получаване на българско гражданство. Информация може да се прочете в Закона за българското гражданство.
Не разбирам как албанския му произход ще му помогне да получи българско гражданство по-бързо?

Do what works or do what's right?


Тема аз всъщност не знам как да търся инфонови [re: Bиливap]  
Автор Hecepuo3Ha_ ()
Публикувано04.12.10 21:17



може би не питам на правилното място, човека няма шанс да получи гражданство по-бързо по нормалния начин, но пък има пари. Наистина не знам къде да търся, със сигурност знам обаче, че има "фирми", които срещу съответната сума правят български паспорти на всеки, който е готов да си плати...



Тема Re: аз всъщност не знам как да търся инфонови [re: Hecepuo3Ha_]  
Авторpolice (Нерегистриран)
Публикувано05.12.10 14:41



Питай в полицията



Тема Хохохонови [re: police]  
Автор Hecepuo3Ha_ ()
Публикувано06.12.10 20:43



то няма как да стане без съучастието на полицаи и министри... топлата вода не можем да я открием втори път все пак



Тема Re: Дайте инфо за издаване на бг паспорти за чужденцинови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано23.12.10 23:49



Както си го обяснила, това е подсъдно.


Гражданство не е редно да се получи срещу заплащане, а срещу условия изпълнени по закона.

Според мен, си адвокат, който проучва как да прекара клиент през вратички на закона.


Аз на такава тема и да знам отговора, няма да ти помогна да извършиш престъпление, още повече за албанец, който със сигурност е мюсюлманин и идва в България защото така си купува европейски паспорт.


Да ви еба у смотаните тъпи и продажни адвоокати, и дано идете в червото на дявола сичките, прости продажни тъпи и елементарни муцуни чакалски!


Дееба вашта продажна мама.....на майка си долното черво ще продадете само и само!


За вас съвест и морал няма ли бре простаци!







Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Явно съм пропуснала някой конкурснови [re: !Roxana!]  
Автор Hecepuo3Ha_ ()
Публикувано24.12.10 01:52



адвокат не съм, управител съм в ателието на модна къща, албанецът е мой добър клиент, да, има човека пари и иска единствено нашенски паспорт (няма претенции да ти диша въздуха). А топлата вода едва ли можем да я открием повече от един път (ако я ползваш, разбира се).



Тема Re: [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано25.12.10 20:26



Определено не питаш на правилното място.
И защо изобщо трябва да се правят незаконни неща? Какво като има пари? Защо искаш да прецакаш системата?
Тук в Норвегия е пълно с албанци с фалшиви италиански, български, гръцки и белгийски паспорти и от известно време ги ловят с десетки ... От мен конкретно не очаквай нито помощ, нито разбиране за такова нещо.

Do what works or do what's right?


Тема Re: Явно съм пропуснала някой конкурс [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор Koфтият (форумист)
Публикувано25.12.10 22:56



Виж сега, ти хем искаш нещо незаконно, хем го искаш (търсиш) на грешното место. Като искаш нередовно гражданство, тук никой няма да излезне и да каже .... аз съм човекът, аз печатам менте паспортите, пригответе цифрата и ми се обадете на едикойси телефон, адрес и тн. Може да излезне някой ачкьопек и да си изяде боя, друго нищо. Истинският състезател никога няма да излезне, дори и на лични.

А ако търсите редовно гражданство, то тогава пак питате на грешно место. Тогава се питат съответните държавни и имиграционни органи.

То и точно по това си личи какво търсите, по факта че директно питате за паспорт а не за гражданство.

От мен - успех



Тема Re: Явно съм пропуснала някой конкурс [re: Koфтият]  
Автор Hecepuo3Ha_ ()
Публикувано26.12.10 16:34



ами аз не търся само тук, просто писах и тук. Отговорът Ви не е кофти, напротив. Писах навсякъде и търсих, където се сетих, тъй като и понятие си нямам от тези неща. Засега намерих само легалните условия :-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.